doğum sonrası kilo veren arkadaşlar yardım

13 kilo almıştım, doğumdan sonra 7 kilo gitti. Kalan 6 kiloyu 3 öğün düzenli yiyerek verdim. Sabah normal bi kahvaltı, öğlen sebze yemeği yoğurt salata bi dilim ekmek, akşam et yemeği çorba salata bulgur pilavı gibi ya da tam tersi. Bi süre şekerli gıdalardan uzak durdum ama kaçamaklarım da oldu tabi. Hamile kalmadan önceki kilomdan 2 kilo daha eksiğim. 40ım çıktığı gün tam o kiloya düştüm. Aynı duruyorum. Bebeğim emiyo ve kilosu gayet iyi.:nazar::nazar:

Bugün bayramlık almaya çıktım, denediğim hiçbir kıyafet güZel durmadı üstümde, çok canım sıkıldı, doğum yapalı 2 ay oldu, zaten sütüm de az, diyete başlıcam artık :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Konuyu açalı uzun bir süre oldu sadece 3 kilo verebildim bayramlık almaya gidicem hiç gidesim yok bayramda memlekete gidicem oraya da gitmek istemiyorum insanlar ay ne kadar kilo almışsın olsun ama takma yüzün güzel tesellilerini duymak istemiyorum kilo başa bela:)

Kusura bakmayın yanlış yazmışım sütüm dicektim süt kesilir diyolar diyet falan yapılırsa e bende korkuyorum bebeğim zaten premature doğdu ancak yeni toparladı kendini şimdi 5,5 kilo bişey olurmuki?

Mrb buraksemre yorumlarini okudum da baya bi çaresiz gibisin ama bence yanlis yoldasin madem emziriyorsun bebegin pramature bi diyetisyene git çok zor bisey değilsana hem sütunu artiricak hem kilo verdirecek bir diyet yazar hem de senin bunyene gore yazar en sagliklisi da bu. O mamalarla falan uğraşma sonuçta bunlari satanlarin amaci para kazanmak belki birden inceleceksin ama sonra sini nerden bileceksin benim fikrim bu ama tabi sen bilirsin

Canım sakın netten verme çünkü satışı yasak internette o satılanlar sahte Allah korusun bişey olur sadece distribütörden alabilirsin ankaradaysan ofisin adresini verebilirim ölçümde yapıyorlar ücretsiz ama değilsen şehir dışıylada çalıiıyorlar hertürlü yardımcı olurum sana mama bide çayı var özelden No veririm istersen ofisin konuşup istediğini sorarsın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Maalesef canım Ankara'da değilim bana numarasını werirmisin özelden ederirim demişsiniz ya nasıl oluyo ben yenı uyeyımde:KK1:

Ben de bugün bi parça almadan döndüm alışverişten. Valla süt olsun diye onca yedim içtim hep boşa, sadece su biraz arttıriyor, dikkat etcem artık, sen de öyle yap cnm

Bende çok şey denedim cnm sütüm artsın diye olmadı artmadı gitgide azaldı ramazanda oruç da tuttum eylülde okul başlıyor öğretmenim o zaman tempoda zayıflatırım belki

Sütün yemeyle bi alakası yok.ben günde üç litreden fazla su içiyorum hem zayflatyo hem de sütüm bol.mdem agrdgı için doğru düzgün bşide yiyemiyorum ama dedgm gbi bol su içiyorum süt için.bol da emzryorum

Doğumdan beri sadece 5 kilo verebildim onunda 3 kilosu bebişimdi zaten. Süt olması için üç öğün düzenli yemek ve bol su tüketmek yeterliymiş ama bebişimi emzirdikten sonra nasıl bir açlık duyuyorum anlatamam anında kan şekerim düşüyor. Emzirme olayı bitmeden diyet falan bende mümkün değil gibi yani

Kızlar bebeğim 6 aylık oldu. Ben 13,5 kilo almıştım 15,5 kilo verdim. Aslında bünyem kilo almamaya çok müsaittir. Sanırım emzirmek bende işe yaradı 2 ay düzenli beslendim ama devamını getiremedim. Ona rağmen kilolar gidiyor. Ama bence süt yapan şey su yani kalorisi az şeyler yemek su içmek önemli.

X