Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

İkinci çizgi bariz görünüyor hayırlı uğurlu olsun inşaallah sağlıkla ilerler sureclerimiz 👍😊
Regl öncesi belirtileriniz nelerdi acaba? Böyle regl olmadan bikaç gün önce karın şişer ya sizde öyle bişey oldu mu ta genital bölgenin üst kısmına kadar inen bir şişkinlik?

Aynı regli olacakmış gibi ağrı ve şişkinlik vardı evet
Aynı regl olduğum zamanki gibi genital bölgede çatallaştığı yere kadar şişti ve bastırıp bıraktığımda sertçe geri geliyor iter gibi. Sorma sebebim şuydu, gebelik olduğu zaman rahim yukarı çıkıyor regl olacağı zaman aşağı iniyor deniyor ya benim şişkinlik o kdr aşağıda olunca ihtimal veremiyorum. Başka ne belirtiler oldu gecikmeden önce?

Evet bugün kanla da kesinleştirdim adetime henüz 2 gün var beta değerim 550 civarında ama dediğim gibi hiç bir belirtim yok ne göğüs ağrısı ne akıntı hatta kupkuru diyebilirim

3 Farklı testle yaptım toplamda 8 tane 😂 ve hepsi pozitif çıktı ve ben yine de hepsinin yanlış olduğunu düşündüm çünkü hiç belirtim yok ☺️ Labaquick predictor ve after10
Gayet belirgin hayırlı olsun 🤗 bence artış gayret iyi hiç dert etmeyin 👍 kese için 3000 falan olması lazım en az yani daha çok erken

Aynı regl olduğum zamanki gibi genital bölgede çatallaştığı yere kadar şişti ve bastırıp bıraktığımda sertçe geri geliyor iter gibi. Sorma sebebim şuydu, gebelik olduğu zaman rahim yukarı çıkıyor regl olacağı zaman aşağı iniyor deniyor ya benim şişkinlik o kdr aşağıda olunca ihtimal veremiyorum. Başka ne belirtiler oldu gecikmeden önce?
Sağ kasıkta batma vardı ara ara . Karın ağrısı göğüs şişkinliği

2 günde ikiye katlamasi gerekir sizinki fazla bile bence yolunda hersey.. tabi en doğru bilgiyi doktor verir😊
Ya çok teşekkür ederim size cvbınız için 🥰 öyleyse 2 gün sonra yani beklenen adet tarihimde tekrarlayayım testi bakalım 😊 bu kadar değere belirtim olmaması da tuhaf kendimi zorluyorum belirti arıyorum yok 😂

Regl öncesi belirtileriniz nelerdi acaba? Böyle regl olmadan bikaç gün önce karın şişer ya sizde öyle bişey oldu mu ta genital bölgenin üst kısmına kadar inen bir şişkinlik?
Regl oncesı her bayanda olr şişlik evet bendede vardı her regl oncesı. Regl gecikmeden anlaşılmaz gebelık her bayanda aynı seyler regl gecdkden sonra gebelik varsa o zamn testte cıkıyor ve zamanla gebelık belirtileri ortaya cıkıyor

Regl oncesı her bayanda olr şişlik evet bendede vardı her regl oncesı. Regl gecikmeden anlaşılmaz gebelık her bayanda aynı seyler regl gecdkden sonra gebelik varsa o zamn testte cıkıyor ve zamanla gebelık belirtileri ortaya cıkıyor
Regl öncesi belirtileriniz derken adet gecikmesi olmadan önceki gebelik belirtilerinizi sormuştum yanlış anlamışsınız. Regl olmadan önceki tarif ettiğim şişkinlik gebeliğin ilk zamanları da oluyor mu acaba demek istedim.

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Bende aynı senin gibi merakdan günler geçmiyor sanki ilk bu ay çok değişik belirtiler oluştu bende.göğüsümde ağrı sızlama ve sivilce gibi beyaz bütürcükler çıktı kasıklarımda ara ara ağrı adetime de var daha

Regl öncesi belirtileriniz derken adet gecikmesi olmadan önceki gebelik belirtilerinizi sormuştum yanlış anlamışsınız. Regl olmadan önceki tarif ettiğim şişkinlik gebeliğin ilk zamanları da oluyor mu acaba demek istedim.
Tamm işte bende onu demek istedm hamılelıkle alakası yok şişliğin gebede olabilirsin olamayadabılirsn

İnanır mısınız eskiden yataktan çıkmazdım şimdi uyumak için kendimi zorluyorum o kadar enerjiğim ki 😂 duygularımı çok dışa yansıtamam içten içe heyecan yaptım sanırım ilk çünkü bu 🥰

İnanır mısınız eskiden yataktan çıkmazdım şimdi uyumak için kendimi zorluyorum o kadar enerjiğim ki 😂 duygularımı çok dışa yansıtamam içten içe heyecan yaptım sanırım ilk çünkü bu 🥰
Aynen ilk olduğu için öyle.😬😬 İnşallah hep böyle mutlu ve hevesli olursunuz gebelik boyunca 💜

Meraba arkadaşlar bende 9 aydır deniyorum ama tık yok ve şimdi adetim 1 gün var ama hiç adet olucakmış gibi hissetmiyorum göğüslerm şişti ve sa tarafımda sürekli ağrı ve sol leyen kemiyim ağryo ve arar ara batma olup ama bilmiyorum ya ALLAHM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN AMİN İNŞALLAH

X