Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Ah sorma eşimde o yüzden korkuyor bu sefer çok heveslendim diye kaptırma bu kadar kendini diyip duruyor

kızlar merhaba reglime daha 6 gün var ama kendimi hamileymişim gibi hissediyorum geçen gün şiddetli sağ kasık ağrısı göğüslerde hassasiyet ve dolgunluk sanki göğüs ucunda renk değişmeye başlamış gibi acaba test yapsam birşey çıkar mı
Ovulasyon testi yap istersen, o hcg den daha önceden pozitif çıkmaya başlıyormuş..

Merhaba regl donemime 5 gun kala kirmizi ac miktarda kan geldi gunluk ped doldurmayacak derecede. Aksama doğru kahverengiye bazen siyaha döndü. 5 gun boyunca boyle devam etti suan regl donemim geceli 3-4 gun oluyor yani yaklasik 10 gundur minik pihti parçacıklariyla beraber kahverengi kanamam var bir gunde gece pedini dolduracak kadar. Bazen kirmizi geliyor ama cogu zaman kahverengi. Asla boyle birsey yaşamadım adet belirtilerimden hicbiri yok, yerlesme kanamasi diyen var ama ben hamilelik dusunmuyordum suanlik olabilir mi acaba yerlesme kanaması? Sebebi nedir bu kanamanin?

Merhaba arkadaşlar bendeki belirti adetime birkaç gün kala ,gece 2,5-3 gibi aniden uyanıp uykumun kaçması ve sabaha kadar anlamsız bir şekilde uyuyamamdı. Bir de idrarımda sanki antibiyotik içmişim gibi tuhaf bir koku vardı , şüphelendim tabiki ama günüm geçmediği için konduramamıştım, ama günüm geçince emin oldum
Merhaba ya okuyunca şaşkınlık geçirdim resmen bende uykusu bölünmeyen bir insanım aynen benimde adetimden 3 gun once gece 2 gibi uyandim don don don sabahi zor ettim bugun adetimin ilk günü hala gelmedi acaba var mi haftasonu oldugu icin testte alamıyorum sizin mesajinizdan sonra bu tesaduf olamaz diye dusunmeye basladim

Merhaba ya okuyunca şaşkınlık geçirdim resmen bende uykusu bölünmeyen bir insanım aynen benimde adetimden 3 gun once gece 2 gibi uyandim don don don sabahi zor ettim bugun adetimin ilk günü hala gelmedi acaba var mi haftasonu oldugu icin testte alamıyorum sizin mesajinizdan sonra bu tesaduf olamaz diye dusunmeye basladim
Hadi hayırlısı inşallah vardır , benim de haftasonuna denk gelmişti ama erkenden yapıp hüsrana uğramak istemediğimden bekleyim dedim , pazar günü de ağrılarım geçti sanki o adet olacakmışım hissi gitti, öyle olunca Pazartesi sabahı eşime test aldırıp yaptım anında koyu iki çizgi çıktı , inşallah sizin de çift çizgi çıkar gönlünüze göre olur

Hadi hayırlısı inşallah vardır , benim de haftasonuna denk gelmişti ama erkenden yapıp hüsrana uğramak istemediğimden bekleyim dedim , pazar günü de ağrılarım geçti sanki o adet olacakmışım hissi gitti, öyle olunca Pazartesi sabahı eşime test aldırıp yaptım anında koyu iki çizgi çıktı , inşallah sizin de çift çizgi çıkar gönlünüze göre olur
Insallah yarin bende yapacağım insallah olur bir de yarin evlilik yildonumumuz mukemmel olur :KK76:

Merhaba kızlar
Erken belirtiler hakkında yardımcı olmak isterim. Hamile olursam mutlaka yazacağım demiştim. Benim pazartesi olması gereken döngümden önceki cuma lekelenme oldu. Erken adet olduğumu düşündüm. Ama 1 kez geldi ve bitti. Göğüslerimde şişlik ve hassasiyet oldu. Kasık ağrılarım sanki adetim başlayacak gibi hissettiriyordu. Yani eğer lekelenmeniz olmazsa anlamak çok zor. Çünkü adet ile aynı belirtiler.:KK52:

merhaba oncelikle hayirli olsun insallah guzel.haberler alirsin.. 30 32.gun ise adetin kubtemelen 16.17.18 yumurtlaman bunlardn birinde tahmini olarm.yumurtlaman 24 saat surdugunden onceki ve sonraki.gunlerden alabilir.. tam.haftasina denk gelmis ancak 13.gun baslayip iki gubde bir denersen sansin daha acik gibi...gerci souluyorum size ama 4 aydir benm pek.acilamadi sansim.her tarih araligini denedk

Tatlım benim adetleirm çok düzensiz 25.günde oldum regl o yüzden tutturamadık

Benim ovulasyondan birkaç gün sonra sürekli uykum gelmeye başlamıştı ve kasıklarım ağrıyordu göğüslerim acımıyordu ama büyümeye başlamıştı dondurmanın kokusundan iğrenmeye başlamıştım et yumurtada sıkıntı yoktu bir hafta kala bütün belirtiler birden kesildi 7 gün kala kan verdim çıkmadı 2 gün kala diş ağrım başladı ilaç içecektim birden aklıma geldi ovulasyon testim vardı sadece onu yaptım kopkoyu çıktı eşime dedim git bir normal bir erken gebelik al bakalm ne çıkacak. İkisinde de çıktı kan verdik pozitif. Dişçiye gittim ama gebelik nedeniyle işlem yapılmadı sadece parol ama geçmedi hala ağrı çekiyorum. Belirtilere gelirsek hala deli gibi uyuyorum kasık ağrım arada adet olacakmışım gibi saniyelik gelip gidiyor bugün oda yok. Göğüslerim dokununca hafif acıyor kararma falan yok. Bu kadar belki fikir olur.

Arkadaşlar bana da yardımcı olur musunuz , Reglim bu ayın 14ünde bitti ama reglden sonra kasık ağrım geçmedi ve göğüs şişliğimde inmedi bi kaç gündür de midem bulanıyor gibi ve şuan bulantıyı hissediyorum sizce hamilemiyim . Hamilelik bu kadar erken belirti gösterir mi

Arkadaşlar bana da yardımcı olur musunuz , Reglim bu ayın 14ünde bitti ama reglden sonra kasık ağrım geçmedi ve göğüs şişliğimde inmedi bi kaç gündür de midem bulanıyor gibi ve şuan bulantıyı hissediyorum sizce hamilemiyim . Hamilelik bu kadar erken belirti gösterir mi
Benimde adet günüm 26 sıydı 14 ağustos gibi belirtiler hissetmeye başladım sürekli uyumak istiyorum bazı şeylere koku hassaslığım başladı vucut ateşim halen 37 hiç düşüş yok bugünlerde adet olmam lazım ama halen olmadı çok şükür. Kasık ağrım ve mide bulantısı biraz yoğunlaştı bu hafta bekleyip doktora gideceğim inşallah oradadır :)

Arkadaşlar sağ kasığımda ağrı bi kaç gündür çok akıntım var bi kaç gün önce peçeteye pembe kan şeklinde sürüldü karnımın alt tarafı ağrıyo adetime 6 gün var yarın kadın doğuma gidicem siz nasl yorumlarsınız?

daha yeni yumurtlama olmus . bu kadar erken belirti olmasi mumkun degil . ins hamilesinizdir tabi ama bu belirtiler hamilelim belirtisi demek dogru degil
bu kadar erken belirti olabiliyormus kizlar. kasik agrisi ve adet agrisi en buyuk belirti. yumurtlama gunumden beri belirtilerim hic gecmedi. ve 4 gun kala test yaptim silik cikti

Benimde adet günüm 26 sıydı 14 ağustos gibi belirtiler hissetmeye başladım sürekli uyumak istiyorum bazı şeylere koku hassaslığım başladı vucut ateşim halen 37 hiç düşüş yok bugünlerde adet olmam lazım ama halen olmadı çok şükür. Kasık ağrım ve mide bulantısı biraz yoğunlaştı bu hafta bekleyip doktora gideceğim inşallah oradadır :)

İnşallah canım. Bende gidicem doktora ama daha reglime var biraz daha bekleyeyim diyorum sonra hepten umutsuzluğa kapılıyorum

Merhaba kızlar :KK31: yardımcı olabilir misiniz acaba? Doktorum hormonlarımin gayet duzgun calistigni ve hamile kalmama engel hicbir sey gözukmedigini soyledi.dogum kontrol ilaci kullandm 4 ay gecen ay biraktim.son adet tarihim 11 Ağustos ve adetim 7 gun surdu. Yumurtlama takvimine gore oncesindeki 2 gunden itibaren esimle 2 veya 3 gunde bir çalışma yaptık.bugun yumurtlamadan sonraki 5. Gunum ve sabah resmen bicak batar gibi kasık ağrılarım oldu hafiften girtlaga kadar doluymus gibi hafif bulanti hissi var duygusallik ve agresiflik var belim ve ust bacaklarim cok agriyor oturup kalkarken cok agriyor ve surekli uykum var sersem gibi dalgin ve uykulu geziniyorum ortalikta.adet belirtisidir galiba dedim ama daha evvel hic bu kadar sancili adet belirtisi yasamamistim ve de bu kadar uzun zaman evvelden. dayanamadm resmen dogum sancisina yakın bir sanci cektim. En son test yaptm meraktan negatif çıktı adetime henüz 8 gun var evelsi gun de şüphelenip kan testi yapmistim 0.1 çıkmıştı acaba hamile miyim umutlanmali miyim?

X