doğum değil işkenceee :(

Oyyy okurken icim gitti agrilari hep bende hissettim yarin 40. Haftam doluyo icim fena oldu rabbim acil sifa versin bu acilari unutun insallah .... 😕 ey allahim sen yardim et tum hamilelere dogum zor is 😯

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Devlet hastanesinin tek kötü yanı özel bir odanın ve mahremiyetin olmaması. Onun dışında eğer ki acıbadem gibi bir hastaneye gidemeyecekseniz, apartmandan bozma özel hastaneleri asla tavsiye etmem. ki acıbadem bile bazı durumlarda üniversite hastanelerine sevk ediyor siz düşünün.
Tek dertleri para para para...
Tam teşekküllü bir hastanenin yerini asla tutamaz.
Herhalde benim gibi tek çocuk olup, annesiyle bile aynı odayı paylaşmaktan hoşlanmayan, yalnızlığı tercih eden çok az kişi vardır. Buna rağmen devlet hastanesini tercih ediyorum. En ufak bir sorunda bana yüklü bir fatura çıkarırken, adam akıllı sorunumu anlayamacak uzman ekipten yoksun bir yerde asla çocuk doğurmam, tedavi olmam.
Bir şekilde işleriniz rast gider, yeter ki önceliğiniz sağlığınız olsun

Ah canım, kıyamam yaaa.. Hastane kokusu duyunca dahi irkilen ben kendimi senin yerine koydum oturduğum yerde iki büklüm oldum burada okurken. İlk doğumumda normal diye yatış yapmıştık ve o çatı muayeneleri beni canımdan bezdirmişti.. Bilirim... Daha sonra sezaryene alındım ama o acılar yanıma kâr kalmıştı neyse. Evet ben de devlet hastanelerine asla güvenmem mesela hiçbir vakit ne kendimi ne de çocuklarımı devlete götürmedim götürmem de. Demekki o özeldeki doktorlar&ebeler iyi değildi. Hastane uydurmasyon, sırf para üzerine bir hastaneydi demekki. Bazen işini iyi yapmak da yetmiyor. Hasta ile empati kurabilmek, ona kendini iyi hissettirip motive edebilmek de gerekiyor. Hatta en önemlisi bu. Onlar bunu yapamamış. Allah korumuş seni ve yavrunu. Aman diyim bir dahakine çok iyi araştır hastaneyi.. Çok geçmiş olsun ve hayırlı olsun yavrunn.

X