Saç Rengi ve Saç Boyama doğal bi kumral renk istiyorum kızıl görüntü olmadan (doğal saçımmış gibi duran?

arkadaşlar kendi doğal saçımmış gibi duran soft yumuşak bi kumral istiyorum yada yumuşak bi kahve olabilir ama asla kırmızı kızıl görüntü istemiyorum.bi ara açık kumrala boyamıştım ana saç rengimin üstüne hiç güzel bi renk olmamıştı
ana saç rengim şu an koyu kahve gibi mat açık bi siyah da diyebilirim fotosunuda ekledim saç rengimin koyu buğday tenliyim kaşlarım siyah gözlerim açık kahve saç rengme benzer Eki Görüntüle 1124823

Doğal duran ve içinde kızılımsı bişeyler olsun istemiyosan sonu 0 lı numaralar alcaksın

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kuaförde saçmalamış platine kadar açıp 7.1 sürse yeşil saçla çıkarsın :)) mavi mix boya aldın mı ama evde kendin yapıcaksan ondan al kesin

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

zamanında da saçmalayıp saçımı mahvetmişlerdi. Kuaförde boyatmıcam zaten. öyle bi fikir aldım. Doğru diyosun yeşillenirdi nasıl bi işlem yapardı bilmiyorum ama.
mavi ve gri boyalarım mevcut zaten.

zamanında da saçmalayıp saçımı mahvetmişlerdi. Kuaförde boyatmıcam zaten. öyle bi fikir aldım. Doğru diyosun yeşillenirdi nasıl bi işlem yapardı bilmiyorum ama.
mavi ve gri boyalarım mevcut zaten.

Madem mavi boyan var zaten o zaman zaten az koyman gerektiğni biliyosundur. Bide ben hep alnımın ordaki şaç diplerine boyayı sürüyodum bi gün bi yıkadım saçımın ön kısmı yeşil :))) bak resimi yaklaştırınca belli oluyo :) bide direk güneşin altında bile turunculuk yok :)))) $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401310266.641685.jpg

Madem mavi boyan var zaten o zaman zaten az koyman gerektiğni biliyosundur. Bide ben hep alnımın ordaki şaç diplerine boyayı sürüyodum bi gün bi yıkadım saçımın ön kısmı yeşil :))) bak resimi yaklaştırınca belli oluyo :) bide direk güneşin altında bile turunculuk yok :)))) Eki Görüntüle 1134973
sadece dibime bak uçlarına küllü sürmüyorum asla :)

Madem mavi boyan var zaten o zaman zaten az koyman gerektiğni biliyosundur. Bide ben hep alnımın ordaki şaç diplerine boyayı sürüyodum bi gün bi yıkadım saçımın ön kısmı yeşil :))) bak resimi yaklaştırınca belli oluyo :) bide direk güneşin altında bile turunculuk yok :)))) Eki Görüntüle 1134973

cidden yok güzel küllü olmuş.

Saçın uzunsa direk boyayla o renk tutmaz içince açıcı olan boyalar var 11.0 falan ondan saçına yeticek kadar bol al bütün saçına sür iyice bekle rengi kırılsın. Sonra saçını yıka hafif nemli kalsın saçın 9.1 in içine mavi mix boya koy 1 kutu 9.1 e bi serçe parmak kadar mavi boya koy fazla koyma ama bu sefer saçın küllü olmaz yeşillenir. Ben hep böyle yapıyorum şahane küllü koyu kumral oluyo :) ben tabi uçlarına sonra balyaj attım o yüzden dip rengine bak sadece :)

Savlarınız tam anlamıyla istediğim sac rengi özellikle dipleriniz hangi kuafore gitsem sacımı o renk yaptırmal istesem ya yeşil yada kahverengi olarak döndüm diplerinizi nasıl yaptığınızı tekrar anlatırmısınız acaba pek anlamadım cunkü

Dipten yeni çıkmış sacına açma yapmadan sürebilirsin ancak bütün saç olunca tutmuyo boya genelde bence. 9.1 in içine mavi boya katarsan diplerin açmadan küllü renk olur bi bu resimleri var canım flaşsız hepsi belli oluyodur inşallah :)
canım saç rengin güzelmiş 9.1 ve mavi boya dediklerin hangi marka ? oksidan %6mı kullanıosun

QUOTE=buujuu;35541874]canım saç rengin güzelmiş 9.1 ve mavi boya dediklerin hangi marka ? oksidan %6mı kullanıosun[/QUOTE]

mavi boya exicolor yogun mavi numarası 0.11. 9.1 boyamda koleston baska boyalar tam küllü yapmıyo en güzel kolestoda küllü tutuyo :) oksidan ne varsa onu kullanıyorum :)

Son düzenleme:
Savlarınız tam anlamıyla istediğim sac rengi özellikle dipleriniz hangi kuafore gitsem sacımı o renk yaptırmal istesem ya yeşil yada kahverengi olarak döndüm diplerinizi nasıl yaptığınızı tekrar anlatırmısınız acaba pek anlamadım cunkü

canım ben dibimden siyahlar çıktıkça koleston 9.1 in içine bi sigara izmariti kadar mavi boya sıkıyorum böyle oluyo. ama saçını komple boyıycaksan önce 11.0 boyanın içine bi yemek kasıgı acıcı koy saçıının rengini kır ( sacın koyu renk değilse açmana gerek yok )öyle sür boyayı.

canım ben dibimden siyahlar çıktıkça koleston 9.1 in içine bi sigara izmariti kadar mavi boya sıkıyorum böyle oluyo. ama saçını komple boyıycaksan önce 11.0 boyanın içine bi yemek kasıgı acıcı koy saçıının rengini kır ( sacın koyu renk değilse açmana gerek yok )öyle sür boyayı.

Peki hangi marka boya canım

Saçın uzunsa direk boyayla o renk tutmaz içince açıcı olan boyalar var 11.0 falan ondan saçına yeticek kadar bol al bütün saçına sür iyice bekle rengi kırılsın. Sonra saçını yıka hafif nemli kalsın saçın 9.1 in içine mavi mix boya koy 1 kutu 9.1 e bi serçe parmak kadar mavi boya koy fazla koyma ama bu sefer saçın küllü olmaz yeşillenir. Ben hep böyle yapıyorum şahane küllü koyu kumral oluyo :) ben tabi uçlarına sonra balyaj attım o yüzden dip rengine bak sadece :)

cnm saçlarımı kuaförde ışıltı attm iğrenç bi renk oldu koyu sarı ışıltı tupturuncu iğrenç bi renk oldu üstüne düz boya attım açık altın kahve gene dipler kızıl kaldı gene boyadım bu defa açık küllü kumral aldım içinede altın sarısı karştrdm sonuç gene turumcumsu renk ben şimdi npim yarımcı olurmusun :KK43:2 gün sonra kınaya gidecez sçım yıpranmasın diye boyayya zeytinyağı saç kremi eklmeiştim saçım yıpranmadı ama turunculuk var malesef
istediğim renk açık kumral resmide ekleyecem

istediğim renkler bunlar

Eklentiler

• $Jennifer-Aniston-açýk-kestane-saç-rengi.jpg
    $Jennifer-Aniston-açýk-kestane-saç-rengi.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 131
X