Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

çok geçmiş olsun .iyi ki zamanında fark etmişler . sana bir şey olmamış. her şeyin hayırlısı canım yeniden hamile kalırsın inşallah bende mayıs ın 7sinde evlendim :)

Aaa tesadufun boylesi :) insallah cook istiyoruz esimle ama ne kdar cok ustune dusersek o kdar zor oluyo sanki :)) adetimde pek duzenli degil hep 2 gun geri atiyo vitaminlere basladim coktan :) sizler folikasit kullaniyomusunuz :)

Aaa tesadufun boylesi :) insallah cook istiyoruz esimle ama ne kdar cok ustune dusersek o kdar zor oluyo sanki :)) adetimde pek duzenli degil hep 2 gun geri atiyo vitaminlere basladim coktan :) sizler folikasit kullaniyomusunuz :)
ben folikasitin ne oldugunu bugun öğrendım:) okadar ki yeniyim bu işlerde .. ilk denemem diye şuan herşeyi oluruna bıraktım. heralde bi vitamin folikasit

Folikasit icmende fayda var canim hamile kalmadan 3 ay once baslanirsa iyi oluyo bebekte bel acikligini omuriligi down sendromlu olma riski en dusuge indiriyomus oyle demisti doktorlar banada bende iciyorum bakalim hayirlisi artik :)

Merhaba, biz de 2 aydır deniyoruz.. aslında pek deneme de denilmez eşim sürekli il dışına gittiği için sanırım denk getiremedik. Bu ay uzun bir süre burda olacak bu sebepten tekrar yumurtlama testleriyle günümü belirlemek istedim. Adetim düzensiz olduğu için net bir tarih tutturmak zor oluyor. Bugün yaptığım lh testi böyle çıktı, negatif mi bu anlayamadım?

Eklentiler

• 8A0E67F8-A04A-496B-B722-EC7CB116A393.jpeg
    8A0E67F8-A04A-496B-B722-EC7CB116A393.jpeg
    14,9 KB · Görüntüleme: 101
ya çok erken öğrenmissiniz:) bende hamile kalma denemsinde ilk ayımdayım . özel olarak bişi yaptınızmı yumurtlama testi gibi..

Diger gebeligimde yapmistim ama simdi yapmadim.
Doktorum emekli bir doktor 35 senelik tecrübesi var ve bana dediki ovulasyon iste yumurtlama testine hic gerek yok.
Adet bittikten bir kac gün sonra her iki güne bir iliskiye gir tutar mutlaka dedi. Gercektende öyle oldu.
Mesela pazartesi adetin basliyor cuma bitiyor. Sali günü basla iliskiye girmeye carsamba girme persembe iliski cuma yok cumartesi iliski pazar yok böyle devam ettir...
Diger malesef düsükle sonuclanan hamileligimde 3. ayda hamile kaldim ovulasyon testi ile ama bunda ilk denememde hamileydim :))

Merhaba, biz de 2 aydır deniyoruz.. aslında pek deneme de denilmez eşim sürekli il dışına gittiği için sanırım denk getiremedik. Bu ay uzun bir süre burda olacak bu sebepten tekrar yumurtlama testleriyle günümü belirlemek istedim. Adetim düzensiz olduğu için net bir tarih tutturmak zor oluyor. Bugün yaptığım lh testi böyle çıktı, negatif mi bu anlayamadım?

Bende böyle yapiyordum ama doktorum dediki her iki güne bi iliski yasasan oluyor. Gercektende ilk denememde tuttu :)
Ama testin pozitif bu günleri iyi degerlendir mutlaka. Bide iliskiden sonra hemen kalkma mümkünse yastik koy beline ve öyle uyu sabaha kadar. Cok etkili yöntem. Dus spermleri öldürebiliyor.

Bende böyle yapiyordum ama doktorum dediki her iki güne bi iliski yasasan oluyor. Gercektende ilk denememde tuttu :)
Ama testin pozitif bu günleri iyi degerlendir mutlaka. Bide iliskiden sonra hemen kalkma mümkünse yastik koy beline ve öyle uyu sabaha kadar. Cok etkili yöntem. Dus spermleri öldürebiliyor.

Çok teşekkürler.. ne güzel ilk seferde tutturmak :) bizim 3 olacak bakalım hayırlısı Allahtan. Allah isteyen herkese versin

Çok teşekkürler.. ne güzel ilk seferde tutturmak :) bizim 3 olacak bakalım hayırlısı Allahtan. Allah isteyen herkese versin
Gecen sefer bende 3. de tutturdum... Hic ümidini kaybetme bazen ilkinde olur bazen 6.da bazende 10.da hic canini sikma :)) Olur sendede insallah.

Diger gebeligimde yapmistim ama simdi yapmadim.
Doktorum emekli bir doktor 35 senelik tecrübesi var ve bana dediki ovulasyon iste yumurtlama testine hic gerek yok.
Adet bittikten bir kac gün sonra her iki güne bir iliskiye gir tutar mutlaka dedi. Gercektende öyle oldu.
Mesela pazartesi adetin basliyor cuma bitiyor. Sali günü basla iliskiye girmeye carsamba girme persembe iliski cuma yok cumartesi iliski pazar yok böyle devam ettir...
Diger malesef düsükle sonuclanan hamileligimde 3. ayda hamile kaldim ovulasyon testi ile ama bunda ilk denememde hamileydim :))
benım ilk denemem bende sizin gibi yapıorm doktorla görüşmedım ama adetten sonra bir gün arayla ilişki ile hamile kalınabilir diye okudum. umarım bende ilk denemede tuttururum:) teşekkürler bilgilendirdiğiniz için

Merhaba. Bir sorum olacak kızlar. Son adetim 22 şubattı. 25 Mart'ta olmam gerekiyordu ama hala olmadım. 2 kere test yaptım, bu sabahta yaptım negatif. 10 gündür kasık ağrısı var. Regl agrısı gibi. Böyle gecikip, negatif sonuç alıp sonra pozitif çıkan oldu mu hiç?

Merhaba. Bir sorum olacak kızlar. Son adetim 22 şubattı. 25 Mart'ta olmam gerekiyordu ama hala olmadım. 2 kere test yaptım, bu sabahta yaptım negatif. 10 gündür kasık ağrısı var. Regl agrısı gibi. Böyle gecikip, negatif sonuç alıp sonra pozitif çıkan oldu mu hiç?
ben çok tecrübesizim ama okuduğum olaylara göre herşey olabiliyor:) bence bi kaç gün daha bekle ve adet olmazsan kan testi yaptır

canım çok stres yapma oluruna bırak . streste hamileliğe engel. eğer çok fazla test yapıosan bu seni hep olumsuza götürür. bırak şöyle adetin 10 gün filan geçsin. kesin olunca yaparsın testini

Gecen sefer bende 3. de tutturdum... Hic ümidini kaybetme bazen ilkinde olur bazen 6.da bazende 10.da hic canini sikma :)) Olur sendede insallah.
Allah evlatlarınızı size bağışlasın :) Olursa olur.. Olmazsa da vakti vardır elbet herşey nasip şu hayatta :)

Valla her ay kan testi yaptırmaktan, ayda 10 tane test almaktan yoruldum artık :KK43: ne zormuş.
Birşeyin üzerine çok düşerse insan o şey inanın olmuyor.. her konuda böyle. Özellikle de stres yumurtlamayı çok etkiliyor. Benim çok stresli olduğum zamanlarda adetimin 10 gün geciktiği zamanlar oldu. Yumurtlama düzeninizi bozuyor. Oluruna bırakın bence ozaman olur :)

Kızlar merhaba 16 mart ilişkim oldu ve yarın adet olmam gerekiyor normal şartlarda dün test yaptım negatifti..ama ayaklarım üşüyor belim inanılmaz ağrıyor yüzüm ateş gibi gözlerime vurıyor ısı vucut sıcaklığım 37..göğüslerim şişti ama reglden önce de şişiyor zaten sizce hamilelik belirtisi mi bunlar?

X