2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

transferden sonra sonucumu aldiktan sonra soyledi ama sen simdiden basla bence icmeye dun tv de ibrahim saracoglu da soyledi havuc suyunun cok faydasi oluyormus

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hee dogru sen hamissin :) sagolasin cnm aklimizda bulunsun buda bn esime keci boynuzu veriyrum 2ay once basladik baklim ins faydasini goruruz

transferden sonra sonucumu aldiktan sonra soyledi ama sen simdiden basla bence icmeye dun tv de ibrahim saracoglu da soyledi havuc suyunun cok faydasi oluyormus

Hee dogru sen hamissin :) sagolasin cnm aklimizda bulunsun buda bn esime keci boynuzu veriyrum 2ay once basladik baklim ins faydasini goruruz

Canoooo stres yukkkk kasma kndinii normal muayne olcam de sadece heyecan yapma ins bebislerini al gel.. banada anlat neler olcagini olirmu nedese olsa ayni doktor :) yarin guzel olsun ins senn icin
Tamam sana özellikle yazacağım saat 10 da evde olurum heralde.

merhaba, ilaçları zamanında almak daha doğru bence.. dondurulmuş embriyo transferi mi olacak? benim yumurtalarım toplandı, adet olunca tekrar gel dedi doktor da.. neler var bundan sonra merak ediyorum:44:

Hayırlı olsun cnm, evet dondurulmuş olucak. Ben de adetimin 3. Gunü gittim ve hemen estrofem, coraspin ve folbiole başladık. Bugun yine gittim cnm doktor bi de progestan verdi bugun, Perşembe de transferim var hayirlisiyla cnm böyle iste :)

Benimde yarin 8.30 var:KK43: valla bütün hislerin birbirine karıştı, artik ne hissettiğini bilemiyorum, uyku uyuyamiyorum:KK43: kötüyüm yani

Allah yardımcın olsun seninde dualarım sizinle. benim de bugün kontrolüm vardı tahlil sonucumda e2 im düşmüş bi öncekine göre doktor dediki bu kötüye işaret isterseniz yarım bırakalım ya da devam edelim dedi biz de devam edelim dedik artık yapacak bişey yok şuan iğnelere devam. salı günü bayramın 2. günü yumurtalarım toplama işlemi olacak tabi toplanacak yumurtam varsa doktor çok olumsuz konuşuyor moralim bozuluyor iyice artık incir yiyorum arı sütü bal polen yiyorum artık nasıl olur Allahıma kaldı artık herşey

canımmm üzülme moralini yüksek tut ve olacağına inan zaten normaldede hepimiz tek yumurtadan meydana gelmedikmi...arı sütü bal polen yumurta kalitesini arttırıyor... ve incir kürü yap kendine oda çoğaltıyormuş... duymuştursun... :KK16::KK16::KK16:

canım çok sağol cvp için. bugün kontrolüm vardı e2 im öncekine göre düşmüş doktor çok olumsuz konuştu isterseniz yarım bırakalım öteki aya kalsın dedi isterseniz devam ederiz dedi biz devam edelim dedik şuan iğnelere devam ediyorum salı günü bayramın 2.günü yumurta toplama olacak inşallah yumurtam çıkarsa tabi;(( şuan incir yiyorum bal polen arı sütü kullanıyorum bakalım artık nasip kısmet

Yaaa bu arada benim surekli gazim varr bu durumu yasayan baska birleri varmiii aceba!!

canım transferin hayırlı olsun ben de bgn donmuşlarımı aldım geldim geldi geleli düdüklü tencere gibiyim neden anlamadım :) senin bekleme süren nekadar bide donmuşmuydu senin de yazdıysan kaçırmış olabilirim canım kusura bakma :KK43:

hayır transfer olmadı, yarın embriyoların durumuna göre dondurma işlemi yapılacak. Bir adet gördükten sonra kontrol olacağım , her şey yolundaysa transfer yapılacak. Başarı şansını artırmak amacıyla da yapılıyor bir taraftan.
Her şey yolunda gider senin için de umarım..

aaa senınkıdemı önümüzdeki ay dondurulmuş daha mı başarılı sende sebep yok ama daha emın olmak ıcın öylemi

aaa senınkıdemı önümüzdeki ay dondurulmuş daha mı başarılı sende sebep yok ama daha emın olmak ıcın öylemi

şu anda bir sebep görmedi, sonraki ay adetin ikinci günü gel duruma bakalım dedi.
Anladığım kadarıyla ilaçlar yüzünden vücut dengesi sarsılıyor, rahim kendine gelsin isteniyor.
Yapılan araştırmalarda %15 başarı şansının yükseldiği görülmüş, netten okuduğum kadarıyla.
Zaten bugün yumurta toplamadan sonraki ikinci günüm ve ara ara kanamam var, leke şeklinde.
Bir de bir ağrı çok şiddetli değil, ama ancak kendime geliyorum. Bahçeci Fulya gidiyorum, orada böyle bir uygulama var anladığım kadarıyla... Bakalım göreceğiz neler olacak... İyi olsun da bir ay beklemeye razıyım :KK49:

canım transferin hayırlı olsun ben de bgn donmuşlarımı aldım geldim geldi geleli düdüklü tencere gibiyim neden anlamadım :) senin bekleme süren nekadar bide donmuşmuydu senin de yazdıysan kaçırmış olabilirim canım kusura bakma :KK43:

Sagoll kuzucummm yok dondurulmus degildi ilk denemem:KK66:dun transfer oldu cok bi garipim:KK66:))

:KK16::KK16: ben Şişli Memorialdeyim, yaş 28, çok şükür tüm kontrollerim iyi çıktı, eşim azoperm, mikrotese olacak. İlaçlarım şimdi gelmiş eczaneye gidip alacağım, kısa protokol ve en düşük doz uygulanacakmış.:13:

kısa protokol nedir benim dozum 450 bugün çatlatma iğnesi yaptım

şu anda bir sebep görmedi, sonraki ay adetin ikinci günü gel duruma bakalım dedi.
Anladığım kadarıyla ilaçlar yüzünden vücut dengesi sarsılıyor, rahim kendine gelsin isteniyor.
Yapılan araştırmalarda %15 başarı şansının yükseldiği görülmüş, netten okuduğum kadarıyla.
Zaten bugün yumurta toplamadan sonraki ikinci günüm ve ara ara kanamam var, leke şeklinde.
Bir de bir ağrı çok şiddetli değil, ama ancak kendime geliyorum. Bahçeci Fulya gidiyorum, orada böyle bir uygulama var anladığım kadarıyla... Bakalım göreceğiz neler olacak... İyi olsun da bir ay beklemeye razıyım :KK49:

ben de aynısını düşünüyorum ben 3 gebelik yaşadım ama düşük sebepte bulamadılar bende yaşım gecıyor yıne aynı seyı yaşamak ıstemıyorum kendılığımden ahmıle kalmayı beklemek ıstemedım tüpe karar verdım yaş 38 e yaklaşınca bende ist tüp bebek aret kamara gidiyorum hiç düşünmediğim bır yerdı doktorum tavsıye ettı arkadaşı

X