Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

cok haklisiniz ama oncesinde herhangi bi bosalma olmamisti ve zaten bosalmaz gibi bi dusunce olmadi en basta takmadi sadece sonrasinda hemen prezervatif kullandik zaten asla yapmam daha boyle bi sey
Elbette kesin yorum yapmak doğru olmaz ancak açıkçası birliktelik öncesi boşalma olmadıysa hamilelik ihtimali oldukça düşük.

Arkadaşlar 6 mayısta çatlatma iğnesi vurdum. Şu an 8 gün oldu ve test böyle oldu acaba gerçekten hamilelik var mı yoksa iğnenin etkisi mi

Eklentiler

• IMG-20230513-WA0003.jpeg
    IMG-20230513-WA0003.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 81
Selam hanımlar 🙂 kimde böyle bir durum yaşadıysa söyleyebilir mi ? Ben eşimle 11 gün once birlikte oldum 1 haftadır bende koyu kahve akıntı var. Bu gün kasıklarımda ayağımda agrımda oldu. 2 gündür çok sık sık acıkıyorum. Test yaptim 2 tane 2 de pozitif. Sizce hamile ola bilirmiyim akıntıdan dolayı garip hiss ediyorum. Bu kimdese oldu mu ?

Selam hanımlar 🙂 kimde böyle bir durum yaşadıysa söyleyebilir mi ? Ben eşimle 11 gün once birlikte oldum 1 haftadır bende koyu kahve akıntı var. Bu gün kasıklarımda ayağımda agrımda oldu. 2 gündür çok sık sık acıkıyorum. Test yaptim 2 tane 2 de pozitif. Sizce hamile ola bilirmiyim akıntıdan dolayı garip hiss ediyorum. Bu kimdese oldu mu ?
Eger testlerin pozitifse hamilesindir :))

InsAllah 🤲 ama akinti normalmi
Bu beni tedirgin ediyor ki biraz once kan damlasida geldi kirmizi doktora is yuzunde çarşamba gide bilecem o yüzden kimde böyle durum olduysa ve bir fikri varsa söylesin lütfen 😔
Canim ayni durumu ben de yasadim ama maalesef benim düsukle sonuclandi sen kanaman varsa bir damla bile hemen doktora git kanamayi durdurucu ilac verirler progestan gibi.

Bu beni tedirgin ediyor ki biraz once kan damlasida geldi kirmizi doktora is yuzunde çarşamba gide bilecem o yüzden kimde böyle durum olduysa ve bir fikri varsa söylesin lütfen 😔
Benim de akintim vardi kahverengi pembe sonra kanamam basladi ama benim coktu tabi sen bastan git onlemini al icin rahat etsin

Selam evet canım gittim. Kan testde olmuş düşük yapmisim gibi görünüyor
2 gün sonra tekrar test yapalım dedi.
Ama hala kanamam var bıktım :KK43: sağol sorduğun için 🤲
Lutfen uzulme canim, aynisini ben de yasadim. Ben reglimin ilk gunu ogrendim hamileligimi kimyasalmis. 1 hafta degerim artti kanamam hic durmadi 750 de durdu sonra da kanamam 4 gun surdu tekrar dusuk kanamasi oldu. Ustune 3 gun sonra 4 gun kanama yasadim o adet kanamasiydi sanirim birbirine karisti artik

Lutfen uzulme canim, aynisini ben de yasadim. Ben reglimin ilk gunu ogrendim hamileligimi kimyasalmis. 1 hafta degerim artti kanamam hic durmadi 750 de durdu sonra da kanamam 4 gun surdu tekrar dusuk kanamasi oldu. Ustune 3 gun sonra 4 gun kanama yasadim o adet kanamasiydi sanirim birbirine karisti artik
Kanamayla beraber mi arttı değerin

Biraz geç oldu ama kuzenimin hamileliğinde kanaması olmuştu ilk başlarda

Kizlar selam Amh 0.40
31 yaşındayım geçen ay tüp bebek denedik transfer negatif oldu. Doktorum gebeliğe engel durumum olmadığını ve iğnelerin etkisiyle doğal yolla da gebe kalabilcegimi soyledi. Maddi durumlardan ara verelim dedik normal yolla denedik. İlk defa regl üç gün gecikti şuan 4. Güne girdim. Tüm regl belirtilerim var ama hayatımda ilk kez bu kadar geciktim öyle ki transfer negatif oldu ilaçları kestim ikinci gün regl oldum tam gününde . Benim gibi böyle bir ay sonra ilaçlar etkisiyle geç olan var mı yoksa dilim varmiyor ama gebe olabilir miyim sizce ?

Kızlar selam ben en son 12. Yazan teste gece 1 gibi birlikte oldum 13 çatlamaya başladı 14. Hiç
Bişey yok 10. Gece 00.00 dan sonra 11 gece 12 gece testleride atıyorum ovulasyon sizce tutma ihtimali var mı bide 8 gün kaldı regl Allahım banada nasip etsin inşallah hatta hepimize kimsenin kucağı boş kalmasın cevaplarınızı beklemekteyim

Eklentiler

• BDE4F448-561A-4D90-BEBB-10E91569D1F2.jpeg
    BDE4F448-561A-4D90-BEBB-10E91569D1F2.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 52
Sagol canim üzülmemek elde değil :KK43: 2 ci hamileliyim buda böyle oldu :KK43: 2 yillik evliyim biraz yıprandım :/ bu gune de şükür dilerim hepimizde her şey iyi olur 🤲

X