Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kizlar yumurtlama günü kasiklarimda agri batma olustu ve ilk defa bu ay beyazimsi sulu akinti ollgeliuo yumurtlamadan beri . Bata yaklasik bir bucuk iki hafta var agrilarim gecti ama akinti az az devam ediyo bu iyiye mi isaret yani en azindan dollenmis midir yumurtam

İlk denemeyse normal canım vücut bı farklılıkla karşılaşıyor benimde öyle olmuştu ilk kez gecikme yaşamıştım üç gün
benim genelde 3 gun ya erken ya gec olurdu gunu gunune hic adet olmadim ama ilk defa 6 gun geciktim hic regli olacagim gibi belirti de yok sasirtici sekilde acaba yumurtlamam mi olmadi kafamda deli sorular

benim genelde 3 gun ya erken ya gec olurdu gunu gunune hic adet olmadim ama ilk defa 6 gun geciktim hic regli olacagim gibi belirti de yok sasirtici sekilde acaba yumurtlamam mi olmadi kafamda deli sorular
Yeni deniyorsun canım vücudun farı tepki vermiş olabilir kötü düşünme ☺️

Merhaba. Ben 2 kez hamile kaldım. İkisinin de belirtileri birbirinden farklıydı. İlk hamileliğimde bel ağrısı, yerleşme kanaması olmuştu. 2. hamileliğim tüp bebek. Transferden 1 hafta sonra 2 ve ya 3 kez sol kasığımda elektrik çarpması-böcek ısırması gibi bir sızı olmuştu. Diğer tüm belirtiler adet tarihinden sonra başladı.

Yaa ben debu ay sığan suyu yapmıştı. Bugün adet olmam gerekiyordu olmadim btcg 0,0 çıktı ya:KK43:

Aynısı vardı bendede
Kızlar benimde göğüslerimde aşırı derecede ağrı ve şişlik var bide benim beyaz akıntım var şeffaf değil beyaz süt gibi enfeksiyonum da yok ve benim adetime 6 gün var acaba hamile miyim geçen ay böyle oldu göğüslerlerimde şişlik ağrı idrar tutamama akıntı oldu kimyasal gebelik yaşamışım bu ayda çocuk bekliyoruz bende durumlr böyle acaba hamile miyim

X