36 haftayı dolduran anneler, bebeklerinizin boyu ve kilosu nasıl yada nasıldı?

Kızlar kilolu bebek sağlıklı bebek demek değildir ki.sonlara yaklasmissiniz artik karninizda kipirdayacak dahi yerleri kalmadı,kilo alımlarının durması da normal.inşallah hepiniz sağlıkla alırsınız kucaginiza.kiloyu takmayin.benim 1 yaşındaki 5 haziran doğumlu ikizlerimden kızım 2580 gr oğlum ise 3130 gr doğmuştu 37. Haftada.ikizlere göre cok cok cok iyi doğdular ama taşıyan ben perisandim :) hepinize sağlıklı acısız sıkıntısız doğumlar dilerim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Benimde 34+0da 2500gr di kizlar neden bukadar takintilisinz bebegin kilosuna bazen usg de cok yaniltici sonuclar oluyor benim oglum 37.haftada dogdu 3650gr dedi doguma girmeden ama 3000gr dogdu ilk ay 1kilo 800gr aldi suanda orta persentil olarak devam ediyor ne iri ne kucuk ve 3bucuk yasinda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Konuyu açan kişi oalrak şimdi bebeğim maşallah 37 günlük ve cok iyi kilo almış şükür. 3050 gram doğdu ve 1 ay boyunca 900 gram almış maşallah doktorumuz çok çok iyi dedi. Yani ne kadar doğduğundan ziyade anne sütü le beslenmesi önemli. Şimdiki aklım olsa o kadar vesvese yapmazdım, sizler de rahat olun istedim, herkese hayırlı doğumlar dilerim

X