Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Bende pcos var ama adetlerim düzenlidir genelde hormanlarim da da sıkıntı yoktu doktor da bi sıkıntı görmedi sadece gebyfoll kullanmamı önerdi 2 buçuk aydır da onu kullanıyorum normal bir şekilde de adet olurum ama bu ay normal de 13 Nisan adet günümdü 11 inde lekelenme şeklinde kanama yaşadım adet oluyorum sandım ama sancim her hangi bir ağrım da yoktu diğer gün kesildi ve sonraki günlerde yani 5 6 gün falan ara ara kesilerek kanama kahverengi tonlarında geldi koyu hep ya da çok açık 19 unda da idrar testi yaptım ama negatifti yeniden test yapmalı mıyım sizce yapmaya da korkuyorum bu dönemde çok umutlandim kesildi sandım yeniden lekelendim falan ilk defa yaşıyorum böyle bir şey o yüzden bu konuda yardım istiyorum bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen oldu mu yoksa pcos yüzünden mi 7 aylık evliyim başından beri korunmuyoruz akışına bıraktık çocuk olursa diye pco olduğu için çok ümidim de yok lütfen yorumlarinizi bekliyorum ya da benzer durumlari yaşayanları

Kızlar merhaba ben sabah test yaptım baktım yoktu dışarı çıktım geldim az önce teste baktım resimdeki gibi 12 gün geçti günüm 9 gününde kan verdim negatif çıkmıştı sizce umutlanmalımıyım

Eklentiler

• IMG-20240424-WA0014.jpeg
    IMG-20240424-WA0014.jpeg
    64,3 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba arkadaşlar. Benimde 2-3 gündür aşırı akıntım var kokusuz berrak ve sulu. Şu yaşıma kadar (24) hiç böyle gelmedi. Pikosum ve 2 aydır takviye kullanıyorum. Adetim düzensiz son adetin üzerinden 16 gün geçti kasık ağrım da oluyo sol tarafta. Akıntıyla hamileliği anlayan oldumu ☺️

Merhaba arkadaşlar. Benimde 2-3 gündür aşırı akıntım var kokusuz berrak ve sulu. Şu yaşıma kadar (24) hiç böyle gelmedi. Pikosum ve 2 aydır takviye kullanıyorum. Adetim düzensiz son adetin üzerinden 16 gün geçti kasık ağrım da oluyo sol tarafta. Akıntıyla hamileliği anlayan oldumu ☺️
YUMURTAN ÇATLAMIŞTIR ONDAN KASIK AĞRISI OLUYORDUR. Hamilelik için yumurtlamadan 10-12 gün geçmesi lazım. Değerlendir bugünleri. :)

Kızlar selam, testime bakarmısınnnn
2 yıldır evliyim ve geçen sene bi boş gebeliğim oldu sonrasında da hep denedik ama bu ay bi gariplik var gebelik testimde çünkü aylardır aylardır test yapıyorum ve ilk defa ilk idrarla ilk 10 dk içinde böyle bişi çıktı bir de güvendiğim bi gebelik testi bu regl olmama daha 12 gün var ama benim yumurta çatlamalarım doktorun söylediğine göre adet öncesi olgunlaşıp adet bitiminde çatlıyormuş biraz değişik bi süreç yani bu sizce kan vermelimiyim

Eklentiler

• IMG_6320.jpeg
    IMG_6320.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 18
Hanımlar merhaba, bugün döngünün 24 günü. Adete tahminen 9 gün civarı var. Yumurtlama dönemi 18inde bir kere ilişki oldu. 2 3 gün sonrasından itibaren. Adetin geleceği gün gibi bir ağrı ve bir yere uzanırken veya eğilirken hamilelikteki gibi karında bir gerilme ağrısı var. Bir hamilelik gecirmistim. İlkinde böyle adet ağrısı hissetmedim. Hayatım boyunca da 30 günden önce adet görmem l. Bugundaha 24. Gün imkansız yani.. Adet ağrısı bu kadar erken olur mu veya başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir mi? Enfeksiyon tarzı bir şeyde de adet agrisi olur mu🤔

Kızlar selam, testime bakarmısınnnn
2 yıldır evliyim ve geçen sene bi boş gebeliğim oldu sonrasında da hep denedik ama bu ay bi gariplik var gebelik testimde çünkü aylardır aylardır test yapıyorum ve ilk defa ilk idrarla ilk 10 dk içinde böyle bişi çıktı bir de güvendiğim bi gebelik testi bu regl olmama daha 12 gün var ama benim yumurta çatlamalarım doktorun söylediğine göre adet öncesi olgunlaşıp adet bitiminde çatlıyormuş biraz değişik bi süreç yani bu sizce kan vermelimiyim
İlk kez görüyorum böyle bişey 🧐 belki testte sıkıntı vardır

Bilmiyorum ki artık 1,5 yıldır test yapmaktan da her ay regl gününü beklemektende çok sıkıldım ilk defa böyle bir şey görünce bende umutlandım emin olmak için test çubuğunu kutusundan çıkardım 😬😬
Tamamen serbest bırakın bence kendinizi. Bende evleneli 8 ay oldu ama bebek düşünüyoruz. Eğer kendimi verirsem bu düşüncelere hemen belirtiler artıyo bişeyler oluyo sanki kdjd. Şuan hiç önemsemiyorum zaten takviye kullanıyorum ama benim de akıntım ilk kez aşırı fazlalaştı. Hiç böyle olmamıştı. Adette olmadım bakalım artık hayırlısı. 🥰 En kısa zamanda Rabbim nasip etsin isteyen herkese

Tamamen serbest bırakın bence kendinizi. Bende evleneli 8 ay oldu ama bebek düşünüyoruz. Eğer kendimi verirsem bu düşüncelere hemen belirtiler artıyo bişeyler oluyo sanki kdjd. Şuan hiç önemsemiyorum zaten takviye kullanıyorum ama benim de akıntım ilk kez aşırı fazlalaştı. Hiç böyle olmamıştı. Adette olmadım bakalım artık hayırlısı. 🥰 En kısa zamanda Rabbim nasip etsin isteyen herkese
Zaten yokmuş kan verdim sıfır çıktı 😏😏
Rabbim herkese hayırlısı ile hayırlı zamanda evlat nasip etsin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X