Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Arkadaşlar bir sey sorcam eşimle korunmayı bıraktık iki hafta önce eşimle tek ilişkiye girdik korunmasız. Sonra adet oldum adet bittiğinde ilişkiye girdik ilişkiye girdiğimden bu yana sol kasıkta sancı belde ağrı var hamile olabilir miyim ve adetim bu cuma bitti ilişkiye cumartesi girdik kaç gündür böyleyim üşüttüm mü yoksa hamile miyim
Hemen olmaz yumurtlama döneminizi takip etmeniz lazim regl düzeninize göre değişir

Kızlar merhaba :halay: aranıza yeni katıldım. 8-9 aydır bebek istiyoruz,bat tarihim 26 eylüldü, enson 31 ağustosta regl gördüm. Normalde reglimde gecikme olmuyor ama yumurtalıklarımda pko görünümü var. Erken gebelik test yaptım, hayalet bile çıkmadı. Regl olucakmışım gibi ağrım var ama olamıyorum. Dizimden yukarısında ağrı var hep. Olsaydı çıkardı testte değil mi? 🤦🏼‍♀️

Merhabalar bende çocuk sahibi olmak istiyorum pkos hastasıyım prolaktinim yuksek 2 düşük sonucu kürtajım var... ayın 3 unde regli oldum 4 unde femara kullandım 5 gun boyunca.. Bir sonraki hafta 2 yumurtam vardı doktor bu süreyi değerlendirin deyip 5 gun sonra çağırdı. Bir tanesi çatlamış şu anlık süreç gayet iyi ilerliyor dedi ayın 19 unda. Geçen hafta gögüslerim şişti ki normalde hiç şişmez. Çok nadir arada sol kasıgıma birşey batıyor gibi ve arada süt kesiği gibi akıntım oluyor halsizlik ve uykuda cabası.. Ama ben çok kafama takıyorum çok okuyorum. Psikolojikmi acaba diyip pek umutlanmakta istemiyorum açıkçası..Normalde 40 jüsür günde regli oluyorum düzensiz ama femara kullandım diye belki 28 gunde bir olurum. En azında önceki femara kullanımında 28 de bır olmuştum. Test almak istemiyorum daha erken. Şu an 28 gunde olursam diye hesap ediyorum ve bu 4-5 kasım gibi adet olmam gerekiyor. Bana yardımcı olurmusunuz sizce hamilemiyim ne zaman test yapmalıyım. Biliyorum hrkesde farklı belirtiler oluyor ama..
Geçmiş olsun düşüklerin için,femarayı 8 inde bitirdin muhtemelen 15-16sında dr,a gittin dermekki yumurta yeterlioılgunluğa ulaştıki ultrasonda görmüştür değerlendir dedi 5 gün sonrada gittiğinde 1 tanesi çatladığına göre
döllenebilir durumda, zaten değerlendirmişsin inşallahta döllenmiştir 5 gün sonra tabiki belli olmaz süreç olarak ,ancak en erken 9-10 gün içinde belli olabiliyor ,bu günlerde az çok belli olması lazım hesaba göre tabiki en sağlamı adet geçtikten sonra hcg testi yapmak ama tuttuysa çıkabilir yani yarın sabah ilk idrarınızla bi test yapın bence durum ne ,aynen herkeste farklı olur stres yapma inşallah gebelik çıkar.

Geçmiş olsun düşüklerin için,femarayı 8 inde bitirdin muhtemelen 15-16sında dr,a gittin dermekki yumurta yeterlioılgunluğa ulaştıki ultrasonda görmüştür değerlendir dedi 5 gün sonrada gittiğinde 1 tanesi çatladığına göre
döllenebilir durumda, zaten değerlendirmişsin inşallahta döllenmiştir 5 gün sonra tabiki belli olmaz süreç olarak ,ancak en erken 9-10 gün içinde belli olabiliyor ,bu günlerde az çok belli olması lazım hesaba göre tabiki en sağlamı adet geçtikten sonra hcg testi yapmak ama tuttuysa çıkabilir yani yarın sabah ilk idrarınızla bi test yapın bence durum ne ,aynen herkeste farklı olur stres yapma inşallah gebelik çıkar.
2 gun önce kan verdim o arada betayada baktılar daha batıma 6 gun varken betam 5.44 çıktı.. doktor birşey belli değil dedi ne desem olmaz dedi.. eğer regli olmazsam 5 inde gidip kan vereceğim.. Hadi inşallah

Anladım ,belirtilerinizde hamilelik belirtisine benziyor zaten aynen öyle geçince test yapın,
prolaktin yükselip alçalabilir stres bile etkiler yükseğide,çok düşüğüde sorundur sanıyorum dostinex
vermiştir zaten dr,pkonun araştırdıysanız biliyorsunuzdur zaten nasıl bişey olduğunu,,
inşallah kanda yüksek çıkarhayırlısıyla.

Selam kızlar 💗 Adetime 8 gün var ama o kadar üşüyorum ki size anlatamam. Şu an bile battaniye ile duruyorum, ne yapsam ısınamıyorum. Ayrıca rahmimde zonklama var, kasık ağrısı gibi değil, sanki kalbim rahmimde atıyor. Böyle belirtiler yaşayan var mı?

Merhaba arkadaşlar,
Hamile kalmadan önce bende buradan hamilelik belirtilerini okurdum sürekli. Her ay farklı bir belirti bazı aylar tüm belirtiler bende de olurdu ☺️ Hiç birinde hamile kalmadım. Hamile kaldığım ay hiç bir belirtim yok sayılırdı. Tek belirti aniden mide bulantısı. O da bir kere oldu. Yani kişiden kişiye hatta hamilelikten hamileliğe göre bile değişiyor.

Bende belirtilerimi yazmak istedim şuan hamile değilim ikinciyi istiyorum ilk hamileligimde adet gecikmesine kadar göğüs hassasiyeti ve beyaz kıvamlı akıntım oldu.adet olucam gibi oldum bir iki kere kasiklarimda hassasiyet oldu .onun dışında belirtim olmadi adet gecikmesinden sonra 4.gün idrar testinde çıktı. Daha sonra göğüs agrisi giderek artti. Halsizlik falan 6 haftaliktan sonra başladı. Mide bulantısı ve tiksinme kokulardan 2 aylik olduktan sonra oldu . Allah isteyen herkese ve bana da tekrar nasip etsin:)

Anladım ,belirtilerinizde hamilelik belirtisine benziyor zaten aynen öyle geçince test yapın,
prolaktin yükselip alçalabilir stres bile etkiler yükseğide,çok düşüğüde sorundur sanıyorum dostinex
vermiştir zaten dr,pkonun araştırdıysanız biliyorsunuzdur zaten nasıl bişey olduğunu,,
inşallah kanda yüksek çıkarhayırlısıyla.
inşallah canım :KK54:

Kızlar varmı bakarmisnz o çizgi testi yapar yapmaz çıkmıştı ama bekleyerek baya belirginleşti adetime 1 hafta var ama düzensiz geldiği için yumurtlama gününe denk gelmiş olabilir

Eklentiler

• 20201006_194006.jpg
    20201006_194006.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 108
Kızlar varmı bakarmisnz o çizgi testi yapar yapmaz çıkmıştı ama bekleyerek baya belirginleşti adetime 1 hafta var ama düzensiz geldiği için yumurtlama gününe denk gelmiş olabilir
ben cizgiyi gördüm. adetine daha var, pozitif böyle çıkıyor genelde adete daha süre varsa. bir kac güne koyulaşacaktır tekrarla mutlaka canım

Selam kızlar 💗 Adetime 8 gün var ama o kadar üşüyorum ki size anlatamam. Şu an bile battaniye ile duruyorum, ne yapsam ısınamıyorum. Ayrıca rahmimde zonklama var, kasık ağrısı gibi değil, sanki kalbim rahmimde atıyor. Böyle belirtiler yaşayan var mı?

Ben ben ben resmen aynisini yasiyorum 😇

Kızlar korunmuyoruz. 8. Ayın içindeyiz ama olmuyor. 2.ci çocuk için uğraşıyoruz. İlk aydan itibaren her ay ben kesin hamileyim dedim durdum. Hep negatif test ile hayal kırıklığı yaşadım. Bu ay sanki içimden bir his bu sefer oldu diyor. Yumurtama akıntısını çok net yaşadım. O günler birliktelik oldu. Ve ondan sonradır çok erken olmasına rağmen sürekli kendini hatırlatan bel, sol kasık, alt karın ve gögüs ucu ağrım varr. Bacım çok dönüyor. İnşallah bu ay gerçekten bebeğim benimledir. Dediğim gibi daha bata çok fazla var ama ben 10 lu gebelik testi bile sipariş verdim. Çok sabırsızım. Lüften bana dua edin.😊

Arkadaşlar tecrübeli hamileler bilir belki diye yazmak istedim, ben yumurtlama testiyle takip ettim yumurtlamadan sonra 12. Gün test verdim 0.24 çıktı bugün 14. Gün hem test yaptım hayali çizgi verdi sonra kan verdim yine 1.2 çıktı beta hcg bu hamilelik sayılmaz demi, geç döllenme olsa bile 5 üstü çıkardı, bugün adet de olmadım devamlı lavaboya gidiyorum sanki olcam diye ama sadece kremsi bir akıntı geliyor, ve ishal oldum ğöğsüm de çok ağrıyor dokunamıyorum, bu belirtilere göre kendime hamile derim o kadar yoğun yaşıyorum

Bir dahaki aya insallah olur bebisin🙂
Folik asit bence cidd anlamda bas agrisi yapiyor birakcam bende mahvoldum bugün hiç uyuyamadim bakalim bende hamileyimdir insallah
Yaaa ben de folik asite başlayacaktım yarın falan. Adetimin geçmesini bekliyodum inşallah bende baş ağrısı yapmaz 🙏🏻

Merhaba gebelik testinde ilk 5 dkk bisy yoktu yarm saat snra baktm cift cizgi bole olup hamile oldugunu ogrenen vr. Mi :/

X