Fondöten ve pudradan yüzünde sivilce çıkanlar buraya

Xena95

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2014
19
0
Kızlar bundan daha önce garnierin ve meybelline fondoten ve pudra kullandım ve yüzüm sivilcelenmeye başladı rezil bi hal aldı :KK43: bir gün watsons mağzasının önünden gecerken indirim olduğ fark edip bende yeni bişeyler denemeye karar verdim ben loreal bakınırken (ücretleri ucuk tabi) bir görevli bana senin cildib sorunlu mineralli fondöten kullanman lazım onlar yağlı dedi neyse bana Golden Rose Mineral make up fondöten verdi ve yanında silky touch pudrası iki yıl oldu fondoten var hala pudram bitmek üzere ama sonuç MÜKEMMEL:) Ve cok pahalı da değil 12 tl civarı sanırsam hatırlamıyorm kesinlikle denemelisinizzzz:):KK1::KK51:

Ya benim sivilce tek tük çıkıyo aslında ama böyle minik minik sivilceye benzer kabarıyo yüzüm alerjik bir yapısı var cildimin:KK43:

Canim hangi tonları var bunun leke kapatılıciligi nasıl ? Agirlasiyo mu yüzde?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

[QUOT E=busrahilal;35595025]Canim hangi tonları var bunun leke kapatılıciligi nasıl ? Agirlasiyo mu yüzde?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE]
Canım tonlarını bilmiyorum kıvamını ben cok seviyorum istersen resmini atabilirim benim cildinde cok leke yok bi kac leke var onları kapatıyor pudrayi cok parlak olmasın diye sürüyorum

Bu pudrayı ilk aldığımda sürmüyodum ama sonra cc krem sürmeye başladım üstüne pudra sürdüm aslına bakarsan stresten oluyo cildim böyle sanırım pudrayı suçlamamak lazım :) bugün de pastel silky dream fondoten aldım yarın sürücem bakalım o nasıl...

Bu pudrayı ilk aldığımda sürmüyodum ama sonra cc krem sürmeye başladım üstüne pudra sürdüm aslına bakarsan stresten oluyo cildim böyle sanırım pudrayı suçlamamak lazım :) bugün de pastel silky dream fondoten aldım yarın sürücem bakalım o nasıl...
Umarım minerali almissindir :) onun dışındakiler gözenekleri yag ile dolduruyor gonul ister organik kullanmak ama gel gor fiyatları uçuk indirim yakalamak lazım :) umarım guzeldir haberleri bekliyorum :)

Umarım minerali almissindir :) onun dışındakiler gözenekleri yag ile dolduruyor gonul ister organik kullanmak ama gel gor fiyatları uçuk indirim yakalamak lazım :) umarım guzeldir haberleri bekliyorum :)
Yok canım mineralli almadım silk dream fondotenini aldım çok doğal durduğunu söyleyebilirim bb krem gibi bir kapatıcılığı var üzerine de pudra geçmiştim 5 saattir yüzümde kalıcılığı orta derece iyi diyebilirim bu arada cildim karma ve yer yer pullanmalar var bunu saklamakta fena değil ayrıca bazı fondotonleri sürdüğümde cildim emiyordu ve o pullanmalarda fondoten birikmiş gibi oluyodu bunda çok hafif oldu ki bu benim için çok önemli böyle işte canım

Kızlar bundan daha önce garnierin ve meybelline fondoten ve pudra kullandım ve yüzüm sivilcelenmeye başladı rezil bi hal aldı :KK43: bir gün watsons mağzasının önünden gecerken indirim olduğ fark edip bende yeni bişeyler denemeye karar verdim ben loreal bakınırken (ücretleri ucuk tabi) bir görevli bana senin cildib sorunlu mineralli fondöten kullanman lazım onlar yağlı dedi neyse bana Golden Rose Mineral make up fondöten verdi ve yanında silky touch pudrası iki yıl oldu fondoten var hala pudram bitmek üzere ama sonuç MÜKEMMEL:) Ve cok pahalı da değil 12 tl civarı sanırsam hatırlamıyorm kesinlikle denemelisinizzzz:):KK1::KK51:

meybeline den ben çok memnunum! ama bünyeye göre değişiyor işte. iyi yapmıssın degıştirmekle.

X