El Sanatları Saksıda ev bitkileri yetiştirme :))

turbowife

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
18
0
Arkadaşlar ben üniversite öğrencisiyim ve hobi olarak fesleğen yetiştirmeye karar verdim ama birde yanına güzel kokulu çiçekli bir bitki yetiştirmek istiyorum öneriniz nedir hangi bitkiyi yetiştirebilirim :))):KK9::KK28:

Menekşe olabilir ..benim balkonumda salatalık domates biber var :KK66:düşünebilirsin

fesleğenim ölüyor :KK43: nasıl yetiştirceğimi bilmiyorum içerdemi dışardamı güneşte mi gölgede mi su ne kadar vermeliyim kokusuda iyice azaldı :KK43::2:

fesleğenim ölüyor :KK43: nasıl yetiştirceğimi bilmiyorum içerdemi dışardamı güneşte mi gölgede mi su ne kadar vermeliyim kokusuda iyice azaldı :KK43::2:

tatlım bizimde kurudu fesleğen pek hava istemiyormuş arkadaş dedi onu fesleğenleri koca koca penceresi kapalımış hep

Arkadaşlar ben üniversite öğrencisiyim ve hobi olarak fesleğen yetiştirmeye karar verdim ama birde yanına güzel kokulu çiçekli bir bitki yetiştirmek istiyorum öneriniz nedir hangi bitkiyi yetiştirebilirim :))):KK9::KK28:
Nane yetiştirebilirsin. hem hoş kokar hem de kuruduğunda ufalarsın ve yemeklerinde kullanırsın :)

X