Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

evet adaet belirtisiyle aynı benim önceden olmazdı kasık ağrılarım yada herhangi bişi hissetmezdim gayet rahat gecerdi adet dönemim ama yaklaşık 7 aydır hem düzensiz hem şişlik hissediyorum
şimdide var ama adetime yaklaşık 10-12 gün var ben bende sorun olduğunu düşüyorum kist gibi bi tarafdanda bebek istiyorum henüz düşünmüyoruz ama şimdi olsa cok güzel bi süpriz olurdu
rabbim inşallah hepimize nasip eder

evet adaet belirtisiyle aynı benim önceden olmazdı kasık ağrılarım yada herhangi bişi hissetmezdim gayet rahat gecerdi adet dönemim ama yaklaşık 7 aydır hem düzensiz hem şişlik hissediyorum
şimdide var ama adetime yaklaşık 10-12 gün var ben bende sorun olduğunu düşüyorum kist gibi bi tarafdanda bebek istiyorum henüz düşünmüyoruz ama şimdi olsa cok güzel bi süpriz olurdu
rabbim inşallah hepimize nasip eder

Allah hayırlı zamanda nasip etsin canım
kist olduğundan emin misin doktora gittin mi

esengül sanlısın daha yeni evlisin ve yumutalıklarınb henüz tembel degil fazala konununca yumurtalıklar tembelleşiyomuş ilişkiden sonra belinin altına yastık koy sabaha kadar kalkmadan yatman gerekmiş doktor eniştem öyle dedi adetinin 1gününden itibaren saymaya başla 9gün başla bebek çalışmasına 14gün mutlaka yap
a.s.

yok gitmedim ama daha önce bi yerde okumuştum normalde ağrılı adet olmuyasanız ağrılar sonradan başladıysa bunun habercisi olablir gibi o yüzden kist tedavisi olan arkadaşlar fikir verebilirler diye düşündüm
yanlız gideceğim doktorada bu günlerde işler yoğundu cok aşırı rahatsızlık veren bişi olmayınca illa ertelerimn böyle ertelenmemesi gerektiğini bile bile

yok canım ne kusuru
bekle adet günün geçsin iki üç gün
öyle yaparsın evde test
hayırlısı olsun canım
inşallah hamilesindir
ben dört haftalık hamileyim
genelde erken belirtiler adet belirtileriyle aynı gibi hemen hemen
o yüzden beklemek en iyisi...

CNM YA TEBRIK EDERIM ONCELIKLE SENİ. SANA BIR SORUM VAR BENIM ADETIM 1 SUBATTA (inşallah olmaz) bu ayda 28 gunde adet oldum ve yumurtlama gununu tam denk getırdık va kasıklarımda cok asırı degıl ama agrı var bırde seğirme şeklinde ara ara kalp atısı gıbı atıyo.bende erken ogrenmek ıstıyorum senın gıbı adet gunum haftaya ama catlıycam meraktan. bana belirtilerini yazarmısın. 4 hafta ıyı bı zaman keske bende 5 olmadan öğrensem. sevgiler

CNM YA TEBRIK EDERIM ONCELIKLE SENİ. SANA BIR SORUM VAR BENIM ADETIM 1 SUBATTA (inşallah olmaz) bu ayda 28 gunde adet oldum ve yumurtlama gununu tam denk getırdık va kasıklarımda cok asırı degıl ama agrı var bırde seğirme şeklinde ara ara kalp atısı gıbı atıyo.bende erken ogrenmek ıstıyorum senın gıbı adet gunum haftaya ama catlıycam meraktan. bana belirtilerini yazarmısın. 4 hafta ıyı bı zaman keske bende 5 olmadan öğrensem. sevgiler

teşekkür ederim canım darısı başınıza..
senin için hayırlısı olsun canım inşAllah bebişin geliyodur..
bendeki belirtiler ; adetten bir hafta öncesinde, hazımsızlık, gaz problemi
kasıklarda ağrı, kramp şeklinde
göğüste ve uçlarında aşırı hassasiyet.
ama kişiden kişiye değişiyor belirtiler
inşallah Allah hayırlı zamanda hayırlı şeyler versin
sevgiler..

teşekkür ederim canım darısı başınıza..
senin için hayırlısı olsun canım inşAllah bebişin geliyodur..
bendeki belirtiler ; adetten bir hafta öncesinde, hazımsızlık, gaz problemi
kasıklarda ağrı, kramp şeklinde
göğüste ve uçlarında aşırı hassasiyet.
ama kişiden kişiye değişiyor belirtiler
inşallah Allah hayırlı zamanda hayırlı şeyler versin
sevgiler..

çok teşekkür ederim.cnm cevabın için.inşallah vardır bebişim.bakalım beklıycez artık öptm

çok teşekkür ederim.cnm cevabın için.inşallah vardır bebişim.bakalım beklıycez artık öptm

inşAllah vardır canım Allah gönlündekini versin
ayrıca benim dört hafta dedim ama doktorum döllenmenin olmuş olabileceği tarihe göre 4 hafta dedi
son adete göre değil
hayırlısı olsun..
ben de öptüm :)

ya kızlar bendemi test yaptırsam ki
bi bakmuşız kist değilde bebek
cok güzel olurdu

ben şimdi iş cıkışı gitsem kan alırlarmı benden sağlık karnem yanımda değil ama viste kağıdı cıkarttırabilirm bilgisi olan var mı

canım adetime on on iki gün var demiştin ya
kanda o kadar erken çıkıyor mu bilmiyorum
ben gecikmeden sonra yaptırdım kan testini
biraz daha sabret derim
hayırlısı olsun..

3 günde cıkıyo falan diye yazmışkızlarda haklısın en iyisi beklemek zaten iğnedende korkarım yanımda birinin olması laaım bayılıyorum

evet canım biraz daha bekle
sonra eşinle birlikte gidersiniz
beni de kan tutuyo bazen
sakın yalnız gitme o zaman..
hayırlı haberlerini bekleyeceğim canım..

canım adetime on on iki gün var demiştin ya
kanda o kadar erken çıkıyor mu bilmiyorum
ben gecikmeden sonra yaptırdım kan testini
biraz daha sabret derim
hayırlısı olsun..

kan testi nasıl yapıyolar nekadar süerede belli oluyo hala karasızım test yapmaya kızlar
CADIARZU

merhaba arkadaşlar ,emilim ne diye sormuşsunuz ya,
hani şimdi hamile kalınca ,aslında baştan alalım olayı çünkü adetime 15 gün var acaba hamilemiyim diyen arkadaşları görüyorum. son adet tarihimizden ortalama 14 gün sonra yeni bir yumurtamız olgunlaşıp döllenmeye hazır hala geliyor. 15 günde hamile olma olasılığı elbette var ama sadece küçük bir ihtimal 15.günde yumurtlamamış olma olasılığınız bile var. olsanız bile bunun henüz belirtiler vermesi çok zor. diyelim son adet tarihiniz 31 aralık. 14 ocak yeni yumurta oluştuğu gün(sürkülasyonunuzu 28 gün alırsak)12 ocak-16ocak döllenme şansının en yüksek olduğu günler.. döllenme gerçekleştiğinde beta hcg dahil olmak üzere birçok hormon salgılanmaya başlıyor değilmi bu beta hcg kanda en erken ve kolay tespit edilen hormon old. için gebelik testinde kullanılıyor.adet olmadan bile bu testle gebe olup olmadığımızı öğrenebiliyoruz ama idrar testlerinde bu hormonların idrara geçmesi zaman aldığından adet sonrası en az 4 5 gün sonra duyarlılık veriyor.umarım aydınlatıcı olmuştur.adet olmadan idrar testi yapıp da hamile olmadığınız düşüncesine kapılmayın yani.
Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah

STRESTEN UZAK DURUN
meraba arkadaşlar ben 1 bucuk yıllık evliyim.bir yıl korunduk yasmin kullandım.temmuzda bıraktım ek yöntemlerele yine korunduk.son 3 aydır korunmuyoruz ve bebek istiyoruz.ve bebek istemeye başladığımızdan beri adetlerim düzensizleşti.bugun yaşadığım bir olayı paylaşmak istedim sizinle.adetim bugun 10 gün gecikti pazatesi kantesti yaptırdım.9.39 cıktı gebelik var dediler yani pozitif.bende herkese haber verdim anneme kayın valideme arkadaşlarıma.
akaşam idrar testi yaptı negatif cıktı bugun doktora gittim.doktor tekrar kan testi yaptı 3.31 cıktı yani aslında gebe değilmişim.çok üzüldüm çünkü birsürü kişiye söledim sölemeseydim bu kadar üzülmezdim.tabi hepsini tekrar aradım yanlışlık olmuş dedim.ve doktor ban dediki çok stres yapmışsın ve bu ay yumurtlaman olmamış normalde herşeyin sağlıklı ama bunu böle yaparsan kendine zarar verirsin stres yapma dedi.benimde SİZE TAVSİYEM STRES YAPMAYIN BU BEBEK OLAYINI OLURUNA BIRAKIN.YOKSA STRES GERCEKTEN PROBLEMLERE NEDEN OLUR.KİB...CADIARZUlülülülülülüCADIARZU

STRESTEN UZAK DURUN
meraba arkadaşlar ben 1 bucuk yıllık evliyim.bir yıl korunduk yasmin kullandım.temmuzda bıraktım ek yöntemlerele yine korunduk.son 3 aydır korunmuyoruz ve bebek istiyoruz.ve bebek istemeye başladığımızdan beri adetlerim düzensizleşti.bugun yaşadığım bir olayı paylaşmak istedim sizinle.adetim bugun 10 gün gecikti pazatesi kantesti yaptırdım.9.39 cıktı gebelik var dediler yani pozitif.bende herkese haber verdim anneme kayın valideme arkadaşlarıma.
akaşam idrar testi yaptı negatif cıktı bugun doktora gittim.doktor tekrar kan testi yaptı 3.31 cıktı yani aslında gebe değilmişim.çok üzüldüm çünkü birsürü kişiye söledim sölemeseydim bu kadar üzülmezdim.tabi hepsini tekrar aradım yanlışlık olmuş dedim.ve doktor ban dediki çok stres yapmışsın ve bu ay yumurtlaman olmamış normalde herşeyin sağlıklı ama bunu böle yaparsan kendine zarar verirsin stres yapma dedi.benimde SİZE TAVSİYEM STRES YAPMAYIN BU BEBEK OLAYINI OLURUNA BIRAKIN.YOKSA STRES GERCEKTEN PROBLEMLERE NEDEN OLUR.KİB...CADIARZUlülülülülülüCADIARZU

valla al benden de o kadar evlılık yılımız,kullandıgımız ılac aynı bendede hanılelık olmadı ve bu ay ılk kez duzenlı adet oldum bakalım.inş. rahatlar ve hamıle kalırız.sağol cnm bilgiler için

kıslar benim doktorumda stres yapma demişti. ama mümkün olmuyor elimde değil acaba olacak mı olmayacak mı diye sorular dönüp duruyor kafamda. sonra stres oluyorsun ister stemez.mesela dikkat ettim ne zaman bebek içn çalışmaya başlasak o ay adetim gecikiyor. ama bebiş gibi bir durumun söz konusu olamayacağı aylarda tam gününde oluyor.
Stres yapmayalım ama nasıııl:KK43:

X