Napsam bilemedim

Mamurez

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2010
342
-3
Sevgilimle 6 aydir beraberiz.25 yasindayiz ikimizde. Eskden tanisiyoduk sonradan sevgili olduk.o is isin başka sehire gitti.haftasonlari geliyor. Ama uzaktayken aramaz sormaz.dun aksam saat 8 de mesaj attim.senle sohbet etmek istiyorum defim tv izliyorum dedi tamam dedim.sira bi daha ses soluk yok.ariyorum arıyorum yok.hep boyle uyumusmus.bende aradim aradım mesajlar attim. Hel boyle aramiyor beni ben arayincada beni bunaltiyosun diyorum. Aramiyorum bu seferde neden aramiyosun diyor.hic alttan almıyor degisik ya anlamadim napcam bilmiyorum. Yanimdayken hersey güzeldi. Ben sadece beni aradin ilgilensin benle konuşmadan uyumasin istiyorum. Napiyim siz soyleyin canlar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Televizyon izliyorum diyerek konuşmak istememesi de ilginç geldi :) Biraz zaman verin, sizi mutsuz ediyorsa bitirirsiniz. Yok ben böyle mutluyum diyorsanız sorun yok :)

Sevgilimle 6 aydir beraberiz.25 yasindayiz ikimizde. Eskden tanisiyoduk sonradan sevgili olduk.o is isin başka sehire gitti.haftasonlari geliyor. Ama uzaktayken aramaz sormaz.dun aksam saat 8 de mesaj attim.senle sohbet etmek istiyorum defim tv izliyorum dedi tamam dedim.sira bi daha ses soluk yok.ariyorum arıyorum yok.hep boyle uyumusmus.bende aradim aradım mesajlar attim. Hel boyle aramiyor beni ben arayincada beni bunaltiyosun diyorum. Aramiyorum bu seferde neden aramiyosun diyor.hic alttan almıyor degisik ya anlamadim napcam bilmiyorum. Yanimdayken hersey güzeldi. Ben sadece beni aradin ilgilensin benle konuşmadan uyumasin istiyorum. Napiyim siz soyleyin canlar.

Canım benim bu adam seni cok bariz sevmiyor.Sıkıldım ,üstüme cok gelme,beni bunaltıyorsun laflarını duyuyorsan mesaj gayet acık.Bu adam bir süre daha oyalar sonra ben ayrılmak istiyorum der.Klasik cümleler bunlar.Ayrılık sinyalinden başka birşey değil.Sakın aldanma ve sen uzak dur bu adamdan.aynı böyle yapıyor adamlar sevmediği ayrılmak istediği zaman. Ama unutma senden başka herseye vakit ayırabiliyor,kanma sakın işi gücü olduğuna. İnanamk istiyoruz biz kadınlar oa yalanlara.hayır gercekten seviyordu ama şimdi ne değişti diyoruz. kndimizi aldatıyoruz.Bu adama tek yapman gereken şey, güle güleyavrum güle güle demek...:KK9:

Tamam ayrilirim bende. Bende böyle yasamak istemiyorum. Bu kadar değersiz degilim...

Sevmiyo işte beni kimse.sevdiremedim kendimi.yoruldum bıktım...kimse sevmicek mi beni

Cnmm neden acele ediyorsun öncelikle o kişiye yol ver. Sora dua et ve bekle. Rabbim hayırlısıyla seni gerçekten seven birisini karşına çıkaracaktır.Duaları geri çevirmez Rabbim sen yeterki isteee

amaan ayrılın gitsin salak herif sizden iyisini bulabilcek sanki bırakın yaa o kaybeder tırt

O da biliyor benden iyisini bulamicagini.geldi bakalim dun görüştük söyledim soyliyecegimi böyle yaparsan ben yokum dedim bakalım nasıl olacak

aynı durum bendede var şuan. tayni çıktı başka şehire gitti ve değişti. ama kendisi değiştiğini kabul etmiyor nedense.
başka biri olabilir, seni sevmiyodur falan demiş arkadaşlar, hepsini düşüne düşüne kendimi nasıl bi gaza getirdiysem artık herşeye sinirlenir oldum.

herşeyi zamana bırak bence, ben öyle yaptım.
sadece izliyorum ve ne olacağını bekliyorum. büyük ihtimalle bizim delirip bitirmemizi, sen bitirdin sen sevmiyosn sen suçlusun konumuna düşmemizi bekliyolarlar :44:
kendini geri çek o aramıyosa sende arama. mesaj atmıyosa mesaj atma. onsuzda hayatına devam edebileceğini görsün. (bunları yaptığım için söylüyorum)
sonucu kendin görür, değerlendirirsin ama kendini sakın üzme :KK50:
Allah doğru yolu göstersin bize inşallah

senin en azından hafta sonları geliyormuş, benim oda yok işten izin alamadığını, uzak olduğu için yol çekemeyeceğini, otobüs yolculuğunun başını ağrıttığını söylüyo.
herşey olacağına varır napalım..

Son düzenleyen: Moderatör:
yanyanayken aynı şehirlerdeyken o kadar iyiyiz ki...öyle atlatılmıcak bişi yaşamıyoruz.banada gerçekten yanımdayken iyi davranıyor yani aynı şehirdeyken.biz hafta içi kavga ediyoruz hafta sonu barışıyoruz.allahtan her haftasonu geliyorda aklım onda kalmıyor..bi ara aklıma şu geldi mesela dedimki gidince değişiyor gelince iyi oluyor.acaba geldiğinde biri mi olsun istiyor diye.ne bilim belki saçma düşünüyorum ama daha neler neler gelmiyor değil aklıma :KK70: onada söyledim kendini huzursuz edip benim üstüme geliyorsun dedi ama napim dayanamadım :KK70: bakalım şimdi yolda o da inşallah herşey güzel olur

ah ah şu kuruntulardan kurtulabilsekte adamların başının etini yemesek belki hiç bi sorun kalmayacak ama :KK1:
bizdün gece konuştuk hallettik çok şükür :21:
darısı sana inşallah :18:

Sevindim canım senin adina.ne yapayim hersey onun istedi gibi olsunda istemiyorum buraz rahatsız olsun.bizde şimdilik iyiyiz ama cumaya daha cok var kavga edebiliriz. Biraz daha ilgili olsun beni 1 kere deilde 3 kere arasin ozlesin istiyorum

Bence biraz gözlem yap, isteklerini beklentini güzel güzel sakin bi şekilde söyle ve yapıp yapmayacağını gör. Ona göre şekil alır zaten herşey. İnşallah güzel olur. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskisine göre daha ilgili gibi..terk ederim die korkuyorum sanirim bi ara terk edicektim istediklerimi yapmıyor diye o yuzden daha ilgili gibi

belki de başka şehre gidince yalnız kaldıgı için morali bozuktur sürekli. ya da başka dertler falan... bazıları morali bozulunca konuşmak ister bazıları da kimseyle konuşmak istemez.

Senden sogumus canim ve sogumus bir erkek yanlis yapablir.. sensiz yasayabilio anlasilan sende onsuz yasamayi ogren ve bitir bu erkeklere bu gerekio biraz simarmis slk

Ne yapayim peki herkes cani isteyince gelsin soguyunca gitsin mi.bu böyle mi devam edecek. Yanimda kalsa beni sevse.oof bunuda ona diyince yok evlencez diyo ramazanda isticez seni diyor.isi tam oturmadi onu bekliyorum cok da üstüne gelmek istemiyorum....sevsin beni gitmesin

Tamam ayrilirim bende. Bende böyle yasamak istemiyorum. Bu kadar değersiz degilim...

Canım bu mesajın bana çok dokundu :KK43: erkeklere bir kez daha kızdım, neler cektiriyorlar bizlere . Aslında biraz daha irademize hakim, biraz daha cesur olabilsek her şey daha iyi olacak bizim için. Üstüne çok dusmemeye çalış bi derdi varsa ortaya çıkacaktır ama baktın ki aynı tas aynı hamam sen yol ver ona. Biliyorum bu o kadar kolay bir şey değil ama sonu olmayan bi ilişkide ilerisi çok üzücü oluyor. Yarın bi gün o duygularindan emin olup hadi ben ayriliyorum demesin

Demez heralde beni en cok mutlu eden iliskim bu...

X