2 kez anne olmak ısteyenler buyrun topıgıme

Merhaba topiğin hayırlı uğurlu bol bebişli olsun:KK16:
Ben 30 yaşımdayım 5 yaşında bir kızım var.İkinci bebeğimizi düşünüyoruz
4. ayımız sağlıkla gelsin inşaaallah hepimizin bebekleri
:emir_bebek:

ben 35 yasindayim.oglum 7 buçuk yasinda. Oglumuzda biraz yeme sorunu var ona kızdıkca esim bununla ugrasamoyoruz istemiyorum 2. Cocuk diyo. Bebegimi kaybetmenin etkiside üzdü onu. Ama ben daha cok üzüldüm halada bi yanım buruk ama yaşımda ileri olunca zamanda kaybetmek istemiyorum açıkçası. Tavrimi koydum esime cok istiyorum çünkü oglymun bi kardeşi olsun . Tsh degerim yuksekti hashimoto tiroid i hastasiyim ilac kullaniyorum. Cumartesi gidip tahlil yaptiricam bakalım hepimizin hakkinda hayırlısı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne guzel dusuunuyorsun canımewet esıne bakma cocvuk gıbısı yok canım ben daha 27 deyım ınsallah ıkıcı kez anne olurum

Yeni arkadaşlar hoşgeldiniz. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah..

merhaba topiğin hayırlı uğurlu bol bebişli olsun:KK16:
Ben 30 yaşımdayım 5 yaşında bir kızım var.ikinci bebeğimizi düşünüyoruz
4. Ayımız sağlıkla gelsin inşaaallah hepimizin bebekleri
:emir_bebek:

sagol canım topık acan hamiiiş oluyor benımde 8 ci ayım malasef neyse hayırlısı olsun ınsallah:KK49::KK49::KK49::KK49:

merhaba arkadaşlar. Ben 9 yıllık evliyim. Evlendiğimiz günden beri hiç korunmadık. Pco luyum. 1,5 yılın sonunda doktora gittik, normal yollarla çocuk sahibi olamayacağımı ancak tüp bebek olacağını söylediler. Adetlerim hep 2-3 ay geçiyordu. Ben o arada kendiliğimden hamile kalmışım. 3 aylıkken öğrendim😄oğlum şu an 5,5 yaşında ama bu kadar zamandır 2. Bebeğimiz olmadı. Bir kez kimyasal gebelik oldum. Hayal kırıklığı😞çok istiyorum bir daha anne olabilmeyi. Bir de çevrenin hadi şu çocuğa bir kardeş yapın tarzındaki sözleri...of sanki biz istemiyoruz.

Iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cnm sıkma canını bıtanersını veren allah ıkıncısınıde verırı tedavı goruyormusun

Eşime msj attım az önce folik asit bitmisti bakalım alacak mı :) :)

Eşime msj attım az önce folik asit bitmisti bakalım alacak mı :) :)

bende eşime cumartesi almasını söylemiştim akşam gelince verdiği cevap unuttum. Bir de yanında gebelik testi istemiştim . Unutulacak şey mi yanii. Ben de bir buçuk yıldır istiyordum ve şimdi hamileyim ikinci meleğime. Hayırlısıyla sağlık ve sıhhatle kucağımıza alırız ikinci meleklerimiz inşallah.

bende eşime cumartesi almasını söylemiştim akşam gelince verdiği cevap unuttum. Bir de yanında gebelik testi istemiştim . Unutulacak şey mi yanii. Ben de bir buçuk yıldır istiyordum ve şimdi hamileyim ikinci meleğime. Hayırlısıyla sağlık ve sıhhatle kucağımıza alırız ikinci meleklerimiz inşallah.

Oyy ne güzel hamilesiniz. Saglikla kavusun ins. Benimki istemiyo gibide ikinciyi. Ondan inadina uzerine gidiyorum yoksa eczane yan apatmanin altinda :) : D

Oyy ne güzel hamilesiniz. Saglikla kavusun ins. Benimki istemiyo gibide ikinciyi. Ondan inadina uzerine gidiyorum yoksa eczane yan apatmanin altinda :) : D

Anladım o zaman önce istemesi için çalışman gerekecek sanırım sana bol şans.

Ayy ne güzel. Amin canım inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın. Sonra da biz inşallah. İlk defa hamile kalacakmış gibi heyecan yapıyorum valla.

Ayy ne güzel. Amin canım inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın. Sonra da biz inşallah. İlk defa hamile kalacakmış gibi heyecan yapıyorum valla.

İnsan her şeyi unutuyor. Şimdi henüz ben doktora gitmedim doktoro gidip bir de kalp atışlarını duysam heyecanım daha da çok artacak

İnsan her şeyi unutuyor. Şimdi henüz ben doktora gitmedim doktoro gidip bir de kalp atışlarını duysam heyecanım daha da çok artacak

Evet canım ya sorma. Unutmasam cesaret edemezdim herhalde. Benim oğlum 3 buçuk ay ne gece ne gündüz hiç uyumadı kolikten. 1 saat uyku için yalvardığımı biliyorum. Şimdi ikinciyi düşünüyorum. Sen de hayırlı haberler alırsın inşallah

cnm sıkma canını bıtanersını veren allah ıkıncısınıde verırı tedavı goruyormusun

Amin canım, ben de ona inanıyorum. Tedavi görmüyorum. Çünkü hormonlar, ilaçlar artık çok zarar vermeye başladı bana.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

allahmı soylettı ne ınsallah ınsallah ınsallah hepımıze versın rabbım cok canım yanıyor ama bel agrısından aykata duramıyorum oturunca kasıgıma vuruyor:KK49::KK49::KK49::KK49:

Canım ya biliyorum bu heyecanı. İnşa Allah güzel şeylerin habercisidir.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X