Mayıs 2014 de hamile olduğunu öğrenip ocak annesi olacaklar buraya :))

pepito

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2012
73
4
herkese merhaba kızlar..bugün itibariyle 5+2 günlük hamileyim...mayıs ayında hamileliğini öğrenenler burada toplaşıp bilgi paylaşımı yapalım doğuma kadar(inşallah diyeyim:nazar:)..b hcg değerlerimiz nasıl artış gösterdi..ilk muayeneye kaç haftalık gittiniz...keseyi ne zaman görebildiniz vs..

ilk cevap veren ben olayım:KK1: hayırlı olsun canım.. maaşallah sana da bebişe de:nazar: bu topikte olmayı öyle çok istiyorum ki anlatamam. umarım önümüzdeki haftasonu ben de tam anlamıyla bu topiğe ait olabilirim:KK49: hadi hayırlısı..

ilk cevap veren ben olayım:KK1: hayırlı olsun canım.. maaşallah sana da bebişe de:nazar: bu topikte olmayı öyle çok istiyorum ki anlatamam. umarım önümüzdeki haftasonu ben de tam anlamıyla bu topiğe ait olabilirim:KK49: hadi hayırlısı..

inşallah canım senide burada görürüz..valla böyle bir topik açacağım benimde aklıma gelmezdi şaşkınım halen :KK16: ben hiç bir belirti yaşamadan sadece gecikme ile öğrendim

herkese merhaba kızlar..bugün itibariyle 5+2 günlük hamileyim...mayıs ayında hamileliğini öğrenenler burada toplaşıp bilgi paylaşımı yapalım doğuma kadar(inşallah diyeyim:nazar:)..b hcg değerlerimiz nasıl artış gösterdi..ilk muayeneye kaç haftalık gittiniz...keseyi ne zaman görebildiniz vs..

Bende Rabbim izin verirse Ocak 12 annesiyim şuran tam 6 haftalık geleyim cuma günü ilk kontrolum inş kalp sesini duyarım :):) Rabbim hepimizi korusun

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım inşallah Allah izin verirse benimde 17 ocak görünüyor aramızda tam 5 gün var :))ben henüz kontrole gitmedim b hcg baktırdım 3 gün geçince 230 civarıydı 2 gün sonra 570 olmuştu..sanırım doktor kan sayımı ve toksoplazma gibi testler verecek bize ilk muayenede

inşallah canım senide burada görürüz..valla böyle bir topik açacağım benimde aklıma gelmezdi şaşkınım halen :KK16: ben hiç bir belirti yaşamadan sadece gecikme ile öğrendim

o zaman bu bana umut oldu. çünkü ben de hiçbir belirti yaşamıyorum:KK9:

Sat 16 nisan. Ne kese gordum ne baska bisey. Cunku Ben adetime bir hafta varken ogrendim. 13 mayis degerim 309 du. 15 mayis 664. Bir daha da olcturmedim. Oskapar 4000 lik igne progestan ve folicode kullaniyorum. Onceden bir dusugum var. Insallah bu sefer saglikli bebisim olur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tahmini dogum tarihi dogum gunume denk geliyor :)

Sat 16 nisan. Ne kese gordum ne baska bisey. Cunku Ben adetime bir hafta varken ogrendim. 13 mayis degerim 309 du. 15 mayis 664. Bir daha da olcturmedim. Oskapar 4000 lik igne progestan ve folicode kullaniyorum. Onceden bir dusugum var. Insallah bu sefer saglikli bebisim olur.

canım hayırlı olsun gebeliğin:nazar: sen baya erken yumurtlamışsın o zaman değerlerin baya yüksek...muayeneye gittin mi dr tahlil filan yaptırmanı istedi mi

canım hayırlı olsun gebeliğin:nazar: sen baya erken yumurtlamışsın o zaman değerlerin baya yüksek...muayeneye gittin mi dr tahlil filan yaptırmanı istedi mi

Muayeneye bir defa gityim ilaclarimi verdi basladim. Yarin saglik ocagindan cagirdilar bu gece ac yatip kan ve idrarla genel tetkikler olacakmis. Doktorum kongredeydi. Bu hafta yine kan verip sonucuyla gitmeti dusunuyorum. Deger 3000 olmadan kese goremeyiz demisti. Ben de 3000 olmasini bekliyorum acikcazi. En son 664 tu iste. 4 gun gecti. Bi kac gun daha gecsin gidicem. Gecen gebeligime cok panik yaparak basladim. Bu sefer pozitif dusunuyorum hep.

evet canım pozitif düşünmek ve rahat olmak çok önemli ama değerlerin gayet iyi görünüyor bugün yarın 3000 i geçersin gibi duruyor :KK34:

evet canım pozitif düşünmek ve rahat olmak çok önemli ama değerlerin gayet iyi görünüyor bugün yarın 3000 i geçersin gibi duruyor :KK34:

Insallah canim bana sa sali ya da carsamba bulurum gibi geliyor. En gec persembe gelismeleri yazarim. Erken yumurtlamaysa tahmini kac haftaligimdir acaba ben. Dr kese gormedigi icin soyleyemedi haliyle. 16 nisandan beri nette 4+5 bitiyo gosteriyo bugun ama bilmiyorum hesap tutar mi:/

ben 5 +1 de 570 civarıydım senin değer 5+ gibi duruyor ama kişiden kişiye değiştiği için bu hormon en güzel keseni ve bebişini görünce anlaşılır canım hadi bakalım iyi haberlerle gel inşllh

bu arada hamileliği öğrenince aile hekimimize hbr vermemiz mi gerekiyor?? kanda pozitifi gördüm ama bundan sonra hangi adımı atmam gerektiğini bilmiyorumm.. sizler neler yaptınız öğrendikten sonra?

bu arada hamileliği öğrenince aile hekimimize hbr vermemiz mi gerekiyor?? kanda pozitifi gördüm ama bundan sonra hangi adımı atmam gerektiğini bilmiyorumm.. sizler neler yaptınız öğrendikten sonra?

Canim aile hekimine durumu soyle. Gebelik formun dolduruluyor. Onlarin basinin derde girmemesi icin yapin bence. Dogu gorevimde hemsire arkadasim vardi. Cok sorun yasardi bu yuzden. O yuzden hemen gittim ben. Kimliginle ve test sonuclarinla git onlar seni yonlendirir zaten. 5-10 dakikalik is. :KK66:

ben 5 +1 de 570 civarıydım senin değer 5+ gibi duruyor ama kişiden kişiye değiştiği için bu hormon en güzel keseni ve bebişini görünce anlaşılır canım hadi bakalım iyi haberlerle gel inşllh

Sat 16 nisan olunca 5+ imkansiz duruyor. Keskeeee :)))

Ben geldiiiim:) Başlığımız hayırlı olsun. sat:18 nisan, şu an 4+3teyim ve bugün hcg 1681 çıktı. Cuma günü ilk doktor kontrolüm var heyecanla bekliyorum. Umarım keseyi görürüz...

Ben geldiiiim:) Başlığımız hayırlı olsun. sat:18 nisan, şu an 4+3teyim ve bugün hcg 1681 çıktı. Cuma günü ilk doktor kontrolüm var heyecanla bekliyorum. Umarım keseyi görürüz...

Hosgeldiiiin :)) 2 gün var aramizda. Gelsin kovalaaar :))

Hosgeldiiiin :)) 2 gün var aramizda. Gelsin kovalaaar :))

Hoşbulduk canım, ben nedense hep oğlak diye düşünmüşüm, doğru kova olacaklar Allahın izniyle...

Hoşbulduk canım, ben nedense hep oğlak diye düşünmüşüm, doğru kova olacaklar Allahın izniyle...

Benim tahmini dogum kendi dogum gunume denk geliyo insallah oyle de olur :)))

X