Sweetdimple ın Başarı Hikayesi

Adaşımmmmmmmmmmmm :KK3: güzel arkadaşım :KK71: :KK71: :KK71:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Maşallah subhanallah :KK34: ne güzel hedefine ulaştın :KK34:
İnşallah Bayramdan sonra bende kendimi siz karataycıların ellerine bırakacağım :KK1: artık her fırsatta yakana yapışırım bu olurmu şu olurmu diye :KK1:
Rabbim inşallah banada bir başarı hikayesi yazmayı nasip eder :KK34: Benim yolum çok daha uzun ama inşallah sizlerin desteğiyle bende başaracağıma inanıyorum :KK34:

Adaşımmmmmmmmmmmm :KK3: güzel arkadaşım :KK71: :KK71: :KK71:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Maşallah subhanallah :KK34: ne güzel hedefine ulaştın :KK34:
İnşallah Bayramdan sonra bende kendimi siz karataycıların ellerine bırakacağım :KK1: artık her fırsatta yakana yapışırım bu olurmu şu olurmu diye :KK1:
Rabbim inşallah banada bir başarı hikayesi yazmayı nasip eder :KK34: Benim yolum çok daha uzun ama inşallah sizlerin desteğiyle bende başaracağıma inanıyorum :KK34:

Canım adaşımmmmm çok tşk ederimmmmm:KK17::KK19::KK16::KK16: çok şükür bitanemmm inşallah sende hedefine ulaşacaksınn ebette başaracaksın kuzumm
sadece bu kez vazgeçmek yokk yaramazlık yok anlaştıkmı:KK19::KK19: senin başarı hikayen rekor kırar bence o tatlı dilinle kimbilir ne güzel anlatacaksınn:21::21: her zaman yanındayız bitanemmm:KK16::KK16:

harika görünüyosunuz maşallah bende diyetteyim bu başarı öykülerini okudukça gaza geliyorum:KK9::KK52:

Çok tşk ederim bitanemmm :KK16: ufacıkta olsa motivasyonuna katkım olduysa ne mutlu:KK16::KK16: azim ve sabır mutlaka başarıyı getiriyor :KK76::KK76: ve senin de başaracağına eminim öncelikle kendine inan gerisi geliyor sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo vermeni dilerimmm cnmm:KK19:

Merhaba ablacım :) Tebrik ederim seni -buradan söyleyelim ki usül yerini bulsun :KK9: - Bayağı çıtır olmuşsun,karatay diyetine başladım devam etmedim biliyosun keşke etseydim :26: Şimdi bi ısındım karataya bu sefer annemle yaparım gibi geliyor.Seni tekrar tebrik edip konudan uzaklaşmıyorum.Hayatın boyunca sağlıklı ve fit olursun inşallah :)

Merhaba ablacım :) Tebrik ederim seni -buradan söyleyelim ki usül yerini bulsun :KK9: - Bayağı çıtır olmuşsun,karatay diyetine başladım devam etmedim biliyosun keşke etseydim :26: Şimdi bi ısındım karataya bu sefer annemle yaparım gibi geliyor.Seni tekrar tebrik edip konudan uzaklaşmıyorum.Hayatın boyunca sağlıklı ve fit olursun inşallah :)

Çok teşekkür ederim bızdıkımmmm:KK16::KK16::KK19::KK19: annenle birlikte yaparsan çokd aha iyi olur cnmm inşallah bu kez ömür boyu yaparsın :KK19:

Amin birtanemmm hepimiz sağlıklı ve fit bir şekilde kaliteli bir yaşam süreceğiz inşşş:KK12::KK12::KK12:

Sonundaaa gelebildin banucum. :KK73::KK73: çok özledik seni. Sen çekersin kulaklarımı ben düzelirim:KK23::KK23:

Şu yoğunluğum geçer geçmez inşallah daha çok destek olabileceğim bitanem. :KK60::KK15::KK68:

bence bu hikaye okunmayı hakediyor tekrar üst sıralara gelsin : ))

Canımsın bluecum, teşekkür ederim. Artık burada kısa bir süre sonra senin başarı hikayeni de göreceğimizi umuyorum :KK60::KK15::KK68:

canım benimki artık başarı hikayesi sayılır mı bilmiorum : ))) ama karatay açısından spor açısından öğrendiklerimi paylaşacağım ben de : )

canım benimki artık başarı hikayesi sayılır mı bilmiorum : ))) ama karatay açısından spor açısından öğrendiklerimi paylaşacağım ben de : )

Elbette sayılır kuzum. Uyguladığımız ve faydasını gördüğümüz her şeyi paylaşırsak bizimle aynı derdi olanlara bir ışık olabiliriz. Bilgi paylaşınca güzel değil mi? :KK36::KK28:

boyum 1.78 kilom 58 55ken fena değildim ama bu aralar okul ev yaptığım içi şekilsiz aldım kiloyu tatlım. bi de iştahım tam yerinde devam ediyor resmen 3 öğün yiyorum hayatumda ilk kez oluyor. :)

Maşallahın var kuzumm manken gibisin boy kilo oranın da süper :nazar: bence kilo vermeden çok spora yoğunlaşmalısın aman dikkat et bu kilolar hep sinsi sinsi geliyorlar ipin ucu kaçmadan önlemini al bitanemm:KK19:

X