Phılıps lumea tecrübelerim

Merhabalar tekrardan media marktte 1199tl (websitelerindeki fiyata aldanmayin) en uygun fiyatti magazalarda tbiki internette biraz daha dusuk fiyata bulabilirsinz. Ayrica ipl ve alexanderite cihazlarinada gitim tbi her sferinde 300tl vermek biraz koydugu icin hrp yarim kaldi ama killar hem azaldi hem bi cok yerde cikmadi bile iki aydir gidemiyirum ve cikmayan yerler var o yuzden memnum kalacam gibi bu cihazdan. Dedigim gibi onceden dudak ustu aldirdim ve hic cogalma koyulasma gibi bsey olmadi killarda. Cihazlarin omru 140 000atis ama kil kalmadiginda gerekince tekrarlicaksnz yani cihazin omru dahada uzar.

Bu arada benim bildigim kadariyla yanilmiyorsam turkce kullanim klavuzu olmak zorunda aldiginiz yer ve philips bence sikat etmelisiniz cunku cihazi en iyi en dogru sekilde kullanmaniz gerek.mesela ayni yere yapmamak gibi uyariar onemli

Zaten dediğim gibi medimarkta 2003vardı ben 2006 modelini almak istiyorum dediğimde sadece Atış farkı var denildi....

Sadece azalması benim için yeterli Philips lumea 2006 -2003 modellerde ampul Değişimi yok okuduğum kadarıyla 4-5sene (kullanıma bağlı olarak tabi) Kullanım Ömrü varmış .2006 ve 2003 Arasında sadece 400 Atış farkı var diğer bütün Özellikleri aynı benim aldığım yerde ikisinin Arasında 90 tl fark vardı!!!!!

Yanlis yazilmis herhalde 2003 model 100 000 atis yaparken 2006 140 000 atis yapiyor arada 40 000atis farki vr!!!

Ben bir kaç gün önce 2006/11 modelini aldım ve evet içindeki uygulama kılavuzunda Türkçe açıklama yok. Ben de müşteri hizmetlerine mail attım. Cevaplar aşağıda:

Tüketici Danışma Merkezimize göndermiş olduğunuz mail için teşekkür ederiz.İletişim adresinizi belirttiğiniz taktirde tarafınıza ürünün kullanma klavuzunuzu kitapçık olarak gönderiyor olacağız. Dilerseniz aşağıdaki linkten de online olarak görüntüleyebilirsiniz. http://download.p4c.philips.com/files/s/sc2003_11/sc2003_11_dfu_tur.pdf
Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

SC2003 ve SC2006 aynı özelliklere sahip bir ürün tek farkı atış sayısıdır. Dilerseniz adres bilginize SC2006 kodlu ürünün kullanma talimatını gönderebiliriz.

Sanırım kullanma kılavuzu parasından kar etmek için cihazın içine koymuyorlar ve istenildiğinde adrese gönderiyorlar :)

Tabi kullandıkça bende memnunluğumu veya şikayetimi yazarım aslında ilk aldığımda kullandım bacaklarımda normalde Epilasyon yapıyordum makina için traş Yaptım ayın 13ünde denedim normalde yani traştan hemen ertesi gün çıkardı kıllar şimdi yavaş sanki ya bana öyle geldi!!!!ama çok aşırı Bi büyüme olmadı özel bölgede ise ağda yapacağım çıkmaya yakın makinayla müdehale edeceğim netten kullanma Kılavuzu'na baktım yani şuan Türkçe olan 2003 modelin dediğim gibi ikiside hemen hemen aynı Epilasyon ağda yapıp kıllar görünmeye yakın makinayı kullanıyorsun !!!bu arada ben nettten aldım fiyatı da. 1.089 tl Sıfır orjinal kutusuyla bilgin olsun. bu makinayı dediğim gibi çok araştırdım zaten fazla Bi yorumda yok !!!bu konuyu açan arkadaşa teşekkürler eğer onun yorumlarını okumasaydım almazdım eşiminde tereddütleri vardı inşallah pişman olmam Bi işe yaraaarrr!!!!!
şimdi bende hepsiburadadan baktım bütün yorumlar olumlu zaten almaya karar verdik ücreti sitesinde pahalı dediğin gibi bende netten alırım bu arada benim bildiğim kadarı ile epilasyonda hiç ağda cımbız kullanılmaması gerekiyor ama yazıyor demişsin ben gittiğimde epilasyona kesinlikle ağda yok demişlerdi tabi bu makineyi bilmiyorum zaten ağda yapmam artık bu makineyi aldıktan sonra işime gelir bilgiler için teşekkürrler alınca yazarım :)

Rica ederim canım alacaksan gitti gidiyor dan da bak istersen. hem orası daha Güvenli ben ordan aldım dediğim gibi medya markta sordum2003 olanını 1.300lira şuan indirimde dedi bende daha ucuza buldum deyince kaça ve nerden buldun dedi bende söyleyince hiç kaçırma al dedi bilgin olsun ne kadar ucuz o kadar iyi ben çok araştırdım fiyatı!!!!!

ben de oradan alacağım bu akş
am 1089 liraya vardı kullanan diğer arkadaşlar da yorum yazarsa seviniriz :)

bende bu gün aldım n11 .com dan 1030 tl ye aldım. cihazı şarza taktım. hemen kullanmayı düşünüyorum.deneyimlerimi paylaşırım. Daha önce deneyimlerini okuduğum wolfrong ve diğerlerinin yorumları cihazı almamda etkili oldu. Onlara teşekkürler .Umarım olumlu sonuçlar alırım :)

bende bu gün aldım n11 .com dan 1030 tl ye aldım. cihazı şarza taktım. hemen kullanmayı düşünüyorum.deneyimlerimi paylaşırım. Daha önce deneyimlerini okuduğum wolfrong ve diğerlerinin yorumları cihazı almamda etkili oldu. Onlara teşekkürler .Umarım olumlu sonuçlar alırım :)

bizde n11 den aldık 2006 olanımı aldınız, daha elime ulaşmadı ama yarın gelmesi gerek.inşallah işe yarar.:KK69:

image.jpg

bende dün verdim siparişi 2006 model 1089 lira bakalım kullanmaya başlayınca deneyimlerimi yazacağım sanırım yarın elimde olur :)

X