edanın yeni evi :)

güle güle otur huzurla mutlulukla otur inşallah.

Rabbim banada nasip eder inşallah birgün kendi evimi almayı :KK43:

güle güle otur huzurla mutlulukla otur inşallah.

Rabbim banada nasip eder inşallah birgün kendi evimi almayı :KK43:

inşallah canım benimde hiç ümidim yoktu ama kısmet işte oldu... hele ki sıfır hiç ihtimali bile yoktu hep eski evlere bakıyordum ama rabbim nasip etti ümidini kesme inşallah sanada edicek birgün:KK3:

6 yıllık evliyim yeni ev aldık:KK34: bir hafta oldu taşınalı sizlerin güzel evlerini görünce bende paylaşmak istedim... Aksesuar olarak almak istediklerimi alıp koyamadım daha eksiklerim de var fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum hanımlar :)
url=http://yukleresim.com/image/zY1]
3d3aa.md.jpg
[/url]

salonum

oturma odam

Yatak odam

mutfağım

kızımın odası

Maşallah çok ferah bir eviniz var, hele salonunuza bayıldım :)) Rabbim bu güzel yuvanızdan huzuru eksik etmesin inşallah :)

Her şeyiyle harika bi eviniz var , çok sade ve sıcacık :nazar::nazar::nazar:

Mutlu , huzurlu günlerde oturun inşllh..:nazar:

6 yıllık evliyim yeni ev aldık:KK34: bir hafta oldu taşınalı sizlerin güzel evlerini görünce bende paylaşmak istedim... Aksesuar olarak almak istediklerimi alıp koyamadım daha eksiklerim de var fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum hanımlar :)
url=http://yukleresim.com/image/zY1]
3d3aa.md.jpg
[/url]

salonum

oturma odam

Yatak odam

mutfağım

kızımın odası

Evinizin ne kadar güzel bir sadeliği var :nazar:

Merhaba hayırlı olsun eviniz güle güle oturun ama ben resimleri göremiyorum ::KK43:
Sitedeki bazı konulardaki resimleri göremiyorum ben neden yeni üye de değilim oysaki :26::26:

Gule gule oturun.bakarken icim acildi.ayrica salon halilarinizi cok begendim.aksesuar olmasada olur bu haliyle de cok hos sade goz yormayan bi eviniz var.huzurla oturun insallah

Gule gule oturun.bakarken icim acildi.ayrica salon halilarinizi cok begendim.aksesuar olmasada olur bu haliyle de cok hos sade goz yormayan bi eviniz var.huzurla oturun insallah

çok teşekkür ederim evin resimleri ilk taşındığım haftaydı şimdi kızım odasında yatıyor beşiğini çıkardım yatak odası daha ferah oldu ufak tefek biblolar falanda aldım inşallah zaman geçtikçe daha iyi olacak

X