tek embriyo transferi olan ve bekleyenler

mrb bende transferden sonra 8, gunum bıttı ama kan testi yaptım sonuç 3 çıtı nedemek anlamadım varmı yokmu

insan dayanamıyor erkenden yapıyor testi ama insanı daha da endişelendirebiliyor bu durum :) 3 çıkmasını gebeyim yada değilim olarak yorumlamayın gün gün o değer katlanmalı 12. günde yaparsanız daha doğru olacaktır. fakat 5. gün transferlerinde 12. günden önce yüksek gebelik değerleri görülebilir.

deme be arkadaşım belli olmaz belki gitmez peki ağrın varmı yada doktorun ne diyo kesin buda gider falan dedimi

Slm nbr iyimsn bayagıdır yazmıyodum kıZlar tüp bebek ten sonra negatif sonuctan sonra:) ama ben güzel habar veriym normal hamile kaldım şuan maşalahhh 6 haftalık bebişim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm nbr iyimsn bayagıdır yazmıyodum kıZlar tüp bebek ten sonra negatif sonuctan sonra:) ama ben güzel habar veriym normal hamile kaldım şuan maşalahhh 6 haftalık bebişim

Gercekten miii çok sevindim canım ilaçlarin etkisi olmuştur belkii...sagsalim kucağına da al insallah benim yarın transferim donmus bebislerimi alcam umarım bu defa güzel sonuclanir dua et benim için nede olsa iki canlisin hamislerin duası kabul olurmus

Gercekten miii çok sevindim canım ilaçlarin etkisi olmuştur belkii...sagsalim kucağına da al insallah benim yarın transferim donmus bebislerimi alcam umarım bu defa güzel sonuclanir dua et benim için nede olsa iki canlisin hamislerin duası kabul olurmus

İnşalah busefer güzel haber vereceksin Alllah isteyen herkese versin ilacların etkisi cok tüp bebekte 5 yumurta cıktıydı ama sonraki ay kendilignden 8 yumurta oluştu ... Ve belirtilere takma sakın kafayı cünkü hiç bi belirti olmuyo bende tek belirti göbegim kaşındı:KK66: ve uyuyodum okadar

İnşalah busefer güzel haber vereceksin Alllah isteyen herkese versin ilacların etkisi cok tüp bebekte 5 yumurta cıktıydı ama sonraki ay kendilignden 8 yumurta oluştu ... Ve belirtilere takma sakın kafayı cünkü hiç bi belirti olmuyo bende tek belirti göbegim kaşındı:KK66: ve uyuyodum okadar

Cnm nasılsın ve transfer olmuştu şuan nasılsım ve güzel haberini bekliyorum

Cnm nasılsın ve transfer olmuştu şuan nasılsım ve güzel haberini bekliyorum

transferimi oldum test için gün sayıyorum canım p.tesi test günüm ben bgn gebelik testi alıp yarın ve pazar bi yapayım diyorum çıkar yada çıkmaz bilemicem artık :KK1: öyle yani bakalım nolucak umarım bu kez pozitif olur.... sen nasılsın canım nasıl gidiyo hamişlik bulantılar falan oluyomu :KK49::KK49::KK49::KK49:

transferimi oldum test için gün sayıyorum canım p.tesi test günüm ben bgn gebelik testi alıp yarın ve pazar bi yapayım diyorum çıkar yada çıkmaz bilemicem artık :KK1: öyle yani bakalım nolucak umarım bu kez pozitif olur.... sen nasılsın canım nasıl gidiyo hamişlik bulantılar falan oluyomu :KK49::KK49::KK49::KK49:

Bulantı cok fazla cnm ama iyi dua ediyorum senin için kalp atışını duysam rahatlıyacm bende iiii haber bekliyom senden

Test günün sündü merak etim cnm ne oldu

Tek embriyo transfer edildigi icin biraz uzgunum aslinda. Sansim daha az diye dusunuyorum :KK43:

X