Mersin ogretmen evi hakkindaki yorumlar

anthrauss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2014
7
0
Arkadaslar ben ilk uzun suredir takip ediyorum ama ilk defa yardima ihtiyacim oldu. Mersinde ogretmen evinde dugun yapan varmi varsa bana yardimci olabilirmi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaslar ben ilk uzun suredir takip ediyorum ama ilk defa yardima ihtiyacim oldu. Mersinde ogretmen evinde dugun yapan varmi varsa bana yardimci olabilirmi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam canım, benim kuzenim orda düğün yaptı. Az kişiyle yemekli bir organizasyon olmasına rağmen berbattı. Olumsuzlukları sıralarsam;

1-O kadar uyarılmasına rağmen önceden masalara numara koymamışlar unutmuşlar, gelen konuklardan herkes kafasına göre oturdu ve ortam gerildi, saçma sapan bir oturma düzeni oldu

2- Garson sayısı çok azdı, ihtiyaç duyulduğunda ortalıkta kimse yoktu

3-İçecekler imamnın abdest suyu gibiydi o yaz gününde

4- Müzisyenler çok kalitesizdi, 3.sınıf düğün müziği yaptılar

5-Fotoğraf çekimleri kötüydü, zorla kakalamaya çalışmaları ise daha kötü

6-Masa ve sandalyeler plastikti, süslemişler ama ayakları süslere dolanıp yamuldu, oturmak kalkmak imkansız

7- Kısacası buram buram kalitesizlik kokuyordu. Ben kesinlikle tavsiye etmem.

Fakat siz yemeksiz sadece salon kiralayıp yemeksiz bir organizasyon düşünüyorsanız problem olmayabilir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Selam canım, benim kuzenim orda düğün yaptı. Az kişiyle yemekli bir organizasyon olmasına rağmen berbattı. Olumsuzlukları sıralarsam;

1-O kadar uyarılmasına rağmen önceden masalara numara koymamışlar unutmuşlar, gelen konuklardan herkes kafasına göre oturdu ve ortam gerildi, saçma sapan bir oturma düzeni oldu

2- Garson sayısı çok azdı, ihtiyaç duyulduğunda ortalıkta kimse yoktu

3-İçecekler imamnın abdest suyu gibiydi o yaz gününde

4- Müzisyenler çok kalitesizdi, 3.sınıf düğün müziği yaptılar

5-Fotoğraf çekimleri kötüydü, zorla kakalamaya çalışmaları ise daha kötü

6-Masa ve sandalyeler plastikti, süslemişler ama ayakları süslere dolanıp yamuldu, oturmak kalkmak imkansız

7- Kısacası buram buram kalitesizlik kokuyordu. Ben kesinlikle tavsiye etmem.

Fakat siz yemeksiz sadece salon kiralayıp yemeksiz bir organizasyon düşünüyorsanız problem olmayabilir diye düşünüyorum.

Yoncagul tesekkur ederim bilgiler icin. Biz yemeksiz dusunuyoruz acikcasi. Cunku bu 2. Dugun olacak. Ilki ankarada olacak. Peki kuzenine sorarmisin disardan muzisyen getirilebiliyormu yada eklemw yapilabiliyormuymus. Yoksa onlarin belirlediklerini kabul etmek mi zorundaymisiz??

Yoncagul tesekkur ederim bilgiler icin. Biz yemeksiz dusunuyoruz acikcasi. Cunku bu 2. Dugun olacak. Ilki ankarada olacak. Peki kuzenine sorarmisin disardan muzisyen getirilebiliyormu yada eklemw yapilabiliyormuymus. Yoksa onlarin belirlediklerini kabul etmek mi zorundaymisiz??

Canım onlar onu düşünmediler bilemiyorum müzisyeni ama ben kendi düğünüm için istanbul da bir öğretmeneviyle görüşmüştüm. Öğretmenevleri ne kadar bağımsız gibi görünse de devlete bağlı kurumlar olduğu için menü fiyatı, salon ücreti, dışardan fotoğrafçı almama, müzisyen getirtememe gibi kuralları var ve taviz veremiyorlar ama sen telefonla daha net bilgi alabilirsin. Mutluluklar dilerim şimdiden.

X