Göz Makyajı Kaşçı arıyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sunney

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2013
188
73
Lütfen yardımcı olun ankarada bahçeli, emek, beşevler civarı güzel kaş alan varm tavsiyelerinizi bekliyorum

Kasciyi falan bilmem de ki çok komik bir ibare. Ankaralilar adres konusunda eksik ve cevap vermiyorlar. Ben Ankaraya gittim geçenlerde ve bir Allahın kulu da sordugumuz şeyin cevabını veremez mi ya? Ama Yok. Sadece boş boş bakıyorlar. Çok ilginç vallahi. (Ayrıca sözüm meclisten disari)

Kasciyi falan bilmem de ki çok komik bir ibare. Ankaralilar adres konusunda eksik ve cevap vermiyorlar. Ben Ankaraya gittim geçenlerde ve bir Allahın kulu da sordugumuz şeyin cevabını veremez mi ya? Ama Yok. Sadece boş boş bakıyorlar. Çok ilginç vallahi. (Ayrıca sözüm meclisten disari)

Sadece ankarada değil o problem. Sanırım anadolu şehirlerinin hepsinde var. Ankara, uşak, afyon, kırşehir ve konyada aynı şey başıma geldi. Konu sahibi bize kızar mı bilemedim ama mesajı görünce de yazmadan edemedim :KK66:

Lütfen yardımcı olun ankarada bahçeli, emek, beşevler civarı güzel kaş alan varm tavsiyelerinizi bekliyorum
Burada soracağınıza hiç mi tanıdıklarınızın gittiği güzel kaş alan bi kuaför yok? Yada komşularınızın gittiği? Onlara sorsanız daha iyi olur bence..

8. cadde üzerinde hostanın orda sevgi-ibrahim bayan kuaförü var ordaki bayan iyi alıyor tavsiye ederim

Burda varda sen uzaksin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sadece ankarada değil o problem. Sanırım anadolu şehirlerinin hepsinde var. Ankara, uşak, afyon, kırşehir ve konyada aynı şey başıma geldi. Konu sahibi bize kızar mı bilemedim ama mesajı görünce de yazmadan edemedim :KK66:

Bu sehirlerde ve bircok anadolu sehrinde bulunmus biri olarak hic boyle bir seyle karsilasmadim. Tam tersi cok sicakkanli davrandilar. Sanirim sorun sizde. Iletisim sorununuz , kendinizi ifade etme sorununuz olabilir.

kaşcı nasıl oluyor..kaş mı üretceksiniz,üretilmişi mi tuketceksiniz?

Bu sehirlerde ve bircok anadolu sehrinde bulunmus biri olarak hic boyle bir seyle karsilasmadim. Tam tersi cok sicakkanli davrandilar. Sanirim sorun sizde. Iletisim sorununuz , kendinizi ifade etme sorununuz olabilir.

Hakaret etmeye yer arıyorsunuz. Ben de bulundum bir çok şehirde. Şu okula nasıl gidebiliriz ya da bu semtten hangi minibüs geçer sorusuna cevap verilemiyorsa iletişim sıkıntısı bende değildir. Soğuklar ya da yabancı sevmiyorlar gibi biley demedim ben de, adres tarif edemiyorlar, yol göstermiyorlar dedim. Üstünüze alındınız galiba.

Herkese çok teşekkür ederim. Anlayan anlamış anlamayanlar lütfen konuya karışmasın önerilerinizi değerlendireceğim.
Sizlere bilgi vereceğim.

Arkadaşlar ben bulum mükemmel kaş aln bir yer isteyene adres tel.verebilirim

Gerçekten tek kelime ile harika

Benim hep gittiğim bi yer var çok da güzel alıyo. İncecik bozuk kaslarım vardı şimdi kalın ve düzgün

X