Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Gülen yüzün hiç solmasın o zamaaan :KK71:

tanışalım mıı :82:

ben Gizem :KK75: 27,5 yaşındayım İngilizce öğretmeniyim asker yolu gözlüyorum :KK16:

aminnn :nazar: :)

benden büyüksünnn ama ablam olursun fena olmazz olur musun :26: :KK1:

bende 19 yaşındayım sigorta acentesinde çalışıyorum üniversite okumak istiyorum ama bir türlü olmuyor :KK43::KK43:
bekarım ama 3.5 yıldır devam eden bir ilişkim var :KK16: :KK9:

Hayırlı olsun canım:KK16::KK16:
Bu topik iyi olacak bize bu yazdan sonra herkes sözlendiğinde buradan devam ederiz:KK53::KK53:

aminnn :nazar: :)

benden büyüksünnn ama ablam olursun fena olmazz olur musun :26: :KK1:

bende 19 yaşındayım sigorta acentesinde çalışıyorum üniversite okumak istiyorum ama bir türlü olmuyor :KK43::KK43:
bekarım ama 3.5 yıldır devam eden bir ilişkim var :KK16: :KK9:

olurum kiiii :21::21:

neden olmuyor üniversite, bence okumalısın mutlakaaa :KK14: abla tavsiyesi :KK34:

olurum kiiii :21::21:

neden olmuyor üniversite, bence okumalısın mutlakaaa :KK14: abla tavsiyesi :KK34:

ders çalışamıyorum bir türlü çok sıkılıyorum matematiğim de zayıf o beni daha çok sinir ediyor :KK43: ama bu sene sadece sözelden çalışmaya karar verdim en azından türkçem iyi belki türkçe öğretmenliği olabilir lys sınavından sonra çalışmaya başlicam umarım 3. senemde olur :KK5: :KK9:

iyilik senden :) tanıtayım kendimi 25,5 dan 26 oldum, asker yolu bekliyorum, Kpssye girecem(artık çalışamıyorum demeye utanıyorum :KK30:)

bende 24 yaşındayım
yedi aylık evliyim
çoluk çocuk yok
kurumsal bir emlak firmasında çalışıyorum
bende kpss ye gireceğim ama hiç bir sınava çalışmadığım gibi bunada çalışmıyorum..
2 yıl önce 74 almıştım bu sene ki hedefim 83 :KK1:
tanıştığıma memnun oldum:KK16::KK16::KK16:

Hoşgeldin mercimeğimizin annesiiii :nazar: :KK3:
bende 24 yaşındayım
yedi aylık evliyim
çoluk çocuk yok
bende kpss ye gireceğim ama hiç bir sınava çalışmadığım gibi bunada çalışmıyorum..

Bende memnun oldum:KK16::KK16: tazecik evliymişin Allah bir yastıkta kocatsın :) bende kısmetse ilerleyen aylarda evleneceğim :KK70: çok zorluyormu evli olmak ben düşünüyorum da çok fazla en çokta aileler kısmını :26:

bende 24 yaşındayım
yedi aylık evliyim
çoluk çocuk yok
ah canım benım kimse sana demedi mi oturduğu yerden başarıya ulaşan tek canlı Davıktır diye:KK9:. Şaka bi yana bende çalışmadan 85 almıştım teeee 2006'da.. huyum kurusun süper sallamışım soruları:KK16:
Hoşgeldin mercimeğimizin annesiiii :nazar: :KK3:
mercimeğin teyzesiiii:21:

Bende memnun oldum:KK16::KK16: tazecik evliymişin Allah bir yastıkta kocatsın :) bende kısmetse ilerleyen aylarda evleneceğim :KK70: çok zorluyormu evli olmak ben düşünüyorum da çok fazla en çokta aileler kısmını :26:

X