Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Bende pcos var ama adetlerim düzenlidir genelde hormanlarim da da sıkıntı yoktu doktor da bi sıkıntı görmedi sadece gebyfoll kullanmamı önerdi 2 buçuk aydır da onu kullanıyorum normal bir şekilde de adet olurum ama bu ay normal de 13 Nisan adet günümdü 11 inde lekelenme şeklinde kanama yaşadım adet oluyorum sandım ama sancim her hangi bir ağrım da yoktu diğer gün kesildi ve sonraki günlerde yani 5 6 gün falan ara ara kesilerek kanama kahverengi tonlarında geldi koyu hep ya da çok açık 19 unda da idrar testi yaptım ama negatifti yeniden test yapmalı mıyım sizce yapmaya da korkuyorum bu dönemde çok umutlandim kesildi sandım yeniden lekelendim falan ilk defa yaşıyorum böyle bir şey o yüzden bu konuda yardım istiyorum bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen oldu mu yoksa pcos yüzünden mi 7 aylık evliyim başından beri korunmuyoruz akışına bıraktık çocuk olursa diye pco olduğu için çok ümidim de yok lütfen yorumlarinizi bekliyorum ya da benzer durumlari yaşayanları

Kızlar merhaba ben sabah test yaptım baktım yoktu dışarı çıktım geldim az önce teste baktım resimdeki gibi 12 gün geçti günüm 9 gününde kan verdim negatif çıkmıştı sizce umutlanmalımıyım

Eklentiler

• IMG-20240424-WA0014.jpeg
    IMG-20240424-WA0014.jpeg
    64,3 KB · Görüntüleme: 5
X