Acil yardıma ihtiyacım var avangarde mı country mi ???

Country yatakodasina bayildiimm. Kesinlikle yatakodasini country almalisin salon hakkinda ikiside guzel ama yatakodasina Avangart yakismiyo sanki...

bence avangard 3 oda bi salonluk bi daireyi süsleyecek bi tarz değil bilmiyorum evin nasıl ama bence daha köşk yalı mobilyası:)) ben çok abartı ve orta yaş işi gibi görüyorum avangardı. country de çok spor sıcak nostaljik ama ömrü kısa iki seneye modası geçer. benim bi arkadaşım geçen sene country bi yatak odası aldı teyzelerin yorumu şuydu:" yeni mi almıs kız onları yoksaeski kullandıgımı ki yeniye hiç benzemiyor:))) " ama bende şu an country e hastayım bi fırsatım olsa hemen yemek masamı ve konsolumu değiştiririm

Bayanlar 1-2 aya kadar yeni evime taşınacağım ve tüm eşyamı yeniliyorum . Fakat kararsız kaldığım bir nokta var son zamanlarda avangarde mobilyalar da hoşuma gitmeye başladı bu yüzden fikirlerinize ihtiyacım var .şimdiden teşekkürler Eki Görüntüle 1128442 Eki Görüntüle 1128443 Eki Görüntüle 1128441 Eki Görüntüle 1128440 Eki Görüntüle 1128439 Eki Görüntüle 1128438

Anlaşıldığı üzere ilk üçü country diğerleri de avangarde model düşündüğüm takımlar

Normalde country tarzını pek sevmem ama seçtiğin mobilyalar çok hoş, eğer bunları alacaksan kesinlikle country :KK16:

country tabi ki ben eşya alırken bakmıştım fiyatları baya pahalıydı yatak odası 9000 TL civarıydı o nedenle almadım ama kendi evim olduğunda country tarzı alacağım inşallah . bu arada merak ettim mobilyaları nereden alacaksınız ve fiyatları ne kadar?

bu ürünleri evgör mobilyada görüp beğenmiştim ama sonra başka yerde gördüğüm mobilyaları aldım. yemek odası takımım dışında country olduğu da söylenemez aldığım eşyaların. konu açmıştım merak ederseniz bakabilirsiniz.

X