Phılıps lumea tecrübelerim

WOLFROG

Ekşiden aynı tadı alamıyorum
Pro Üye
24 Haziran 2011
22.474
45.267
Merhaba, yeni bir Philips Lumea kullanıcısıyım. Bu ürün hakkında bilgi almak isteyen, merak edenler olmuş. İnternette de bir kaç yorum dışında fazla bir bilgi yok. Bu ürünü daha yeni aldım, günden güne tecrübelerimi paylaşmak, gerekirse yardımcı olmak isterim. Tüm tecrübelerimi oldukça objektif bir şekilde aktarmaya çalışacağım. Sonuçta Philips bana para vermiyor. (Philips yetkililerine sesleniyorum. Bu işten para kazanırsam aleyhinize konuşmam :KK53:)

Her kadın gibi benim de öncelikli bakım sorunum tüyler. Oldukça açık tenli, koyu tüylü ve tüyleri oldukça hızlı uzayan biriyim (saçlarım, kaşlarım, kirpiklerim cansız ve açık renk maalesef :KK1:). Ağdayı sadece kol altları ve bacaklarımda kullanabiliyorum. Diğer bölgelerin acısına dayanamıyorum maalesef. Onu da tüy dökücü kremle hallediyorum ama 2 gün sonra çıkıyorlar ve hiç bir zaman pürüzsüz olmuyor. Zaten ağda kullandığım zaman tüylerim hemen çıkamıyor ve batık oluşuyor. Epilasyon cihazları da aynı şekilde, hatta korkuyorum kendisinden :KK30:

Uzun zamandır kalıcı bir çözüm arıyordum. Lazer epilasyonu araştırdım ilk olarak. Memnun olanlarla olmayanlar eşit. Hiç bir zaman ömür boyu kalıcılık garantisi de vermiyorlar. Ayrıca vazgeçmemin başka bir sebebi de (en önemlisi, çaktırmayın) mahremiyet konusu. Düşüncesi bile geriyor beni. Hem salonlar ne kadar hijyenik bilmiyorum.

Sonra evde yapılan IPL lazerle tanıştım. IPL nedir? Uzun uzun yazmayacağım, açın google'a sorun. :KK37:
Yanlış anlaşılma olmasın, bir kere tüyleri asla tamamen yoketmiyor. Bunun iyi olduğunu savunanlar da var. Lazer epilasyonun tamamen yok ettiği tüylere bir gün ihtiyacımız olabilirmiş (bunu dikkate almasanız da olur, nitekim saçlarınız hala sizde :KK1:). Herneyse, ev ortamında olması, acısız olması, kalıcılığının uzun sürmesi, pürüzsüz bir cilt vaadetmesi benim için yeterli sebepler.

Neden Philips'i seçtim?
Piyasada bir kaç markada bu ürün mevcut. Fiyatlar ve özellikler çeşitlilik gösteriyor.
Elimden geldiği kadar küçük bir karşılaştırma yaptım.

MARKA FİYAT ATIŞ SAYISI KABLO

PHILIPS 1400 TL (±) 100.000'den fazla YOK
REMINGTON 500 TL (±) 1.500 VAR
ROWENTA 800 TL (±) 5.000 YOK​

Gördüğünüz gibi en pahalı ürün Philips değil mi? Yanılıyorsunuz. Philips'e bir kere para verip senelerce kullanabilir, ayrıca ek bir masraf yapmazsınız. Ama diğer cihazların bir kaç seansta bir lambaları biteceği için daha pahalıya gelmiş oluyor. Üstelik uygulama arasında ikidebir lambası biten bir ürün pek keyif vermez açıkçası. Üstelik kablosuz oluşu daha rahat kullanım sunuyor. Bu arada Philips Lumea'nın kutusundan hassas bölgeler için ayrı bir başlık çıkıyor. Ayrıca 1 ayın sonunda tüylerde bir azalma olmazsa iade garantisi de var.

Sonuç olarak dün cihazı aldım, bugün nasipse ilk uygulamayı yapacağım. Gelişmeler için beni takip edin :KK34:

Son düzenleme:
Hayırlı olsun cnm ben de bu ürünü çok mrk ettim sen kullandıkça sana bir sürü sorularım olacak (=
ben lazer epilasyon yaptırıyorum fakat bunu evde kendin yapmak çok daha iyi olur tabi ki de (=

Hayırlı olsun cnm ben de bu ürünü çok mrk ettim sen kullandıkça sana bir sürü sorularım olacak (=
ben lazer epilasyon yaptırıyorum fakat bunu evde kendin yapmak çok daha iyi olur tabi ki de (=

Tesekkur ederim. Umarim verdigim/verecegim bilgiler birilerinin isine yarar...

Ilk uygulamayi az once yaptim, bacak, kol alti, cene, biyik icin. Oncelikle elim alissin diye bacaklarimdan basladim. Normalde atis yaptiginiz yere tekrar atis yapmamaniz gerekiyor. Hem tekrarlar olmasin hem de kacirdigim bolgeler kalmasin diye beyaz goz kalemiyle 3,5 cm genisliginde bacaklarimi cizdim. Biten bolumlere x yaptim ki unutursam eger tekrar yapmami engellemis oldum. Neden beyaz kalem derseniz de bu makine koyu renkli pigmenti hedef aliyor. Eger koyu renk kalemle yaparsaniz butun isini deriniz emecektir maalesef. Eger vucudunuzda ben, dogum lekesi, sivilce vs. varsa derinizin zarar gormemesi icin yine uzerini beyaz kalemle ciziyorsunuz. Bunu nereden ogrendim, tabii ki kullanim kilavuzundan. :KK1:

Uygulamaya baslayinca hic ama hic aci, isi falan duymadigimi farkettim. Tabii bu arada bacagimin teki bitmisti bile. Sol bacagim icim en yuksek seviyeyi ayarladim (seviyeyi kutusundaki skaladan secebiliyorsunuz). Hafif bir isi ve tuy koklerimde cok ama cok az bir sizi hissettim. Sanirim tuylerim cikmaya basladiginda iki bacagim da esit olmayacak :KK1: 15 dk. gibi bir surede bacak ve kol altlarim bitti. Agda yaparken bandi yapistirip iki saat dusunurdum ceksem mi cekmesem mi :KK52: oglen bir baslardim aksama kadar surerdi. Bu alet tam nana gore :KK53:

Tuylerimin dokuldugunu de gorsem tadindan yenmez...

canım öncelikle hayırlı olsun inşallah işe yarar. bende en kısa zamnada almayı planlıyorum.
gelişmeleri yazarsan çok sevinirim. takipteyim :KK3:

hayırlı olsun WOLFROG. İyi günlerde kullan canım.
Bende bu ürünü genital için alıcam ama benim popo arasında da var ve oraya yapmak sakıncalı olur mu sorun çıkarır mı çok merak ediyorum. Çünkü sadece genital için kullanıcam çok temiz bir alet bencede. Ama orası çok hassas ya yanar falan diye korkuyorum.

hayırlı olsun WOLFROG. İyi günlerde kullan canım.
Bende bu ürünü genital için alıcam ama benim popo arasında da var ve oraya yapmak sakıncalı olur mu sorun çıkarır mı çok merak ediyorum. Çünkü sadece genital için kullanıcam çok temiz bir alet bencede. Ama orası çok hassas ya yanar falan diye korkuyorum.

Tam yaziyordum ki bu konuyla ilgili soru geldi. :KK1:

Bu aksam genital bolgede ve kollarimda denedim. Normal bolgelere gore daha hassas ama diger bolgeleri 5 te yapip hic acimiyorsa 2 de hafif bir yanma oluyor. Aslinda 4 e kadar cikardim ama canim kiymetli maalesef. O bolge icin bir kez olsun agda kullanmamis biriyim. Aci cekmemek adina dusuk seviyede yapsam ne degisir derseniz sadece bir kac gun geriden gelirsiniz o kadar. Tuyleriniz koyu, teniniz acik renk olduktan sonra bir sekilde aliyor isinlari.

Bu arada kocamin kol altlarini ve gobusunu de yaptim. :KK1: Onun gobegini 5. seviye yaptim mesela hic aci duymadigini soyledi. Kisiden kisiye degisiyor tabiki. Ama anus ve vajina girisine dogru sakin yapmayin. Yumusak dokulara zarar verirsiniz. Varis yara ben vs. varsa yine ustunu beyaz goz kalemiyle boyuyorsunuz. Bunlara dikkat ettiginiz surece sorun yok. Yapali saatler oldu ama yanma batma falan hicbirsey yok.

Evlimisiniz bilmiyorum ama ulasilmasi zor noktalara yardim alsaniz iyi olur. :KK17:

Ben de bugün Groupon'da tesadüfen gördüm bu cihazı ve saatlerdir bütün kullanıcı yorumlarını okudum. Hemen hesap yapmaya başladım "yaz da geldi, güzellik merkezleri kampanyalarına başladı, IPL cihazının sadece 6 seansı yaklaşık olarak makinenin fiyatına tekabül ediyor. Oysa bunu satın alınca hep elinin altında olacak." Ben zaten IPL lazere 2 seans gitmiştim seneler evvel, bacaklarımda bazı yerlerde çift tüy çıkıyordu o derece :KK9: Sadece iki seansta bile oldukça işe yaramıştı. En azından sayıyı teke indirdik :KK34: Ama ablamın ve bir arkadaşımın tecrübelerine yakinen şahit olduğum için lazer konusunda kesinlikle aleksandra light cihazını tercih ederim ki bıyık bölgem için de gidiyorum ona. Neyse konu bu değil... IPL'in tüyleri çok yüksek oranda yok etmediğini zaten biliyorum ama batık ve izlerde gerçekten çok etkili bir ışın tedavisi. Yani sadece bunun için bile alınabilir fakat fiyat konusunda kafam karışık. Groupon da şu an da 1099 TL fiyatı, alsam mı bilemedim. Gerçi fırsat indiriminin 1 yıl süresi varmış :)) Aceleye gerek yok.
Bu arada uygulayan arkadaşlara bir uyarı: Güneş etkisini iyice göstermeye başladı, aman deyim 50 faktör güneş koruyucusunu sürmeden çıkmayın, lekelerle mücadeleye başlarsınız bu defa da. Sonra kaş yapayım derken gözden olmayın :KK20: Tatil, güneşlenme vs durumlarınız olursa da cihazı kullandıktan hemen sonra sakın güneşlenmeyin. Son kullanma zamanınızın üzerinden en azından iki hafta geçsin, sonra güneşlenin. Aslında en iyisi sonbahardan sonra uygulamak, gerçi o yine de güneşin leke yapma olasılığı yüksek. Makineyi kullanıyorsanız, leke olmaması için kışın karlı havalarda bile güneş koruyucu sürmek şart.

Ben de bugün Groupon'da tesadüfen gördüm bu cihazı ve saatlerdir bütün kullanıcı yorumlarını okudum. Hemen hesap yapmaya başladım "yaz da geldi, güzellik merkezleri kampanyalarına başladı, IPL cihazının sadece 6 seansı yaklaşık olarak makinenin fiyatına tekabül ediyor. Oysa bunu satın alınca hep elinin altında olacak." Ben zaten IPL lazere 2 seans gitmiştim seneler evvel, bacaklarımda bazı yerlerde çift tüy çıkıyordu o derece :KK9: Sadece iki seansta bile oldukça işe yaramıştı. En azından sayıyı teke indirdik :KK34: Ama ablamın ve bir arkadaşımın tecrübelerine yakinen şahit olduğum için lazer konusunda kesinlikle aleksandra light cihazını tercih ederim ki bıyık bölgem için de gidiyorum ona. Neyse konu bu değil... IPL'in tüyleri çok yüksek oranda yok etmediğini zaten biliyorum ama batık ve izlerde gerçekten çok etkili bir ışın tedavisi. Yani sadece bunun için bile alınabilir fakat fiyat konusunda kafam karışık. Groupon da şu an da 1099 TL fiyatı, alsam mı bilemedim. Gerçi fırsat indiriminin 1 yıl süresi varmış :)) Aceleye gerek yok.
Bu arada uygulayan arkadaşlara bir uyarı: Güneş etkisini iyice göstermeye başladı, aman deyim 50 faktör güneş koruyucusunu sürmeden çıkmayın, lekelerle mücadeleye başlarsınız bu defa da. Sonra kaş yapayım derken gözden olmayın :KK20: Tatil, güneşlenme vs durumlarınız olursa da cihazı kullandıktan hemen sonra sakın güneşlenmeyin. Son kullanma zamanınızın üzerinden en azından iki hafta geçsin, sonra güneşlenin. Aslında en iyisi sonbahardan sonra uygulamak, gerçi o yine de güneşin leke yapma olasılığı yüksek. Makineyi kullanıyorsanız, leke olmaması için kışın karlı havalarda bile güneş koruyucu sürmek şart.

Güneş konusunda size katılıyorum. Sadece ipl değil lazer cihazlar da bu konuda tehlikeli. Oldukça beyaz ve asla bronzlaşmayan bir tenim var. Her ne olursa olsun güeş kremi zaten kullanmak zorundayım. Ama asla "benim tenim esmer gerek yok" şeklinde düşünmeyin.

Evet kesinlikle kullaniyorum koruyucu. Bugday tenliyim ama yine de 50 faktor koruyucu kullaniyorum. Yanarken de once 30'la ilk gun gunesleniyorum, sonra bronzlastirici yaglar vs kullaniyorum. Biyik bolgeme de lazer yaptrdigim icin, cama bile cikmiyorum koruyucu olmadan :))))

Merhaba, yeni bir Philips Lumea kullanıcısıyım. Bu ürün hakkında bilgi almak isteyen, merak edenler olmuş. İnternette de bir kaç yorum dışında fazla bir bilgi yok. Bu ürünü daha yeni aldım, günden güne tecrübelerimi paylaşmak, gerekirse yardımcı olmak isterim. Tüm tecrübelerimi oldukça objektif bir şekilde aktarmaya çalışacağım. Sonuçta Philips bana para vermiyor. (Philips yetkililerine sesleniyorum. Bu işten para kazanırsam aleyhinize konuşmam :KK53:)

Her kadın gibi benim de öncelikli bakım sorunum tüyler. Oldukça açık tenli, koyu tüylü ve tüyleri oldukça hızlı uzayan biriyim (saçlarım, kaşlarım, kirpiklerim cansız ve açık renk maalesef :KK1:). Ağdayı sadece kol altları ve bacaklarımda kullanabiliyorum. Diğer bölgelerin acısına dayanamıyorum maalesef. Onu da tüy dökücü kremle hallediyorum ama 2 gün sonra çıkıyorlar ve hiç bir zaman pürüzsüz olmuyor. Zaten ağda kullandığım zaman tüylerim hemen çıkamıyor ve batık oluşuyor. Epilasyon cihazları da aynı şekilde, hatta korkuyorum kendisinden :KK30:

Uzun zamandır kalıcı bir çözüm arıyordum. Lazer epilasyonu araştırdım ilk olarak. Memnun olanlarla olmayanlar eşit. Hiç bir zaman ömür boyu kalıcılık garantisi de vermiyorlar. Ayrıca vazgeçmemin başka bir sebebi de (en önemlisi, çaktırmayın) mahremiyet konusu. Düşüncesi bile geriyor beni. Hem salonlar ne kadar hijyenik bilmiyorum.

Sonra evde yapılan IPL lazerle tanıştım. IPL nedir? Uzun uzun yazmayacağım, açın google'a sorun. :KK37:
Yanlış anlaşılma olmasın, bir kere tüyleri asla tamamen yoketmiyor. Bunun iyi olduğunu savunanlar da var. Lazer epilasyonun tamamen yok ettiği tüylere bir gün ihtiyacımız olabilirmiş (bunu dikkate almasanız da olur, nitekim saçlarınız hala sizde :KK1:). Herneyse, ev ortamında olması, acısız olması, kalıcılığının uzun sürmesi, pürüzsüz bir cilt vaadetmesi benim için yeterli sebepler.

Neden Philips'i seçtim?
Piyasada bir kaç markada bu ürün mevcut. Fiyatlar ve özellikler çeşitlilik gösteriyor.

MARKAFİYATLAMBA ATIŞ SAYISIKABLO
PHILIPS1400 TL (±)100.000'den fazlaYOK
REMINGTON500 TL (±)1.500VAR
ROWENTA800 TL (±)5.000YOK

Gördüğünüz gibi en pahalı ürün Philips değil mi? Yanılıyorsunuz. Philips'e bir kere para verip senelerce kullanabilir, ayrıca ek bir masraf yapmazsınız. Ama diğer cihazların bir kaç seansta bir lambaları biteceği için daha pahalıya gelmiş oluyor. Üstelik uygulama arasında ikidebir lambası biten bir ürün pek keyif vermez açıkçası. Üstelik kablosuz oluşu daha rahat kullanım sunuyor. Bu arada Philips Lumea'nın kutusundan hassas bölgeler için ayrı bir başlık çıkıyor. Ayrıca 1 ayın sonunda tüylerde bir azalma olmazsa iade garantisi de var.

Sonuç olarak dün cihazı aldım, bugün nasipse ilk uygulamayı yapacağım. Gelişmeler için beni takip edin :KK34:

Afferim kıs sana , bu konuyu açarak çok iyi etmişsin , tatmin edecek bi yanıt alamadıydım hiç , takip edicem seni sen paylaş bizimle , ay gerçekten çıkartmasa da kıl tüğ muhabbetinden kurtulsak :81::81:

Neden Philips'i seçtim?

MARKAFİYATLAMBA ATIŞ SAYISIKABLO
PHILIPS1400 TL (±)100.000'den fazlaYOK
REMINGTON500 TL (±)1.500VAR
ROWENTA800 TL (±)5.000YOK

Sonuclari merakla bekliyorum:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet hanımlar. İlk sonuçları aldım. Hazır mısınız:124::124::124:

Traş ve ardından Lumea uygulamasından sonra ilk tüylerim çıkmaya başladı. Kendimi şöyle bir inceledim. Fakat o da ne? Bazıları hiç çıkmamış! Nerede benim tüylerim, ne olmuş onlara :KK30:

Normalde 2. seanstan önce sonuç beklenmemesi lazım. Ama ilk deneme ve (ayarlamayı unuttuğumdan) düşük seviyede uygulamama rağmen şu an için %30'u hiç çıkmamış bile. Zaten çıkanlar da jilet kullanmama rağmen geç çıktı. Ne güzel değil mi :KK76:

Zaten Haziran 5 gibi 2. seansı yapmam lazım. Ama o kadar bekler miyim bilmiyorum. :KK53:

Son düzenleme:
Size tüy haritamla ilgili ipucu vermek istiyorum. Fakat iğrençleşmek istemediğimden bununla idare edin.

Mesela bu eski tüy haritam

▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪
▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Bu da yeni tüy haritam

▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪
▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪
▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪
▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪
▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪
▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪
▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪
▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪
▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪
▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪ ▪

Bu hizmeti başka yerde bulamazsınız söyliyim.

İlk uygulama için gayet tatmin edici bir sonuç bence.

I Lav Yu Lumea :KK16:

ayyyy çok harika bi haber bu:KK52::KK52: ilk seansta böyle etki etmesi güzel bişey:KK9:
ben geçen sene yüzüm için gitmiştim ıpl lazere, ilk seansta bende aynı etkiyi görmüştüm
tüylerin bi kısmı çıkmamıştı. 5 seans kadar gidebildim, evlendim başka bi şehire geldim
burada daha araştırma vaktim olmadı nerde ne var diye. tabi bu arada tüyler eskisi kadar
olmasa da çıkmaya başladı. bu ürünü kesin alıcam, eşimi ikna etme cabasındayım malum fiyatı
biraz yüksek:KK30:

ayyyy çok harika bi haber bu:KK52::KK52: ilk seansta böyle etki etmesi güzel bişey:KK9:
ben geçen sene yüzüm için gitmiştim ıpl lazere, ilk seansta bende aynı etkiyi görmüştüm
tüylerin bi kısmı çıkmamıştı. 5 seans kadar gidebildim, evlendim başka bi şehire geldim
burada daha araştırma vaktim olmadı nerde ne var diye. tabi bu arada tüyler eskisi kadar
olmasa da çıkmaya başladı. bu ürünü kesin alıcam, eşimi ikna etme cabasındayım malum fiyatı
biraz yüksek:KK30:

Şöyle ikna edebilirsin. Her ay ağda krem kuaför vs. epilasyon için zaten her ay 60 TL harcıyorsunuzdur. Onun yerine bunu alın. Hem size kalır karlı bile olur. Hatta arkadaşlarınıza komşularınıza yaparak para bile kazanabilirsiniz :KK34: Ben yapmadım ama yapanlar çokmuş.

Şöyle ikna edebilirsin. Her ay ağda krem kuaför vs. epilasyon için zaten her ay 60 TL harcıyorsunuzdur. Onun yerine bunu alın. Hem size kalır karlı bile olur. Hatta arkadaşlarınıza komşularınıza yaparak para bile kazanabilirsiniz :KK34: Ben yapmadım ama yapanlar çokmuş.

aa çok iyimiş ya.. eşim ikna oldu gibi en yakın zamanda bende alıcam:21:
bişey sormak istiyorum cnm sana, lazeri kullanırken uyguladığın yere jel fln sürüyormusun?
ben yüzüme yaptırırken jel sürülüyordu cilde zarar vermesin diye.
birde ne kadar zamanda bi uygulayacaksın? üç hafta beklemek gerekiyor sanırım?

aa çok iyimiş ya.. eşim ikna oldu gibi en yakın zamanda bende alıcam:21:
bişey sormak istiyorum cnm sana, lazeri kullanırken uyguladığın yere jel fln sürüyormusun?
ben yüzüme yaptırırken jel sürülüyordu cilde zarar vermesin diye.
birde ne kadar zamanda bi uygulayacaksın? üç hafta beklemek gerekiyor sanırım?

Jel falan sürmüyorsun. Zaten ev kullanımı olduğu için extra filtreleri var.

2 hafta bekliyorsun bir sonraki seans için.

Supersin Wolfrog aylardir utandigim icin gidemiyorum lazere, ama artik bikmistim su kil tuy olayindan. Benimde canim cok tatli, ozel bolgeye hic agda yapamam. Hep tuy dokucu.. Peki ikinci seansi uygulamadan tekrar tras edip mi yapicaksin bide puruzsuz oluyor mu tenin yoksa kremden sonra ki gibi sert mi cikiyor?

LG G2 D802

Supersin Wolfrog aylardir utandigim icin gidemiyorum lazere, ama artik bikmistim su kil tuy olayindan. Benimde canim cok tatli, ozel bolgeye hic agda yapamam. Hep tuy dokucu.. Peki ikinci seansi uygulamadan tekrar tras edip mi yapicaksin bide puruzsuz oluyor mu tenin yoksa kremden sonra ki gibi sert mi cikiyor?

LG G2 D802

Zaten Lumeayi almamin en buyuk nedeni mahremiyet konusu. 1 kere olsa bitse neyse. Bedavaya da verseler asla yapamayacagim bir sey.

Ikinci uygulamada tuyleriniz belirginlesmeye baslar baslamaz tras etmeden de kullanabilirsiniz. Ama tum tuylerin buyume hizi farkli oldugundan dogru sonucu alamayabilirsiniz. Hem tuy ne kadar saglam ve sert olursa etkisi daha guclu oluyor. Mesela bikini bolgesi oldukca sert ve siyah ve orada diger bolgelere gore daha iyi sonuc aldim. Kol altlarim da yine ayni sekilde ama mesela kollarimin ust kismindaki tuyler cansiz, etkisi daha az oldu. Ama yine de ilk seansta bile seyreklesme var.

Dokulen tuylerin oldugu kisimlarin nasil gorundugunu sordunuz sanirim. Bileginizin ic kismina bakin. Aynen oyle :KK34: Sanki orada hic kil koku yokmus, sanki orada hic kil cikmamis gibi. :KK52:

X