Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Çocuk odasına jaluzi mi zebra stor perde mi?

cennetimbenim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
236
1
Selam arkadaşlar.. Çok kararsız kaldım bana yaRdımcı olacağınıza eminim... Çocuk odasına hangisi daha rahat ve güZel olur... Tahta jaluziler var ya ondan mı olsa, yoksa zebra stor mu.. Zebra silinince temizleniyor diyorlar pek inanmıyorum...ama jaluzi de iş yeri gibi mi olur... Lütfen tek cümlede olsa yaZın...

Selam arkadaşlar.. Çok kararsız kaldım bana yaRdımcı olacağınıza eminim... Çocuk odasına hangisi daha rahat ve güZel olur... Tahta jaluziler var ya ondan mı olsa, yoksa zebra stor mu.. Zebra silinince temizleniyor diyorlar pek inanmıyorum...ama jaluzi de iş yeri gibi mi olur... Lütfen tek cümlede olsa yaZın...

canım ben kızımın odasına zebra stor perde yaptıracagım bence daha güzel oluyor zebra stor.:KK9:

bence zebra stor gayet şık durur.. ben kullanıyorum yatak odasında üstelik güneş geçirmeyenlerden gayet memnunum.. temizliğini ise ben perdeyi çözüp banyoda yıkayıp kurutup geri takıyorum, sorun olmuyo :KK3: :KK34:

X