Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Sol kasıkta bıçak saplanması gibi ağrı
Hereket ederken birden nefes nefese kalma
Göğüs ucu hassasiyeti sonrası test yaptım ve çok şükür hamileyim🤲
Bu belirtiler ne zaman başladı?
Yumurtlamadan sonra hemen belirtiler erken başlamış mıydı?

Hanımlar yumurtlamadan itibaren adet belirtilerini hissettiniz mi erken belirti olarak?
Canım ben yumurtlamadan 2 ya da 3 gün sonra hemen başladı belirtilerim. Göğüs hassasiyetim oldu ki normalde adetime 3 gün kala falan olurdu. Kasık agrım oldu ve aşırı yemek yemeye başlamıştım birden bire. Bir de gaz problemi çok yaşadım. Sonra gün geçtikçe göğüslerimde damar görüntüsü oluştu koyulaşma ve büyüme başladı ve karnımda baloncuk patlar gibi pıt pıt patlamalar oldu. Tabi ben önce 10 gün sonra 6 gün kala erken gebelik testi yaptım çıkmadı aceleci olduğum için. Umudumu kaybetmiştim ama aşırı derecede sol kasigim ağrıyordu enfeksiyon olduğunu düşündüm acile gittim şüphem olduğu için kan da verdim orda çıktı reglime 4 gün vardı. Uzun yazdim biraz belki şüphen varsa yardımcı olabilirim diye. Allah gönlüne göre versin senin ve burdaki herkesin. Bende zamanında her saniye girip okurdum şimdi 5 aylık hamileyim çok şükür. Sizlerede nasip olsun.

Biz beş aydır bebek istiyoruz. Bu ay altıncı ay. Dört ay boyunca test yaptım yumurtlamayı takip ettim kendimi dinledim. Baktım olmuyor dikkatimi kaybettim bir de hayatın angaryası derken saldım gitti. Evde hiç test yok yumurtlama takibi yapmıyorum. Aksi gibi bu ay yoğun kremsi akıntı bir başladı bitmek bilmiyor. Dün de akıntıya ek olarak pıhtı şeklinde bir kanama geldi devamı olmayan. Ve bel ağrısı. Acayip bir bel ağrısı yaşıyorum. Sandalyede ders çalışıyordum normalde. On dk sonra oturamaz oldum. Eğer bu ay da hamile değilsem vücudumun benimle dalga geçtiğini düşüneceğim :) çok istediğim ilk birkaç ay yalancı belirti çok yaşadım. Ama gerçekten beklemeyi bıraktığım adet olduğuma üzülmediğim test bilmemne peşinde koşmadığım bu ayda hamile değilsem vücudum beni trollemekle meşgul deyip gerçekten rafa kaldıracağım bu fikri :işsiz: Bu kadar erken bel ağrısı yaşayan var mı ? Adetime 13 gün var daha.
Herkeste farklı tepki veriyor canım bazı insanlar hicbir belirti yokken hamile olduğunu anlıyor bazıları göğüslerine dokunamayacak kadar acı hissediyor. Akıntı bende de olmuştu bel ağrısı kasık ağrısı göğüs hassasiyeti olarak başladı bende yumurtlamadan 2 gün sonra falan. Ben de artık çok istiyorum diye bana öyle geliyor dedim vazgeçtim ama sol kasığımda hiç geçmeyen ağrı vardı dayanamadım acile gittim enfeksiyon nu bebek mi belli olsun artık diye. Süphem olduğu için kan da verdim ve sonuç pozitifti. Inşallah en kısa zamanda size de nasip olur.

Canım ben yumurtlamadan 2 ya da 3 gün sonra hemen başladı belirtilerim. Göğüs hassasiyetim oldu ki normalde adetime 3 gün kala falan olurdu. Kasık agrım oldu ve aşırı yemek yemeye başlamıştım birden bire. Bir de gaz problemi çok yaşadım. Sonra gün geçtikçe göğüslerimde damar görüntüsü oluştu koyulaşma ve büyüme başladı ve karnımda baloncuk patlar gibi pıt pıt patlamalar oldu. Tabi ben önce 10 gün sonra 6 gün kala erken gebelik testi yaptım çıkmadı aceleci olduğum için. Umudumu kaybetmiştim ama aşırı derecede sol kasigim ağrıyordu enfeksiyon olduğunu düşündüm acile gittim şüphem olduğu için kan da verdim orda çıktı reglime 4 gün vardı. Uzun yazdim biraz belki şüphen varsa yardımcı olabilirim diye. Allah gönlüne göre versin senin ve burdaki herkesin. Bende zamanında her saniye girip okurdum şimdi 5 aylık hamileyim çok şükür. Sizlerede nasip olsun.
Minği sağ salim kucağına alırsın inş.

Yoo bilakis sağ ol uzun olur mu, yardımcı olmaya çalışman değerli.

Bende göğüs hassasiyeti vs yok da, adet öncesi belirtiler erken başladı ve hafifleyerek devam ediyor.
Beyaz akıntı olmuş muydu sende?

Minği sağ salim kucağına alırsın inş.

Yoo bilakis sağ ol uzun olur mu, yardımcı olmaya çalışman değerli.

Bende göğüs hassasiyeti vs yok da, adet öncesi belirtiler erken başladı ve hafifleyerek devam ediyor.
Beyaz akıntı olmuş muydu sende?
Çok teşekkür ederim canım inşallah 🙏 evet bende de olmuştu. Inşallah istediğin gibi olur her şey

Benimde 2 gündür sık idrara çıkma migdem de yanma sol kasıkta bacak ve bel bölgemde ağrı ve goguslerimde sancı var ve hala inanklmaz akıntım var aslında bnm adet belirtilerim bunlar mide yanması ve akıntı ya hariç tabiki.. ama bnde ayın 23 sini brkliyorum. Çok erken başladı belirtilerim normalde 3-4 gün kala olurdu bunlar şimdi 15 gün önceden başladı inşallah hamileyimdir benim gibi olanlar var mı ben klomen ve prednol içtim doktorum 2 yumurtam buyudu dene dedi gün verdi değerlendirdim bı de bu yüzden çok umutluyum.

Arkadaşlar 1 haftadır bitmeyen beyaz akıntım var yapışkan tarzda, bat 1 gün gecikti. Hiç böyle bi belirti yaşayan var mı?
Merhaba bende o dertten muzdaribim adeti takip eden 14.gun peçeteye gelen lekelenmelerim oldu 4gun kadar Pet kullanmayı gerektirmiycek kadar açık kahve günlük pedi bile batirmiycak sekilde sonra kesildi adete 5gun kala bu sefer beyaz sit kıvamı bazen seffaf bi akıntı Du güne kadar devam ediyor adetim 8gun kadar gecikti herdaim müthiş bi karın gurultusu ve patlayacak göğüsler oldu adetim geliyor derdim ve birkaç gün içinde olurdum bu ay bu akintilar dışında hiç bisey yok ve dün test yaptım negatif çıktı nedir bu şimdi

Merhaba kızlar; reglim 28-30 gün de bir olur normalde. ve bugün 30. Günüm gelen giden yok ama bir bel ağrısı, sızısı hatta ve de kasık sızısı var 2 gündür evet normalde de regl günlerimde olur bunlar ama bi değişik geliyor nedense ve hafif bi baş sallanması gibi baş dönmesi oluyor bugün akıntım ise her adet öncesi gibi beyaz ve sarımtırak geliyor. Asla doymak bilmiyorum sanki midemde bi karadelik var gibi hem bidem bulanıyor hem sürekli bişeyler yemek istiyorum ve hamile gibi hissediyorum sanki bu ay reglim gelmeyecek gibi. ben de uzun süredir bekliyorum olabilir mi acaba tabi test yapmadan kimse bilemez ama yine de bir umut arıyorum işte kendime yoksa yine beynimin oyunları mı :KK43:

Merhaba kızlar; reglim 28-30 gün de bir olur normalde. ve bugün 30. Günüm gelen giden yok ama bir bel ağrısı, sızısı hatta ve de kasık sızısı var 2 gündür evet normalde de regl günlerimde olur bunlar ama bi değişik geliyor nedense ve hafif bi baş sallanması gibi baş dönmesi oluyor bugün akıntım ise her adet öncesi gibi beyaz ve sarımtırak geliyor. Asla doymak bilmiyorum sanki midemde bi karadelik var gibi hem bidem bulanıyor hem sürekli bişeyler yemek istiyorum ve hamile gibi hissediyorum sanki bu ay reglim gelmeyecek gibi. ben de uzun süredir bekliyorum olabilir mi acaba tabi test yapmadan kimse bilemez ama yine de bir umut arıyorum işte kendime yoksa yine beynimin oyunları mı :KK43:
Bende adet olacak gibi ağrı var ama kan ve idrarda pozitif çıktı. Kasik ağrısı karın ağrısı geçmiyor bir türlü

Bende adet olacak gibi ağrı var ama kan ve idrarda pozitif çıktı. Kasik ağrısı karın ağrısı geçmiyor bir türlü
Yaa hayırlı olsun inş sağlıcakla kucağına al bebişini adına çok sevindim. 🤩 Ben bi değişik ruh hali içindeyim anlam veremiyorum. Peki senin başka belirtin oldu mu? Kaçıncı gün idrar ve kan testi yaptın? Yoksa önceki mesajlarda yazdın mı ben mi kaçırdım 😳

Yaa hayırlı olsun inş sağlıcakla kucağına al bebişini adına çok sevindim. 🤩 Ben bi değişik ruh hali içindeyim anlam veremiyorum. Peki senin başka belirtin oldu mu? Kaçıncı gün idrar ve kan testi yaptın? Yoksa önceki mesajlarda yazdın mı ben mi kaçırdım 😳
Daha 1 gün var regle bende önce 10 gün önce meraktan yaptım birşey çıkmadı 3 gün önce yaptım belli belirsiz çıkınca ard arda 2 gün daha yaptım her testte daha koyu çıktı çizgi ve bugün normal gebelik testi de pozitif çıkınca kan verdim o da pozitif çıktı. Henüz doktora gitmedim ne zamn gidilir ne yapılır insan bilmiyor. Belirti olarak sarı beyaz akıntı ve kaşık karın ağrısı var sanki her an adet olacak gibi. Birde belki kuruntu ama geçen hafta sol kasıklarımda değişik bir batma oldu daha önce öyle hiç olmamıştı eşime de söyledim tuhaf bir ağrım var diye.

O değişik ruh hali bende her daim var zaten belirti mi bilmiyorum 🤣

O değişik ruh hali bende her daim var zaten belirti mi bilmiyorum 🤣
Ahagahdldkjdkdk 😂😂😂 hayırlı olsun tekrar çok sevindim gerçekten. Ben de hiç gebelik geçirmedim bilemiyorum o yüzden. Ama sanırım 2 gün de bi tekrarlatıp değerin artıp artmadığına bakıyorlar ve belli bi değerin üstüne çıkınca ultrasonla bakıyorlar. Dikkat et kendini koru. Yani değişik dediğim bi sersemlik gibi bişey odaklanamıyorum hiç bişeye yatasım var hep bi baş sallanması gibi. Zaten ben hamile kalmadım ama bütün belirtileri yaşadım yaklaşık 2 buçuk yıl boyunca her ay. 🥴 Göğüs dolgunluğu, kasık ve bel sızısı, sarımtrak azcık gelen akıntı, ara ara mide kazınmasıyla gelen açlık krizi var şu an diğer zamanlardan farklı olarak bu sersemlik var üzerimde 1, 1 buçuk gündür bir de her ay diyordum bu ay da kesin kesin adet olacağım ama bu ay da bütün belirtilere rağmen adetim hiç gelmeyecekmiş gibi hissediyorum höff çookk değişikk çoookk 🥴

X