Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler bu elbiseyi bulmalıyım kızlar yardım edin lütfen :)

tuqbakaan

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2014
7
0
Arkadaşlar bu elbiseyi internette buldum ve bayıldım. Kuzenimin düğünü var 22 hazirana o zamana kadar bunu bulmalıyım taktım çünkü :) internetten falan bulabilecegim bi yer bilen gören duyan var mı yardımlarınızı bekliyorum :) tipatip bu olmayabilir yani ama bu kumasta güpürlü ve bu renkler. Yani yakasi farkli olabilir ne biliyim etek full uzun olabilir tul olabilir yeterki bulalimm :) http://www.bakimlikadin.net/wp-content/uploads/2013/09/e52b1fa7f499b2c2132ff7b4b612beb1.jpg

Marifetli bi terziye götür bu resmi yapar sana aynisindan :) aynisi olmasa da benzeri olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sanırım bunlar özel kolleksiyona giriyo canım genelde podyum kıyafetleri öyledir
bi site var missesdressy diye orda bu tarz kıyafetler bulabilirsin
ancak özel dikimle yaptırabilirsin yada moda evlerinde bulabilirsin

Ya terzi benimde aklimda ama bu yaz 3 tane düğün var açıkçası o kadar acilamam. Terzi pahaliya diker diye düşünüyorum. Yani simdiye kadar hep hazir aldim diktirmedim ama son care bi kac terziye sorucam kizlar. O siteye de hemen bakıyorum canim cok sagolun

Arkadaşlar bu elbiseyi internette buldum ve bayıldım. Kuzenimin düğünü var 22 hazirana o zamana kadar bunu bulmalıyım taktım çünkü :) internetten falan bulabilecegim bi yer bilen gören duyan var mı yardımlarınızı bekliyorum :) tipatip bu olmayabilir yani ama bu kumasta güpürlü ve bu renkler. Yani yakasi farkli olabilir ne biliyim etek full uzun olabilir tul olabilir yeterki bulalimm :) http://www.bakimlikadin.net/wp-content/uploads/2013/09/e52b1fa7f499b2c2132ff7b4b612beb1.jpg

canım nerelisin bilmiyorum ama izmir ksk ege parkta brw boutique var orda bu istediğine benzeyen çok elbise var canım..eğer ulaşabiliyorsan bir bak derim :)

Canım bu elbise aliexpress diye bi sitede satılıyor.. Çinden geliyor.. Geçen gün gördüm aynısını ama gelmesi biraz uzun sürebiliyor.. Satıcıyla konuşman lazım..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bu elbise aliexpress diye bi sitede satılıyor.. Çinden geliyor.. Geçen gün gördüm aynısını ama gelmesi biraz uzun sürebiliyor.. Satıcıyla konuşman lazım..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canimm çok sagol elbiseyi buldum yazmaya firsatim olmadı. Bugün yarın sipariş vericem ama sizce ucretli kargoyla mi alsam 4-7 gunde geliyormuş. Bu siteden alışveriş yaptinmi sen daha önce?

X