Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

yok cnm yaaa hiç belirtim yokk sadece göğüslerim çook hassas artk hasta olcm diyemi nedendir bilemiyorumm. inşallh hamileyizdir. hamile olma düşüncesi bile heycanlandırıyo insanı :) daha bu ay denedik ama inşallah inşallahh .. sende belirti varmı

kızlar inşallah hamilesinizdir. herkeste aynı belirti olmak zorunda değilki zaten.:KK16:

Merhabalar ben 1aydır üyeyyim ancak hep sizi dinleyerek 3ayımı geçirdim, artıkk sizin gibi ogüzel heyecanları yaşamak istiyorum. son adet tarihim 30 temmuz (5gün gecikmeli) hesaplayıcıda 30 gün sonrayı hesapladığı için 28ağustos adet tarihim yani 1hafta daha var. bugün idrar testi yaptım negatif :KK43:( belirtilerimde var ancak bugün çalıştığım yerdeki muhasebe müdürüm eğer belin ağrıyorsa hasta olucaksın sen dedi :KK43: test sonucu moralim bozuktu daha da bozuldu. umarım sizin çevrenizde size umut veren insanlar olur. böle negatif düşünceler sizi umutsuzluğa sürüklemez. Allah'ım hepimizin gönlüne göre versin.

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn :2: peki hamilelik belirtileri ne zamn başlar

bazılarında regl gününe bir kaç gün kala yerleşme kanaması olur ve regl belirtileri görülür bazılarında regl gecikince başlar bazılarında ise bu erken belirtiler hiç olmayabilir.:nazar:

Merhabalar ben 1aydır üyeyyim ancak hep sizi dinleyerek 3ayımı geçirdim, artıkk sizin gibi ogüzel heyecanları yaşamak istiyorum. son adet tarihim 30 temmuz (5gün gecikmeli) hesaplayıcıda 30 gün sonrayı hesapladığı için 28ağustos adet tarihim yani 1hafta daha var. bugün idrar testi yaptım negatif :KK43:( belirtilerimde var ancak bugün çalıştığım yerdeki muhasebe müdürüm eğer belin ağrıyorsa hasta olucaksın sen dedi :KK43: test sonucu moralim bozuktu daha da bozuldu. umarım sizin çevrenizde size umut veren insanlar olur. böle negatif düşünceler sizi umutsuzluğa sürüklemez. Allah'ım hepimizin gönlüne göre versin.

canım ne belirtilerin var mesela? bir de testi erken yapmışsın:nazar::nazar:

canım bencede testi erken yapmışsın bazen testler bi hafta on gün geçince doğru sonucu veriyor. ayrıca bel ağrısı bi belirtidir aynı adet dönemindeki gibi bel ağrıları oluyor arkadaşımda bunu gördüm bizde hasta olck diye bekledik ama hamile çıktı bekle biraz sabret bence inş istediğin gibi olur

şöle ki yumurtlama hesaplayıcısına göre yani 14 ağustosta kahverengi lekelenmem oldu.bugünden 3-4önce ve 3-4 gün snra kasık ağrılarım vardı.şuan pek hissetmiyorum. göğüslerimde ağrı,özellikle uçlarına dokunamıyorum. duş alırken bile suya dikkat ederek duş aldım. okadar hissediyorum acısını. 4-5 gündür belim ağrıyor. akıntılarım devam ediyor arada parçalı şefaf akıntı olyr. bu sabah kahvaltı yaparken mide bulantısı yaşadım zaten bu şüpheyle test yaptım. 3aydır korunmayı bıraaktık. ilaçta kullanmadım. neden hala hamile kalamıyorum bilmiyorum. ama şuan moralim bozuk :KK43:

şöle ki yumurtlama hesaplayıcısına göre yani 14 ağustosta kahverengi lekelenmem oldu.bugünden 3-4önce ve 3-4 gün snra kasık ağrılarım vardı.şuan pek hissetmiyorum. göğüslerimde ağrı,özellikle uçlarına dokunamıyorum. duş alırken bile suya dikkat ederek duş aldım. okadar hissediyorum acısını. 4-5 gündür belim ağrıyor. akıntılarım devam ediyor arada parçalı şefaf akıntı olyr. bu sabah kahvaltı yaparken mide bulantısı yaşadım zaten bu şüpheyle test yaptım. 3aydır korunmayı bıraaktık. ilaçta kullanmadım. neden hala hamile kalamıyorum bilmiyorum. ama şuan moralim bozuk :KK43:

canım erken umutsuzluğa kapılmışssın üzülecek hiç bi durumun yok bence daha 3 ay olmuş bir yıl iki yıl üç yıl sonra çocuk sahibi olanlar var inş dilediğin kısa zamanda olur ama hayırlısını dile 3 ay erken bi süre biraz bekle testi tekrarlarsın olmazsa kan testi yaptırısın

beklemek çok zor :KK43:( hergün elimde takvimle geziyorum. takıntı haline geldi. telefonuma bile not almaya başladım ilişki günleri. hep eşime ogüzel haberi vericeim anı düşünüyorum duygulanıyorum. yeri geliyor ağlıyorumda :KK43: teşekkür ederim destek olduğunuz için.

beklemek çok zor :KK43:( hergün elimde takvimle geziyorum. takıntı haline geldi. telefonuma bile not almaya başladım ilişki günleri. hep eşime ogüzel haberi vericeim anı düşünüyorum duygulanıyorum. yeri geliyor ağlıyorumda :KK43: teşekkür ederim destek olduğunuz için.

canım umutlandırmak istemem belirtilerin var inş. hamilesindir ama çok kaptırıp düşünme sonradan üzülürsün biraz akışına bırak daha kolay olur.:nazar:ayrıca herzaman destek oluruz:KK16::KK16:

canim dayanamadim test yaptim ama negatif :KK43: 2. cizgiyi coooooooooooooooook ama cok az görür gibi oldum sanki ama öyle görmek istedigimden olabilir heralde.. :KK14:

Canım belki bhcg hormonun idrara geçmemiştim ne diyeceğimi bilemedimki şimdi ben senden çok ümitliydim yaa

Canım belki bhcg hormonun idrara geçmemiştim ne diyeceğimi bilemedimki şimdi ben senden çok ümitliydim yaa

offf insallah canim yaa moralim bozuk bence hamilelik olsa azda olsa belli olurdu testte sonucta 8 gün gecti :KK43: bende bu sefer ümitliydim :KK14::KK14:
artik bir an önce adet olayim diye bekliyorum :KK43:

offf insallah canim yaa moralim bozuk bence hamilelik olsa azda olsa belli olurdu testte sonucta 8 gün gecti :KK43: bende bu sefer ümitliydim :KK14::KK14:
artik bir an önce adet olayim diye bekliyorum :KK43:

nazarcım , senin adet düzenli miydi herzmana en azından bir kaç gün oynamaz mıydı belki henüz idrara geçmemiştir hormonun o yuzden tam çıkmıyordur.

kızlar az önce bebek olması için çok güzel bir dua öğrendim , bunu sizinlede paylaşmak istedim dilimize çok güzel bir zikir haline getirebiliriz ALLAHIN çok güzel isimleri ve ben anlamlarını düşünerek hiç söylememiştim. Ya Halık (yaratan, yoktan var eden) , ya Bari (eksiksiz yaratan) , ya Musavvir (şekil ve suret veren ) ..

nazarcım , senin adet düzenli miydi herzmana en azından bir kaç gün oynamaz mıydı belki henüz idrara geçmemiştir hormonun o yuzden tam çıkmıyordur.

canim dogum kontrol hapini mayista biraktim o yüzden tam düzene girmemis olabilir hala.. ilk ay tam 1 hafta gecikti gecen ay 2 gün gecikti simdi acaba yine o yüzdenmi gecikti diye düsünmüyorda degilim :KK43: neyse bekliyorum mecbur bakalim.. hayirlisi allahtan..

Canım imkanın varsa kan testi yaptır için rahat etsin bekleme.

sabah doktoru aradim ama bekle dedi piskolojik olabilir dedi :KK43: bekliyorum canim eger haftasonuna kadar olmazsam bir test daha yaparim ama bu sefer baska markadan! bu yaptiklarimin ikiside ayni marka, 1 pakette 2 tane vardi.. simdi internetten okudum o markanin testlerinden cok sikayetci olanlar varmis yanlis sonuc veriyor diye.. hayirlisi canim ama pek ümidim kalmadi..

X