Arkadaşlar 21 Martta Başlayan Sabrım İşte size Fotosu..!

Hedefim 75 demişim o zamanlar... ne kadar zor gözüküyordu şuan 69 kiloyum.. başardım. Elbette kolay olmadı ama oldu.. arkadaşlar umudunuzu kaybetmeyin. Kendimi yemekten alamayan bogazina düşkün ben bile basardiysam emin olun siz de başarırsınız...

Eklentiler

• 14402375992591.jpg
    14402375992591.jpg
    115,5 KB · Görüntüleme: 435
Canım benim umudunu yitirme. Allah yardimci oluyo sen yeterki biraz cabala.. bana bakip dalga geciyolardi simdi hepsi benden daha kilolu inan bana insana guvenci geri geliyo kendini saliverme
Cok sagol canim, cok haklisin. Bu günlerinin tadini cikar, zafer senin. Darisi hepimizin basina :nazar:

süpersiniz ya maşşalllahhh fiziğiniz de çok güzel her yeriniz orantılı o yüzden olduğunuz kilodan da zayıf duruyosunuz çok özendimmmm :nazar::nazar::nazar::mad::mad:

Toplamda 44 kilo verdim suan cnm
Maşallah süpersin süper darısı başıma inşallah çok beğendim çom kötü gaza geldim:) nolur banada yardım et keşke günlük yediklerini yaptığın herşeyi paylaşsaymışsın bizim içinde yol gösterici olurdu inşallah birgün bende paylaşırım zayıflama öykümü:)

süpersiniz ya maşşalllahhh fiziğiniz de çok güzel her yeriniz orantılı o yüzden olduğunuz kilodan da zayıf duruyosunuz çok özendimmmm :nazar::nazar::nazar::mad::mad:
Cok tesekkur ederim evet allahtan ordan gülmüsüm heryerim orantili cok şükür : ) boyumda oldugu icin biraz ince gözüküyorum

Maşallah süpersin süper darısı başıma inşallah çok beğendim çom kötü gaza geldim:) nolur banada yardım et keşke günlük yediklerini yaptığın herşeyi paylaşsaymışsın bizim içinde yol gösterici olurdu inşallah birgün bende paylaşırım zayıflama öykümü:)
isteyeyince olur yeterki gönülden istee.. benle herkes dalga geciyodu simdi tanimiyolar kendime guvenim geldi ve güzel gorunmek bir kadina en iyi gelen şey bunu anladim. Ekmegi tamamen silin hayatinizdan hic egzersiz spor yapmasanda gidiyo yeterki ekmek ve hamur isi yeme

isteyeyince olur yeterki gönülden istee.. benle herkes dalga geciyodu simdi tanimiyolar kendime guvenim geldi ve güzel gorunmek bir kadina en iyi gelen şey bunu anladim. Ekmegi tamamen silin hayatinizdan hic egzersiz spor yapmasanda gidiyo yeterki ekmek ve hamur isi yeme
Evet canım çok haklısın emeklerimin karşılığını almaya başladım önceleri sadece yürüyüş yapıyordum 3hafta gram veremedim üstüne kilom arttı anşadımki boğazı kesmeden olmuyor şimdi dsha az yiyorum haftada 4 günde yürüyüş 3kilo gitti bakalım :)

Merhaba arkadaslar uzun zamandir forumu takip ediyordum fakat uye olmamisitim ama artik bende sizin ile faydalanicaginiz seyleri paylasmak istedim. Kisa zaman once kilolarimdan muzdarip sizler gibi ne yapabilicegimi arastirip duruyordum taa ki bu urunu buluncaya kadar.. Yaklasik 2 ayda 17 kilo verdim. urunun adini burada veremiyorum sanirim ama ilac degil kesinlikle bir baharat karisimi ve bir program ile yapiliyor porgramda hersey serbest 2 ogun bu baharat karisimini yiyorsunuz ve 1 ogunde istediginiz bir yemek.inanin hic aclik ve halsizlik cekmeden cok cok guzel bir sekilde zayifladim.Harika bir kocluk destegi zaten sahibi olan bayan cok disiplinli ve cok yardimci oluyor size kocluk anlaminda.

Evet canım çok haklısın emeklerimin karşılığını almaya başladım önceleri sadece yürüyüş yapıyordum 3hafta gram veremedim üstüne kilom arttı anşadımki boğazı kesmeden olmuyor şimdi dsha az yiyorum haftada 4 günde yürüyüş 3kilo gitti bakalım :)
Oo cok sevindim.hadi bakalim hayırlısı

merhaba başarı hikayenize hayran kaldım ayrıca insanlara verdiğiniz moral ve motivasyon gerçekten takdire değer. benim sizden öğrenmek istediğim bir konu var bende tam olarak 113 kg ile diyete başladım boyum 1,68 cm ve şu an 23.günde 8 kilo vermiş durumdayım. fazla spor yapma imkanım olmadığı halde iyi gittiğimi düşünüyorum ama son 1 haftadır gram oynamadı tartıda bu durum sizde ne kadar sürelerle oldu ve çabuk geçti mi başlangıç boy ve kg durumu yakın olduğu için sormak istedim :)

X