Hanımlar Acil yardım!!

anneke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2014
67
21
Arkadaşlar merhaba belki de sizinle hayatımın en mutlu dakikalarını paylaşıyor olacağım. Erkek arkadaşım, hem de evliliğe karşı olan erkek arkadaşım bana evlenme teklifi etti. Arkamdan neler çevirmiş bir bilseniz kızamadım bile. Oturcağımız eve kadar hatta nikah tarihimiz bile belliymiş tek eksik benmişim. Ben 2-3 ay önce ettiğimiz kavgalar sonucu asla evlenmeyeceğimize öyle inandırmışım ki kendimi maşallah ne bulduysam yemişim hayatımda 55 kilonun üstüne çıkmamış olan ben şu an tam 67 kiloyum. 2 senelik ilişkimiz boyunca hiç bir fotoğrafta gıdığım ve göbeğim yokken şimdi düğün fotoğraflarımızda şişko olmak istemiyorum çok acil çok çok çok acil 7 - 10 kilo vermem gerek. Ama baştan söleyeyim iradesiz bi insanım diyete başlıyorum 2 gün sonra bir bakıorum 500 gram kilo vermişim. 500 gram ne ya diyip bırakıyorum diyeti lütfen yardım edin.

Arkadaşlar merhaba belki de sizinle hayatımın en mutlu dakikalarını paylaşıyor olacağım. Erkek arkadaşım, hem de evliliğe karşı olan erkek arkadaşım bana evlenme teklifi etti. Arkamdan neler çevirmiş bir bilseniz kızamadım bile. Oturcağımız eve kadar hatta nikah tarihimiz bile belliymiş tek eksik benmişim. Ben 2-3 ay önce ettiğimiz kavgalar sonucu asla evlenmeyeceğimize öyle inandırmışım ki kendimi maşallah ne bulduysam yemişim hayatımda 55 kilonun üstüne çıkmamış olan ben şu an tam 67 kiloyum. 2 senelik ilişkimiz boyunca hiç bir fotoğrafta gıdığım ve göbeğim yokken şimdi düğün fotoğraflarımızda şişko olmak istemiyorum çok acil çok çok çok acil 7 - 10 kilo vermem gerek. Ama baştan söleyeyim iradesiz bi insanım diyete başlıyorum 2 gün sonra bir bakıorum 500 gram kilo vermişim. 500 gram ne ya diyip bırakıyorum diyeti lütfen yardım edin.

Merhaba @anneke ben geçen gün foruma da yazdığım gibi diet tube diye bir yöntemin Türkiye'ye geldiğini gazeteden okudum. Kızlar sağolsun cevap verdiler sağlıklı olmadığını düşünmüşler. İlk başta ben de öyle düşündüm ama benim de maalesef senin gibi kilo problemim var ve çok acil kilo vermem gerekiyor bu yüzden kestirip atamadım ve yapan merkezi aradım. İyi ki de aramışım o kadar ılımlı yaklaştılar ki bütün istediklerimi sordum. sağlık konusunda neredeyse hiç bir endişem kalmadı. bi de sana tavsiyem ingilizcen varsa dünya çapında araştır gerçekten iyi bir yöntem olumsuz bir şey göremedim tatlım. umarım hedef kilona hemen ulaşırsın ben haftaya merkeze gidip bu tüp işini yaptırcam gibi duruyor.

Ah evet canım taktırdım ama doğrusunu sölemek gerekirse kendime yeni (medium beden) kıyafetler almaya öyle bir kaptırmışım ve yeni görüntümü insanlara göstermeye o kadar heveslenmişim ki forummuş internetmiş unutmuş aşırı sosyal bir insan olmuşum. Çok memnun kaldım neresini hangi bir yerini övsem bilmiyorum. İstersen özelden yazıp tüm ayrıntıları anlatayım.

Ah evet canım taktırdım ama doğrusunu sölemek gerekirse kendime yeni (medium beden) kıyafetler almaya öyle bir kaptırmışım ve yeni görüntümü insanlara göstermeye o kadar heveslenmişim ki forummuş internetmiş unutmuş aşırı sosyal bir insan olmuşum. Çok memnun kaldım neresini hangi bir yerini övsem bilmiyorum. İstersen özelden yazıp tüm ayrıntıları anlatayım.

Ya hayır burdan yazın biz de merak ediyoruz ne oldu ne bitti. İlla şişkoluğumu deşifre ettireceksiniz işte. Siz yazın biz de sinsi sinsi okuyalım isterdim oysa ki. Çok mu şey istedim kızlar :KK43:

O zaman buradan da biraz yazayım ama siz de merak ettiklerinizi sorun ki ona göre yoksa bütün tecrübemi yazarsam yazmakla bitmez. Öncelikle benim için de en önemli olan noktası hala sağlıklıyım. hatta eskisinden çok daha sağlıklıyım sizlerle onu paylaşmak isterim. obez bir insan zayıflayınca yeniden doğmuş gibi oluyor. nefes almayı yeni keşfettim hayatta koşmak diye bir şey varmış mesela. hafif hissetmek çok güzel.

Kesinlikle obezite iğrenç birsey kurtulmak harika bende tüp miğde ameliyatı oldum 2, 5 ayda 32 kilo verdim
93bc4202-84c5-47dd-83cc-c1b0b4f529ec.jpg

Kesinlikle obezite iğrenç birsey kurtulmak harika bende tüp miğde ameliyatı oldum 2, 5 ayda 32 kilo verdim Eki Görüntüle 1328895
eee hala cevap bekliyorum sizden? yaptırdınız mı nooldu?

Ben diet tube yaptirdim. Ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. kilo verdim soylenilenden daha az verdim ustelikte nerdeyse tum verdigim kiloyu kasdan vermisim. 4-5 kilo kas kaybettim. soylenildigi gb harika bi sistem degil 1 gece tansiyonum asiri dustu oluyorum sandim. Ben yasamis biri olarak tavsiye etmiyorum.

Sakın diet tube mideye burundan beslenme denen olayı yaptırmayın kesinlikle inanmayın arkadaslar solenenlere

X