Sağlıklı ve Fit Bir Beden İçin Spor (Leslie ve açık havada yürüyüş)

Slm kızlar yapamıyorum son 10 gündür o yüzden yazamadım :26: ama kilo verdim şu an 65 oldum diyete fakat ediyorum hep hareket halindeyim yani aralık ayında koyduğum hedefe ulaştım hamile kaldığım kiloya döndüm :KK9:yeni hedef seneye yaza kadar 58 boyu 170

Bugun Leslie Fat burning videosunun 3 milini yaptim. Ardindan terim sogumadan Turbo Jam (Party Mix) - 28 dk yaptim.

Bunlar tabi iftardan once yaptiklarim. Iftardan sonra da gece giydim spor ayakkabilari, sandalye uzerine 200 kere chiktim, indim .)

(10-10-10 setler yaptim, setler arasinda bi kach saniye dinlenme)

Bu sandalyeye inip chikma, merdiven tirmanma gibi geldi hep devam etmek istiyorum ama sonradan da shey dushundum, bu hareket acaba bacaklarimi shishirir mi, kalinlashtirir mi?

Ne dushunuyorsunuz kizlar?

Bugun Leslie Fat burning videosunun 3 milini yaptim. Ardindan terim sogumadan Turbo Jam (Party Mix) - 28 dk yaptim.

Bunlar tabi iftardan once yaptiklarim. Iftardan sonra da gece giydim spor ayakkabilari, sandalye uzerine 200 kere chiktim, indim .)

(10-10-10 setler yaptim, setler arasinda bi kach saniye dinlenme)

Bu sandalyeye inip chikma, merdiven tirmanma gibi geldi hep devam etmek istiyorum ama sonradan da shey dushundum, bu hareket acaba bacaklarimi shishirir mi, kalinlashtirir mi?

Ne dushunuyorsunuz kizlar?

Canim birincisi araya bu h harflerini koyma yazdiklarini okumayi zorlastiriyor diye düsünüyorum. Ikincisi sandalyeye inip cikmak popo kaldirma hareketidir ancak tabii ki bu tür hareketleri sabah aksam degil belirli bir sinir koyup yapmalisin. Haftada 3-4 kez gibi.

dün iftardan sonar 50 dk hafif tepolu koştum. dün tempomu biraz arttırdım. setlerin sonunda soluk soluğa kaldım. bugün bacaklarım ağrır sanmıştım ama kondüsyon kazanmışım galiba. ağrım sızım yok çok şükür. :nazar::nazar::nazar:

önceki akşam çok yorgundum. pazar alışverişi yaptık. ifardan sonar lavaboda , ayakta dikilerek 8 kilo vişne ayıkladım. sırtım ağrıyordu. terasa çıktım ama 20 dk hareket etmiş olmak için yürüdüm. kendimi zorlamak istemedim. uykum vardı.malum duş alınca uykum kaçıyor. o yüzden terlemek istemedim. :KK45:

Canim birincisi araya bu h harflerini koyma yazdiklarini okumayi zorlastiriyor diye düsünüyorum. Ikincisi sandalyeye inip cikmak popo kaldirma hareketidir ancak tabii ki bu tür hareketleri sabah aksam degil belirli bir sinir koyup yapmalisin. Haftada 3-4 kez gibi.

Sagol Deryacim. Aslinda ben ne yapacagimi sasirmis durumdayim. Biliyorsun 120 kgla bashladim, suan itibariyle 105.6 kiloyum.

Simitlerim, belyaglarim acaip rahatsiz ediyor beni. Bol elbiselerin altindan bile gozukuyor :KK43: tamam hep cardio yapiyorum, saglikli temiz besleniyorum ama bilmiyorum acele mi ediyorum acaba.

Simitler icin ayakta durup, sag ve sol dize dogru egilme hareketini yapiyorum 2 gundur. Lessileye zaten her gun devam. (internet sorunum oldugu icin baska videolarini yukleyemiyorum)

Bu sandalyeye inip cikma hareketini de sirf cardio olsun, iftarda yedikerimi yakmak icin dushundum. Baska ne yapabilirim. Acaba ip mi atlasam? Benim kardioyu arttirmam gerek sanki.

Biliyorum karishik yazdim, AMA gerchekten kendime program ayarlamakta gucluk cekiyorum.

Sarkmalarim olmasin istiyorum.dushunuyorum acaba sabahlari slim in 6 yapip, aksam ve ya gece lesslie fat burning mile yapsam.

Ay, ne yapacagimi sasirmis durumdayim.

dün iftardan sonar 50 dk hafif tepolu koştum. dün tempomu biraz arttırdım. setlerin sonunda soluk soluğa kaldım. bugün bacaklarım ağrır sanmıştım ama kondüsyon kazanmışım galiba. ağrım sızım yok çok şükür. :nazar::nazar::nazar:

önceki akşam çok yorgundum. pazar alışverişi yaptık. ifardan sonar lavaboda , ayakta dikilerek 8 kilo vişne ayıkladım. sırtım ağrıyordu. terasa çıktım ama 20 dk hareket etmiş olmak için yürüdüm. kendimi zorlamak istemedim. uykum vardı.malum duş alınca uykum kaçıyor. o yüzden terlemek istemedim. :KK45:

MashaAllah.. Tebrik ediyorum seni canim. Kosu bandinda mi kosuyorsun terasta?

MashaAllah.. Tebrik ediyorum seni canim. Kosu bandinda mi kosuyorsun terasta?
yok canım koşu bandı yok bizde. kendi gücümle koşuyorum.teras 30-35 metre kare . ortalama bir salon kadar.orada koşuyorum. açık hava,püfür püfür esiyor. müzik dinlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum bile.. :21::21::21:

Sagol Deryacim. Aslinda ben ne yapacagimi sasirmis durumdayim. Biliyorsun 120 kgla bashladim, suan itibariyle 105.6 kiloyum.

Simitlerim, belyaglarim acaip rahatsiz ediyor beni. Bol elbiselerin altindan bile gozukuyor :KK43: tamam hep cardio yapiyorum, saglikli temiz besleniyorum ama bilmiyorum acele mi ediyorum acaba.

Simitler icin ayakta durup, sag ve sol dize dogru egilme hareketini yapiyorum 2 gundur. Lessileye zaten her gun devam. (internet sorunum oldugu icin baska videolarini yukleyemiyorum)

Bu sandalyeye inip cikma hareketini de sirf cardio olsun, iftarda yedikerimi yakmak icin dushundum. Baska ne yapabilirim. Acaba ip mi atlasam? Benim kardioyu arttirmam gerek sanki.

Biliyorum karishik yazdim, AMA gerchekten kendime program ayarlamakta gucluk cekiyorum.

Sarkmalarim olmasin istiyorum.dushunuyorum acaba sabahlari slim in 6 yapip, aksam ve ya gece lesslie fat burning mile yapsam.

Acele ediyorsun canim. Oncelikle planli ve sabirli olmalisin. O kiloyla sandalye tepesine inip cikiyorsun ya bravo. Senin ilk hedefin hizla kilolarindan kurtulup yanisira kaslarini zorlamadan guclendirmek olmali. Haftanin 5 gunu leslie yapabilirsen 3 -4 mil cok faydasini gorursun. You tube a girebiliyorsan minimetropolis kullanicisi guzel leslie videolari kaydetmis. Yoksa aralarda ileri geri yurunen yerde hafif kosabilir agirlik kullanmayi deneyebilirsin. Hem kardio yapmis hem kaslarini guclendirmis olursun.

merhaba arkadaşlar. en büyük isteğim kalça ve basenlerimin incelmesi. ve siz düzenli yürüyen insanlar olarak bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm. düzenli yürüyüş kalça ve basenlerinize etki ediyor mu? ya da işe yarayan başka hareketler de var mı? ben bugün 1 saatle yürüyüşe başladım motive olmak istiyorum. bir de yürüyüşten sonra dizimde ağrı oldu hamlama ağrısı dizde olur mu yoksa bir sakatlık mıdır aynı sorunu yaşayan oldu mu :KK43:

Bel bölgesi yağları için yoğurt ve yeşil çay denedim şahsen çok faydası oldu benden SIZE küçük bi tavsiye :KK34:

dün akşam iftardan sonar 70 dk hafif koşu yaptım.
canımpek istemiyordu. yarım saat hızı hızlı koşacaktım ama sonradan çocuklarım ve görümcemin bir taneside bana katılınca zamanın nasıl geçtiğini anlamadık.çocuklarla birbirimizi yakalamaca oynadık. bende kardiyo yapmış oldum...:KK76::KK76::KK76:

Kizlar ( Derya ve Vsn ) bilgilendirdiginiz, yol gosterdiginiz icin tesekkur ederim.

Leslie ve saglikli beslenmeme dikkat ediyorum. 1 aydir Karatay diyetine uygun besleniorum, ozellikle de ogun arasinin 5 saat olmasi, leptin hormonunun calismasi. Kendimi guclu ve hafif hissediyorum.

Bugun Leslie 5 Fat Burning mile yaptim, bol-bol limonlu su ichiyorum gun icinde.

Ramazan bitti, artik aksam 6-dan sonra da sudan ve yesil cayimdan baska bi sey girmez agzima .) yuppiii.. Bugun enerji doluyum.

Kizlar, bayraminiz mubarek olsun.

merhaba arkadaşlar. en büyük isteğim kalça ve basenlerimin incelmesi. ve siz düzenli yürüyen insanlar olarak bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm. düzenli yürüyüş kalça ve basenlerinize etki ediyor mu? ya da işe yarayan başka hareketler de var mı? ben bugün 1 saatle yürüyüşe başladım motive olmak istiyorum. bir de yürüyüşten sonra dizimde ağrı oldu hamlama ağrısı dizde olur mu yoksa bir sakatlık mıdır aynı sorunu yaşayan oldu mu :KK43:

Merhaba Cranial, hoshgeldin. Duzenli yuruyush, gunde 1 saat yuruyus tabiki kalcayi da basenleri de eritiyor. Ben bolgesel zayiflama olduguna artik inanmiyorum, kilomuz var ve o bir yerlerde toplanmis, duzenli spor ve saglikli beslenmeyle eritebiliriz. Seker ve un hayattan ciktikdan sonra, duzenli spor yaptiktan sonra be kalca ne basen kalir.

Benim de dizimde agri olmushtu bi ara, ya hamlamadandir ya da birden fazla yordugundandir. Ben her gun spor yapiyordum, shimdi haftada 1 gun ara veriyorum, kaslarin da dinlenmeye dinlendikce guclenmeye ihtiyaci var. tedirgin olma bence, yuruyusle dizde sakatlik olacagini sanmiyorum.

Vucudunuzu dinleyin, tanimaya calisin :)

Sabah uyanir uyanmaz 3 bardak su ve ardindan Shape your body (Cindy Crawford) DVD'sinden 1. Egzersizi yaptim. 40 dk suruyor. Hemen ardindan ilik bi dus ve 1 saat sonra da guzel bi kahvalti yaptim.

Saat 4 gibi de Leslie Fat Burning mile yaptim. Annem de bana katildi, onu da Leslie'ci yapicam :) Annem sadece 1 milini yapti.

Bu arada kizlar o rahatsiz oldugum simit ve bel yaglarimda toparlanma var, annem bu sabah farketti. :KK9:

bayramın 3. günü misafirliğe geldim. 1 hafta buradayım. ev çok kalabalık. egzersiz yapma şansım yok . sabahları tibet yogası yapıyorum sadece. ardından 10 - 12 şınav çekiyorum. normalde 5 taneyi zor yapardım. tibetin 4. hareketi kollarımı güçlendirmiş anlaşılan.10 taneyi hiç zorlanmadan yapıyorum.
evime dönünce egzersize tam gaz devam...
burada fırsat buldukça dışarı çıkıp hareket halinde olmaya çalışıyorum...
uzun oruç sürecinden sonra iştah kontrolüm kalmamıştı ama yavaş yavaş düzene sokmaya başladım... bugün daha rahatım...:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Selam kızlar,

Uzunca bir ara verdikten sonra yeniden spora başlamaya karar verdim. İnanılmaz yoğun bir süreçti, ardından Ramazan geldi, sonrasında bayram derken ben bir türlü spor yapamadım. Şu iki 2 gün daha kafadan tatil veriyorum kendime, cumartesi inşallah Leslie'ye başlıyorum. Şu an kilomdan memnunum ama sıkılaşmam lazım, özellikle göbek ve basen kısımlarından. Arada 1-2 kilo da giderse hiçi fena olmaz. Son bahara daha fit girebilirim inşallah.

Buraya da kendimi motive etmek için yazayım dedim, bakalım daha önceki tempoma dönebilecek miyim :KK8::KK55:

Merhaba :KK3:

Ben de yeni başlicam spora, Ramazandan çıktık malum oruçlu bişey yapacak halim olmuyordu, 1 aydır ne spor ne de diyet yaptım.
Fazla kilom yok, şu an 52-53 arasındayım, ilk hedef 50 sonra da 47 inşaAllah :)

Spor yapmak istiyorum ama çok ağır hareketler yapamıyorum maalesef, leslie ve açık havada yürüyüş tam bana göre.
Sormak istediğim bunları yapıp faydasını görüyor musunuz? Mesela leslie yapınca vücudun belli bir yerinden mi kilo gidiyor yoksa her yer aynı şekilde inceliyor mu?

X