Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kızlar selam ben en son 12. Yazan teste gece 1 gibi birlikte oldum 13 çatlamaya başladı 14. Hiç
Bişey yok 10. Gece 00.00 dan sonra 11 gece 12 gece testleride atıyorum ovulasyon sizce tutma ihtimali var mı bide 8 gün kaldı regl Allahım banada nasip etsin inşallah hatta hepimize kimsenin kucağı boş kalmasın cevaplarınızı beklemekteyim
Tabikide ihtimal var benimde bu şekilde çatlamadan önce ilişki oldu ve tutmuştu

Benim kasık ağrılarım oldu ve sivilcem çoğalmıştı 10 12. Günler falan yumurtlamadan yani test yaptım silik çıktı
Benimde şöyle ki geçen ay bi kimyasal oldu sanırım doktora gitmedim çok korktum testlerim pozitif oldu sonra 2 gün gecikmeyle negatife döndü regl geldi bel ağrım vardı şimdide bel ağrım var iş yaptığımda ve kasık ağrısı sanki regl gibi değil böyle ağrı var ama ara sıra yokluyor dün mesela kasıklarım çok ağrıdı gece ayaklarım ağrıtıyo başım ve ateş yükselmesi regl olurken benim göğüslerim çok ağrıdı geceb ay olmadı o bu ayda sağırlaşma büyüme var ama ağrı yok acıyorum ama canım bişey istemiyor vs vs 28 inde olacağım ama şöyle ben 12 sinde yumurtladım 14 gün sonra ise 26 sı yani ya 6 gün ya da 8 gün var bakalım bi geçen ay en son 28 inde oldum ayın genelde 28 günde bir regl oluyorum çok döküntülü işler ya bide ben çatlama günü değerlendiremedim bu ay olmaz dedim ama olur diyenlerde var

Selam kızlar, sürekli acıkıyorum normalde böyle olmazdı gece mesela bişey yiyip yatıyorum ama uyandığımda o kadar açım ki ağzımda kötü bi tat bi
Kaç gün sol kaşık ağrım oldu bel ağrım oldu hafifledi kasık ve bel arada yine ağrıyor göğüslerde çok bişey yok ama kenarları acıyor midem yanıyomu yoksa ekşiyomu çözemedim bu sabah bu kadar çok aç uyanınca ama iştah yok gibi midede ekşime yüzünden resmen kendime hamile dedim he bide arada uyku bastırıyor Regl 6 gün kaldı

Selam kızlar, sürekli acıkıyorum normalde böyle olmazdı gece mesela bişey yiyip yatıyorum ama uyandığımda o kadar açım ki ağzımda kötü bi tat bi
Kaç gün sol kaşık ağrım oldu bel ağrım oldu hafifledi kasık ve bel arada yine ağrıyor göğüslerde çok bişey yok ama kenarları acıyor midem yanıyomu yoksa ekşiyomu çözemedim bu sabah bu kadar çok aç uyanınca ama iştah yok gibi midede ekşime yüzünden resmen kendime hamile dedim he bide arada uyku bastırıyor Regl 6 gün kaldı
Ateş basması ve ve oksijen yetersizliği mevcut bi de

Gecen ay kimyasal gebelik gecirdim ama bu ay da hamile kalacagim gibime geliyor insallah hayirli haberler aliriz

Kızlar limonsunuz az topak şeklinde akıntısı olan oldu mu peki ? Bende de ilk kez oluyor ama çok az silince geliyor pcos var bu arada bende.

selam kızlar, benim günümde 4 gün oldu gecikti herhangi bir ilaç kullanmadım adetimi gecikmesi için bir sebep yok bu ay günümü bekliyordum ki çatlatma iğnesi için doktora gidecektik ama henüz olmadım dün test yaptım negatif ama hâlâ olmadım ve ağrılarım da var bel ağrısı ve kaşık ağrılarım ara batma oluyor acaba sebebi nedir bı şekilde karşılaşan oldu mu

Benim hemen gecen ay oldu 1 ay bile olmadi. Ben normalde yumurtlayamiyorum ilacsiz. Kimyasal gebelikten sonra dogal yolla buyumus ve catlamis bile
Bende sorun yok ama proklatin süt hormonum yüksekti fakat folik asit başladım doktorda tekrar gitmedim 1 ay daha deneyim sonra özele komple kasın doğuma başlayacağım hayırlısı bakalım

X