Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Çok sağol canım ablanada sanada geçmiş olsun.5+3 oldum ben şimdilik iyi gibi.senin kaç haftalık canım.Ablanın sorunu neymiş çözüldümü
Benim de bugün 5+3 oldu :) ablamın bi dış gebelikten sonra iki kızı oldu..düşükleri sonradan oldu..artık bebek sahibi olmayı düşünmüyor yaşı da ilerledi..
Aa aynıyız demekki senle iki kızı varmış şükür allah sağlık versin.Durumlar nasıl sende

Selam kızlar durumlar nasıl bende ufaktan bulantılar başlıyor sanırım:KK12: sabahtan beri tam bulantı değilde içimden ööö demek geliyor midemdede bi hazımsızlık zaten :olamaz: hem acıkıyom hemde yiyip sindiremiyorum :KK3: şöyle bişiyler işte oyyy...

Kızlar adetime 1 hafta var karnıma ara sıra sancı giriyor ve ateşim de var adet belirtisi mi ki ya offff

Kızlar tuz ile gebelik testi gordum yabancilarin yaptigi. Bir kaba idrar yapiyorlar ve ustune tuz dokuyolar. ustunde beyaz bi tabaka olusursa köpüklü hamile oldugunu gosteriyomus. ben denedim bende olmustu. acaba herkestemi oluyor bi bilginiz varmi acaba dogruluk payi varmidir bilmiyorum.
Hamile olmadgına emın oldgn tanıdgn varsa bı yaptr ben yapardımda benımde adetım gectı emın olamayız

Canımm çok teşekkür ederim ama her hastanede değerler değişiyor ya sanırım benimki bin ikiyüz küsür olması lazım 12 bin değil yani :) bende 5 +2 oldum 3 gün var aramızda hayırlısıyla kalplerini duyar sağlıkla taşır sağlıkla sıhhatle doğum yaparız inşallah
Tuzla yapılan gebelık testı varms deneme ama clı yapabilirmsn

Kızlar adeteme 8 9 gün kala erken gebelik yaptım sonuç neg.sizce çok mu erken yoksa gebelik mi yok

benim gogus hassasiyetim git gide azaliyor. adetim gecikmez aksine 2 3 gun once olurdu genelde.bat yarin ya da cts. ama bel agrisi beni bitiriyor sadece bu var beloetu olarak
Adet oldun mu benım adetım 3 gn gectı bende de sıddetlı bel agrısı var gguslerm de hassasıyet yok

Adetim 3 gun gevtı bugun 4.gün bende aşırı derecede bel agrısı var dun gecede vardı ve karın agrımda oluyr kasıklarımada ara ara batma oluyor .birde akıntım krem gbıydı sonra tamamen normale donmustu bugun yıne koyulaşmış krem gbı olmaya baslamş.gguslerımde hassasıyet yok ama sızce durum nedır???? yarın kan verecem

Adetim 3 gun gevtı bugun 4.gün bende aşırı derecede bel agrısı var dun gecede vardı ve karın agrımda oluyr kasıklarımada ara ara batma oluyor .birde akıntım krem gbıydı sonra tamamen normale donmustu bugun yıne koyulaşmış krem gbı olmaya baslamş.gguslerımde hassasıyet yok ama sızce durum nedır???? yarın kan verecem
evde test yaptin mi

X