Nakış el emeğim etamin tablom :)

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.
Gerçekten çok şık olmuş. Elinize, emeğinize sağlık. Bende etaminle uğraşıyorum bu aralar. 3 aydır uğraştığım panom dün bitti çok şükür (aşağıdaki). Şimdi de yeni şablonlar arıyordum ki sizin işlemenizi gördüm. Bu kitabı çok aradım ama bulamadım hiç bi yerde. Siz nerden almıştınız?
zmrDOO.jpg

Ellerinize saglik cok gzel olmus cok tesekkur ederim guzel sozlerinz icin tuva yayinciligin besmele hat yazilari kitabi.hobi malzemeleri satan dukkanlarda mutlaka oluyo genelde yada google a yazarsaniz internette satin alabileceginiz noktalar cikar diye dusunuyorum

Bütün sitelerde "Baskısı Tükendi" ibaresi koymuşlar :) Artık mağazalara bakıcaz mecbur, o da olmadı sahafları gezeriz :) Teşekkür ederim ilginiz için.

kızlar coook severek calıstım nasıl olmus sizce yeni bitti ütü masasındaki hali bu :KK1:
etaminle besmele tablosu calısmam:KK16::KK16::KK16:
masAllah :nazar::nazar:
Eki Görüntüle 1141198

merhaba öncelikle cok guzel olmus uzun zamandır bu semanın oldugu kıtabı arıyorum eminönunde hiçbir kıtabcıda bulamadım en son yayınevıyle görürstum yenisi cıktıgı için kitap basılmıyomus rica etsem semasını yollayabılırmısınız simdiden tesekkürler

merhaba öncelikle cok guzel olmus uzun zamandır bu semanın oldugu kıtabı arıyorum eminönunde hiçbir kıtabcıda bulamadım en son yayınevıyle görürstum yenisi cıktıgı için kitap basılmıyomus rica etsem semasını yollayabılırmısınız simdiden tesekkürler
tesekkür ederim güzel sözleriniz için. evde sablonlarımı bir karıstırayım mail yoluyla atarım size inşAllah. mail adresinizi yollarsanız sevinirim

X