Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Hoşgeldin mercimeğimizin annesiiii :nazar: :KK3:

Bende memnun oldum:KK16::KK16: tazecik evliymişin Allah bir yastıkta kocatsın :) bende kısmetse ilerleyen aylarda evleneceğim :KK70: çok zorluyormu evli olmak ben düşünüyorum da çok fazla en çokta aileler kısmını :26:

Allah kavuştursun canım senide sevdiceğine..
evlilik ilk zamanlar aile açısından gerçekten çok zordu biz istanbulda yaşıyoruz annemler avrupa yakasında oturuyor ben evlenince anadolu yakasına gittim çok zorlandım ama Allahtan anlayışlı bir eşim varda üzüntümü her hissettiğinde götürdü annemlere onlarda geldiler sık sık şimdi alıştım sayılır hafta sonları gidiyoruz..
ben çalışıyorum eve çok geç geliyorum yemek olayları ilk zamanlar zor oluyordu onuda düzene sokmayı başardık artık..
bir sıkıntı yaşamıyoruz çok şükür..

ah canım benım kimse sana demedi mi oturduğu yerden başarıya ulaşan tek canlı Davıktır diye:KK9:. Şaka bi yana bende çalışmadan 85 almıştım teeee 2006'da.. huyum kurusun süper sallamışım soruları:KK16:

ben sallamadım ya türkçe ve mat sağ olsun onlar sayesinde öyle oldu genel kültür yerlerdeydi:KK37::KK1:

ben sallamadım ya türkçe ve mat sağ olsun onlar sayesinde öyle oldu genel kültür yerlerdeydi:KK37::KK1:

ya benım girdiğim sene general hamilton hakkında 2 soru vardı. Hiç unutmam o piti piti yapmıştım koca sınavdan da aklımda kalan tek soru o:KK1:.. 2 side tutmuş.. :KK70:.

Selam kızlar:KK3:
Hayırlı olsun topiğin gamzelim:nazar:

Sabah beri beynim sulandı iş iş mesai bitse de gitsek:KK31:
merhabaaaaaaaaaaa :p
Allah kavuştursun canım senide sevdiceğine..
evlilik ilk zamanlar aile açısından gerçekten çok zordu biz istanbulda yaşıyoruz annemler avrupa yakasında oturuyor ben evlenince anadolu yakasına gittim çok zorlandım ama Allahtan anlayışlı bir eşim varda üzüntümü her hissettiğinde götürdü annemlere onlarda geldiler sık sık şimdi alıştım sayılır hafta sonları gidiyoruz..
ben çalışıyorum eve çok geç geliyorum yemek olayları ilk zamanlar zor oluyordu onuda düzene sokmayı başardık artık..
bir sıkıntı yaşamıyoruz çok şükür..

Amin canım sağol.. Sen yine iyisin ben başka şehre gideceğim :KK31:

ders çalışamıyorum bir türlü çok sıkılıyorum matematiğim de zayıf o beni daha çok sinir ediyor :KK43: ama bu sene sadece sözelden çalışmaya karar verdim en azından türkçem iyi belki türkçe öğretmenliği olabilir lys sınavından sonra çalışmaya başlicam umarım 3. senemde olur :KK5: :KK9:

hımmm ama olmaz kiii :KK20: güzel bi plan ve programla çalışmalısın bence, oldurmalısın yani, bayanlar kesinlikle okuyup altın bileziği takmalı kolunaa :KK34:

Ben sıramı savdım artık sizin haberlerinizle mutlu olmak istiyorum:KK31:

aminn inşallah :KK31:

Araştırdım bak :KK70: https://eksisozluk.com/bosan-da-semerini-ye--44541
KENDİMİ ÇOK ŞİŞİK HİSSEDİYORUM :KK53:

yanlış yere bakmışsın, lafın orjinali bu :KK23::KK23: http://www.turkish-media.com/forum/blog/393/entry-1978-bosanda-semerini-ye-sozunun-asil-manasi/ :111::111::111:

hoşgeldinnnn :KK16::KK16:

bende 24 yaşındayım
yedi aylık evliyim
çoluk çocuk yok
kurumsal bir emlak firmasında çalışıyorum
bende kpss ye gireceğim ama hiç bir sınava çalışmadığım gibi bunada çalışmıyorum..
2 yıl önce 74 almıştım bu sene ki hedefim 83 :KK1:
tanıştığıma memnun oldum:KK16::KK16::KK16:

merhabaa :KK3:
ben Gizem, 27,5 yaşındayım, askeri olan bir bekarım, ingilizce örtmeniyim :KK1:
memnun oldummm :KK54:

Hayirliiii ooollsuuuuuunnn

tişküüüüüüüüüüür :KK54:

Selam kızlar:KK3:
Hayırlı olsun topiğin gamzelim:nazar:

Sabah beri beynim sulandı iş iş mesai bitse de gitsek:KK31:

hoşgeldin prensesssss :KK54:

Hayırlı olsun canım topiğin:118:

tişkür ederim mutimm, hoşgeldinnn :KK54:

hımmm ama olmaz kiii :KK20: güzel bi plan ve programla çalışmalısın bence, oldurmalısın yani, bayanlar kesinlikle okuyup altın bileziği takmalı kolunaa :KK34:

aminn inşallah :KK31:

yanlış yere bakmışsın, lafın orjinali bu :KK23::KK23: http://www.turkish-media.com/forum/blog/393/entry-1978-bosanda-semerini-ye-sozunun-asil-manasi/ :111::111::111:

hoşgeldinnnn :KK16::KK16:

merhabaa :KK3:
ben Gizem, 27,5 yaşındayım, askeri olan bir bekarım, ingilizce örtmeniyim :KK1:
memnun oldummm :KK54:

tişküüüüüüüüüüür :KK54:

hoşgeldin prensesssss :KK54:

tişkür ederim mutimm, hoşgeldinnn :KK54:

aa memnun oldum öğretmenim:KK16::KK16:
Allah kavuştursun inşallah..

Selam millet Nasılsıniz :)
Şuan dershnedym ve ders bitmiş sıkıntıdan patliyorum :'(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aa memnun oldum öğretmenim:KK16::KK16:
Allah kavuştursun inşallah..

ben de memnun oldumm :KK6:

aminnnn, geçsin zaman artıkkk En Büyük TÜRKİYE

hoşgeldinnnn :KK54:

Selam millet Nasılsıniz :)
Şuan dershnedym ve ders bitmiş sıkıntıdan patliyorum :'(

ben de çok yoruldum bugün yaaa, bi de hava çok sıcaktı, sıcaktan da bunaldımmm :KK25:

ben de memnun oldumm :KK6:

aminnnn, geçsin zaman artıkkk En Büyük TÜRKİYE

hoşgeldinnnn :KK54:

ben de çok yoruldum bugün yaaa, bi de hava çok sıcaktı, sıcaktan da bunaldımmm :KK25:

Bende Eskişehir deyim şimdi burdada yağmur bi yağıyor bi duruyor saçma sapan durumlar :/

X