Barış çakır 2014 burun estetiği ücretleri

Arkadaşlar Barış çakıra benim fatih diye bir arkadaşım oldu çoook ama çokk pişman
Nefes almanı düzeltirim demiş ama düzeltememiş hiçbir değişiklik yokmuş nefeste
Şeklindede bi kaç şey istemiş onlarda olmamış

Bir yıl para biriktirdi ona ameliyat olmak için
Ondan başkasına görüsmeye bile gitmedi ama büyük hayal kırılığı yaşadı

Nefes sorununuz yoksa
Şeklide öğle pek kötü değilse sakın ameliyat olmayın derim

Arkadaşlar Barış çakıra benim fatih diye bir arkadaşım oldu çoook ama çokk pişman

Nefes sorununuz yoksa

Ben kendisiyle daha yeni görüştüm. Fiyatı 10 bin lira olmuş. Son yorumu okuyunca tedirgin oldum açıkçası, az buz para değil. o kadar para biriktirip sonuç hüsran olursa insanın yüreği sızlar...kararsız kaldım memnun olan birileri yok mu?

Bu doktorların sadece adı var İsim yapmışlar sadece ve işi tamamen ticarete dökmüşler
Bin Liraya bile çok güzel ameliyat olanlar var sanırım bu iş şans işi

Arkadaşımda çok paralar harcadı 3 kez oldu ve hala çok kötü
Hayatı mahvoldu çocuğun

Bende onu görünce vazgeçtim..

10bin lira nedir ya bir estetik icin. Sonra bir de revizyon ihtimali var yani yuzde yuz basari kesin degil. Cok daha makul fiyata gayet güzel is cikaran uzmanlar proflar var.

Nefes sorununuz yoksa

Açıkçası para gerçekten önemli arkadaşlar bu zamanda para kolay kazanılmıyor ki sizin arkadaşınız bütün yıl biriktirmiş bende her yerde sosyal ağlar üzerinde Barış Çakırı başarılı görüyodum ama burayı okuduktan sonra gerçekten büyük hayal kırıklığı bazen bir devlet hastanesii yada araştırmalı bir devlet hastanesi normal özel hastaneler bile daha iyi sonuç verebiiyor işinin ehli olduğunu düşündüğümüz kişilere nazaran bunlardan biride Barış Çakır'mış.

Bu piyasada 1. Emre ilhandır 2.de düşünürsek muhammet dilber. Bence boşuna mutluluğu barış çakırlarda aramayın.

Bu piyasada 1. Emre ilhandır 2.de düşünürsek muhammet dilber. Bence boşuna mutluluğu barış çakırlarda aramayın.
Canım sen ameliyat oldun mu? Burnunu çok beğendim. Nedense Muhammet Beyle 1 kere görüştüm ama ona olmam gerektiğini hissediyorum.

Bu ne ya ucmuslar 8 9 bin mi olur arkadaşlar.. Sacmalayin. İyice arastirin bence.. Çok asidi

Keşke resim koyabilseniz... Ameliyat olduğum zaman mutlaka buraya foto ekleyeceğim. Çünkü o kadar yol göstericiler ki.

Diğer türlü iyi olmuş kötü olmuş demek yoruma açıktır...

Sağol heyecandan çok korku var:) ben staj yaptgm hastanedeoolcam asistan ypck ama son yili asstanlikta ve HR amlyta girio gvnyrm .

arkadaşlar barış çakırın son ücreti nedir bilen var mı acaba ? temmuzda 9.000 ağustosta 10.000 demişler her ay zam mı geliyor acaba ?

X