Napsam bilemedim

Dun cami cerceveyi kirdim.aradim nefes alamıyorum ben dedim niye bana böyle yaptın dedim. Ilacla yaşıyorum. Tamam karsina cikacam konuscaz dedi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dun cami cerceveyi kirdim.aradim nefes alamıyorum ben dedim niye bana böyle yaptın dedim. Ilacla yaşıyorum. Tamam karsina cikacam konuscaz dedi.

aslında hayatımızda yasadıklarımızdan ders almalıyız.bende yenı yenı anlamaya basladım.Insanlar doğar,buyur ve ölür.
sevgılerde aynı sekılde dogar buyur ve ölür.zamanı vardır onada bı zaman bıcılmıstır.bazen o zamanı bız zorlarız aslında 2 aydan bıtmesı gerekırken ıskence olsun dıye cektıkce cekerız uzatırız zamanı ama bıtecektır.sen veya ben veya başkaları.oturur ne salakmısız bunları bunları yaptık derız.pişman oluruz.aslında pişman olmamalıyız.yasanması gerektıgı ıcın yaşadım dıyebılmelı bır ınsan.ve tum yasananlardan bırer kare alıp kenara koyup ılerde bu tezlerden yola cıkmalıyız.aynı hatayı tekrar yapmamalıyız.bugun gune farklı uyandım.ıyılesmek ıstıyorsan kendını degerlı gormelısın.bu ego boyutunda degıl.ve kendıne zaman vermelısın.umarım tez zamanda bu durumla bas etmesını gorebılırsın.hayat sevgılıden ıbaret degıl.ınsan acı cektıkce buyur olgunlasır.sana gelıcek bugun goruscek ama dunun acısını kapatmamalı.

Takma, fazla deger verme! Nekadar deger verirsen okadar tepene binerler. Sen biraz passiv kal. Sonra derse ki noluyo. Dersin senin taktigini deniyorum.

Pişman oldum affet beni desin.benim icimi yaktığı gibi onunda içi yansin...aramazsan b karşına çıkacağım dedi. Dun aramak zorundaydim gerçekten nefes alamiyordum artık o arayana kadar aramicam belkide hic aramaz

Pişman oldum affet beni desin.benim icimi yaktığı gibi onunda içi yansin...aramazsan b karşına çıkacağım dedi. Dun aramak zorundaydim gerçekten nefes alamiyordum artık o arayana kadar aramicam belkide hic aramaz

o kadar bunalmıskı aramazsan karsına cıkarım demıs.sen onun egosunu tavan yapmısın..gel psmanım dese aglayıp dön dese dönermısın?

Donmicem...Sadece bunu görmek istiyorum

Buraya gelmis.is yerimin kapısına. Aradi napiyosum defi molaya ciktim tam giriyodum aradın defim.ben kapidayim gel dedi gelemem dedim akşam gel dedim yafa yarın gel dedim. .offf elim bos gidemem öfke ve nefret doluyum kan dökülcek...ya o ya ben.....

Bagirdim cagirdim yuzune tokat attım aldigi herseyi firlattim suratına. Sinir oldum rahat tavirlarina.diyoki bana senin bu kadar uzulecegini tahmin etmiyodum.bi de diyor ki ben cok anlayissizmisim.otekine beni anlatmis o bişey dememis bana anlatsaymis ben çok tepki verirmisimde hep yüzüne vururmusumda.dedim a be gerizekali bana yalan soyleyip sabaha kadar kizkarla evde kaldin bana söyleyince ben bişe dedim mi sana mal dedim. ...icim rahatladı ama iyyim.o kaybeder. Bu hayatı o secti.gezsin kariyla kizla pavyon pavyon ben öyle bir hayat istemem zaten

Iyilesemiyorum canim...aklimdaki tek şey ölüm. Hazmedemiyorum her defasina bir yalana daha inanıyorum hayatimda.bu kadar degersi miyim

Iyilesemiyorum canim...aklimdaki tek şey ölüm. Hazmedemiyorum her defasina bir yalana daha inanıyorum hayatimda.bu kadar degersi miyim

bence piskolojık destek almalısın.
ıste degersız olmadıgı ıcın kendıne ezıyet etme artık.

Psikologa mi gitmek. Cok pahali nasıl gidicem

Size haberlerim var. Paraya skiamis beyfendi.eee onu en çok ben seviyorum ya ben hiç hayir demem ya ona para ver diye diye yalvariyor kac gundur.o beni berat kandilinde mahvetti allahta ona kadir gecesi gösterdi gününü. Dualarimi kabul etti yuce allahim şükürler olsun

OTE="hayal_alemi, post: 37250064, member: 457461"]ıyıyım canım asıl sen nasılsın bakım..[/QUOTE]
İyiyim cok iyiyim hemde

X