Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merabalar arkadaşlar size bi sorum olacak ilk defa başıma böyle bişe geldi.yumurtlamadan iki gün sonra gögsüm şişti hassaslaştı uçları hep dik kaldı bu neden olablr. Bu ay inofolic kullanmıştım bunun etkisi olabilir mi?

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
10155939-DB8F-4D48-BF79-EF48765389C1.jpeg
benimde adet gunum yarin ama bilac belirtim var test boyle cikti sizce sonuc nedir :/

Merhaba, benim hiç göğüs ucum olmazdı bu ay oldu ve hiç gitmedi. 28i adet günüm. Ben okadar baktım ilk defa bana örnek biri çıktı 😅 gerçekten yaşayan başka biri var mı yoksa sebepsiz bişey mi acaba 😪

Ya kızlar aklım karıştı lütfen bilen beni bilgilendirirmi 😔
Son bat 27 kasım (25veya26 günde bir adet)
7 aralık ovu test pik
8 aralık ovu test silik
Adetin 11.gunu pik gordum.Bu iki gun değerlendirdik.
Şimdi bu pikten 14 gün sonra adet olunur diyorlar.benim bugün 15.günü.
Normalde ama adet günüm yarın.
Bugün ilk idrarla olmasa da test yaptım negatif. Şimdi neye göre adet günümü belirlicem ben😣

Evet her ay ağrır iç çamaşırı kullanırken bile zorlanırım yani normalde bir hafta kala. Kaç gündür hiçbir şey yoktu Sanki ince ince derinden uçları bugün biraz sızlamaya başladı gibi hissediyorum 2 gün kaldı regle. Hayırlıdı inşallah vardır ikimizdede 🥰
Merhaba . Adet oldunuz mu hamilemiziniz acaba merak ettim:) göğüslerde ağrı için konuşmuştuk ya.benimde adet gunum bugün dün başladı hassasiyet elleyince acıyor.acaba dedim hamile olabilirmiyim ama dün test yaptım negatof çıktı. Sizin durum nasıl

Merhaba . Adet oldunuz mu hamilemiziniz acaba merak ettim:) göğüslerde ağrı için konuşmuştuk ya.benimde adet gunum bugün dün başladı hassasiyet elleyince acıyor.acaba dedim hamile olabilirmiyim ama dün test yaptım negatof çıktı. Sizin durum nasıl
Adet günümden bir gün önce negatif çıkmıştı ben de öyle olunca bir daha test yapmadım ama iki gün geciktim😊 yarın sabah tekrar idrar testi yapacağım. Göğüslerimde hala ağrı yok

Adet günümden bir gün önce negatif çıkmıştı ben de öyle olunca bir daha test yapmadım ama iki gün geciktim😊 yarın sabah tekrar idrar testi yapacağım. Göğüslerimde hala ağrı yok
Yaa ben sanki testiniz silik çıkmıştı diye hatırladım:) benimde bugün adet günümdü dün başladı göğüs hassasiyetim bugün azaldı ama . Sanırım yarın adet olucam. Umarım vardır bebek .gecikme bile bir umut oluyor :) başka belirtileriniz varmı adet olucak gibimisiniz

Yaa ben sanki testiniz silik çıkmıştı diye hatırladım:) benimde bugün adet günümdü dün başladı göğüs hassasiyetim bugün azaldı ama . Sanırım yarın adet olucam. Umarım vardır bebek .gecikme bile bir umut oluyor :) başka belirtileriniz varmı adet olucak gibimisiniz
3 gün kala silik çıkmıştı 1 gün kala negatif çıktı bende anlayamadım neden böyle olduğunu🤷🏼‍♀️ Benim reglim şaşmaz gününde gelir ama stresten mi gecikyi yoksa bebişten mi bilmiyorum🤩🤩 inşallah vardır ikimizde de 🥰 kasıklarımda hafif hafif batmalar var ama adet olcakmışım gibi değil

3 gün kala silik çıkmıştı 1 gün kala negatif çıktı bende anlayamadım neden böyle olduğunu🤷🏼‍♀️ Benim reglim şaşmaz gününde gelir ama stresten mi gecikyi yoksa bebişten mi bilmiyorum🤩🤩 inşallah vardır ikimizde de 🥰 kasıklarımda hafif hafif batmalar var ama adet olcakmışım gibi değil
Ayy muhakkak yarın test yapın kesin çıkar.benimde hiç gecikmez en fazla 1 gün gecikir . O yüzden yarını da atlatsam yaparim diğer gün test.benimde sizin gobi batma var göğüs hassasiyetim dün birden oldu ağrısı bugün azaldı o adet olucam diye dusunduruyor beni.bir de bel agrım ara ara . Adet belirtim var ama hafif çok
Amin canım inşallah vardır ikinizinde. Yaparsan test lütfen yaz buraya

Ayy muhakkak yarın test yapın kesin çıkar.benimde hiç gecikmez en fazla 1 gün gecikir . O yüzden yarını da atlatsam yaparim diğer gün test.benimde sizin gobi batma var göğüs hassasiyetim dün birden oldu ağrısı bugün azaldı o adet olucam diye dusunduruyor beni.bir de bel agrım ara ara . Adet belirtim var ama hafif çok
Amin canım inşallah vardır ikinizinde. Yaparsan test lütfen yaz buraya
tamam yazarım mutlaka sende yaz Canım 🥰🥰 Senin de olma ihtimali yüksek bence 🤩🤩

merhaba arkadaslar.

En son 21 Kasimda adet oldum Ve genelde 29 gün sürer aslinda pazar günü adet olmam gerekiyordu olmadim.
Pazar günü hafif koyu kurumsu kan geldi. sol kasigimda sürekli batma var. ve iki gündür belim agriyor. kendimi cok tuhaf hissediyorum acaba hamilemiyim mi diye? cok yorgun hissediyorum kendimi.

iki gün önce test yaptim negativ cikti. bir kac gün sonra tekrar mi test yapsam?

merhaba arkadaslar.

En son 21 Kasimda adet oldum Ve genelde 29 gün sürer aslinda pazar günü adet olmam gerekiyordu olmadim.
Pazar günü hafif koyu kurumsu kan geldi. sol kasigimda sürekli batma var. ve iki gündür belim agriyor. kendimi cok tuhaf hissediyorum acaba hamilemiyim mi diye? cok yorgun hissediyorum kendimi.

iki gün önce test yaptim negativ cikti. bir kac gün sonra tekrar mi test yapsam?

adetı gecıktıkten sonra da ıdrar testınde negatıf goren cok oluyormus sanırım

aslında en ıyısı kan testı vermenız 1 hafta gecıktıyse, orada net bellı olur.

Ya kızlar aklım karıştı lütfen bilen beni bilgilendirirmi 😔
Son bat 27 kasım (25veya26 günde bir adet)
7 aralık ovu test pik
8 aralık ovu test silik
Adetin 11.gunu pik gordum.Bu iki gun değerlendirdik.
Şimdi bu pikten 14 gün sonra adet olunur diyorlar.benim bugün 15.günü.
Normalde ama adet günüm yarın.
Bugün ilk idrarla olmasa da test yaptım negatif. Şimdi neye göre adet günümü belirlicem ben😣
Canım benim yazmamışsın testi tekrarladın mı inşallah hamilesindir çok merak ettim 🥰

Canım benim yazmamışsın testi tekrarladın mı inşallah hamilesindir çok merak ettim 🥰
Ayy keşke canim keske.adetimin 4.gunu bugün:KK43: bir gün gecikti adetim ve oldum :KK43: bu ay yine denicem ovulasyon testi . Pik olduğu gün değilse ertesi 2 gün yapicam bide ilişki

Ayy keşke canim keske.adetimin 4.gunu bugün:KK43: bir gün gecikti adetim ve oldum :KK43: bu ay yine denicem ovulasyon testi . Pik olduğu gün değilse ertesi 2 gün yapicam bide ilişki
Sağlık olsun canım benim hiç bişey için geç değil tabi ki Allah hayırlısını versin özellikle yumurtlama günü öncesindeki günler de daha çok hamile kalma olasılığı var yumurtlamadan sonra fazla olmayacak ilişki bu şekilde bişey okudum geçenlerde aklında bulunsun

X