Ceydanın Günlüğü

Persephone955

Iki büyük hedef!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
800
49
Merhaba öncelikle herkese☺️☺️
Ismim Ceyda, 18 yaşındayım.
165 boyunda bu gün itibariyle 69.5 kilo bir genç kızım. Fakat halimden hiç ama hiç memnun değilim.
18 yaşındayım yani benim kırmızıları beyazları pembeleri giymem gerekirken ben neden siyahların lacivertlerin bol tişörtlerin altına saklanıyorum ? Kendime bu kötülüğü neden yapıyorum? Bu düşüncelerle diyete ve spora başladım. Evet bir iki hafta sonra Lys sınavım var. Fakat bu sene yaşadığım bir çok sağlık problemi ailevi problemlerden dolayı ygs sınavına da çok adapte olamadım. Yine de iyi bir sonuç çıkardım ben bile şaşırdım. Lys yi bıraktım öylesine giriyorum. Çünkü kendimi seneyeye saklıyorum. Bu konuda kendime inancım tam umarım her şey istediğim gibi olur 🙏
Eveet size diyetimden bahsedeyim, bugün tam 5 kilo verdim neler yaptım nasıl verdim onlara geleyim.

Yaklaşık 1 buçuk ay oldu. Ama tam olarak dikkat ettiğim süre son bir hafta. Her gün 1 saat tempolu yürüyüş yapıyorum. Akşam yemeği kavramını hayatımdan çıkardım. Benim midem çok sık yanar. Evde sürekli zeytin yağı kullanıyoruz Dışarda bir tanecik patates kızartması bile yesem saatlerce midem yanıyor 😔😔

Bunu avantaja dönüştürdüm, insanlardan hep çekinirdim diyet yapıyorum demeğe. 😔😔

Ben de artık ne diyorum"yok bugün midem çok kötü canım ben yemeyeyim sonra çok çekiyorum". 😉😉😉😉😉😉

Aslında çekinecek hiçbir şey yok ama işte bizim psikolojimiz de böyle 😔 artık önümüzdeki kış istediğimi giymek istiyorum. Salaş kazakları çok beğeniyorum ama ben onunlar +5 kilo
göründüğüm için hiç giyemedim 😔
Uzun çizmeleri çok severim ama tombiş bacaklarımla bi türlü rahat edemediğim için hiç giyemedim 😔
O yüzden kışa kadar istediğim kiloya ulaşmak istiyorum.

Temmuz'un ilk haftası tatile çıkıyoruz. Bikini giyicem yani. Şimdilik ilk hedefim 65. Buna ulaşabildiğim en kısa zamanda ulaşmak istiyorum.

Buradan da sizlere öğünlerimi paylaşmak istiyorum. ☺️☺️
Buranın sorumluluğunu alırsam daha iyi olurum diye düşündüm ☺️☺️

Hedeflerim:
65 kiloya ulaşmak
Seneye derslere cok çalışmak
İstediğim kiloya ulaştığım anda kullandığım depresyon ilacını bırakmak( doktorum kendini iyi hissedersin kilo verirsen dedi. Bi anlamda bunun için de çabalıyorum)

Katılımlarınızı, önerilerinizi beklerim ☺️☺️ Hatta baktınız fazla mı kaçırdım kızabilirsiniz bana ☺️☺️

Son olarak ;
BEN DE BIR GÜN BAŞARI ÖYKÜMÜ BURAYA YAZACAĞIM🙏🙏🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hemen ilk kahvaltımı yazayım ;

Kahvaltıdan önce iki bardak su.

Bir yumurta+minik bir parça hellim peyniri+ baharatla Bir yemek kaşığı zeytin yağında omlet.

Iki domates.

Midem küçüldü Baya hemen doyuyorum süt de içecektim içemedim 😔

Iki tane de bitki çayı demledim onları içicem az sonra ☺️☺️☺️.

Bu arada benim gibi çikolata hastası bayanlar için; işte benim en büyük dostum.
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401958357.169681.jpg

60 kalori civarında ve ben bayılıyorum. Bir aydır haftada 4-5 tane yiyorum tek kaçamağım bu.

Bu da öğle yemeğim. Yani benim için günün son ana öğünü. $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401970640.274836.jpg
Resim neden ters çıkıyor anlamadım 😔😔

Fasulyenin suyunu yemedim tabiki çünkü yağlı ve zararlı!!

Kesinlikle diyetteyken olması gereken; KAŞIKLAR DÜŞMANIMIZ ÇATALLAR DOSTUMUZ.
taneli yemekleri, sebze yemeklerini çatalla yiyelim. Zararlı yağlı tuzlu suyundan uzak duralım ☺️☺️☺️

basarilar tatlim, umarim amacina ulasirsin. sporunu da ihmal etme :)

Teşekkür ederimmm :) valla annemle yağmur çamur demeden bir saat yürüyoruz tempolu :)

Kilo bildirim günlerimi Pazartesi olarak sectim bu arada :)

Kolay gelsin canım yapman gerekenleri zatenn çok iyi biliyorsun
Bence bu azmin başarıyla taçlanacak
Gitsin yağlar gelsin daracık pembe taytlar

Kolay gelsin canım yapman gerekenleri zatenn çok iyi biliyorsun
Bence bu azmin başarıyla taçlanacak
Gitsin yağlar gelsin daracık pembe taytlar

Çok çok teşekkür ederim :) daha bugün annemle konuştuk. 65 e geldiğimde tayt alıcam kendime bi kaç renk ki 60 a kadar azim olsun bana da

Günaydın ❤️❤️

Bugün de kahvaltım dünün aynısı oldu çok sevdim çünkü !!

Öğle arası harika bir ezogelin çorba içtim ❤️

Yürüyüşten geldim 🏃🏃 45 dk tempolu
Gitmeden önce de ayranla dolma yemiştim ☺️

Dün benim için çok çok yoğun bir gündü !
O yüzden burdan devam ediyorum.
Domates peynir zeytin ekmek li kahvaltı yaptım ☺️ ekmek Çavdar ekmeği.

Birazdan da öğle yemeğimi yerim ☺️

Bu öğünümde o kadar güzel ve diyet bir şey yaptım ki herkes parmaklarını yedi ☺️☺️☺️ $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402235280.688262.jpg

Konuyu açtığımda tarih 05.06 iken kilom 69.5 tu.

Bugün tarih 09.06 ve kilom 69.1 💪💪✊✊✊
iki gündür hiç spor yapmadığım halde. Ayın 8inde kızartma yememe rağmen.
Yavaş yavaş oluyor ama olsun. HIZLI VERILEN KILO HIZLI GERI ALINIR.

Kahvaltım: misss gibi domatesli beyaz peynirli maydanozlu omlet.

Yanında da en sevdiğim şey; siyah çay iki şekerli. ❤️❤️

Eveeet şu anda öğle yemeğimi yiyorum kurt gibi açııım

Menüde 5 yk nohut yemeği ve 2 yk yoğurt var ❤️ bol acılı ki metabolizmam hızlansın 🙊🙊
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402321401.738400.jpg

meraba canım sana basarı dılemıcem emonımkı verırsın hem yas hem ınanc sayesınde bende dıyetteyım hatta bı guruba uyeyım ama sennlede burdan paylaşım yapmak ısterım dıyetteyım de bence bu senn vazgecmemenı saglar cunkı vazgecersen aaa sen hanı dıyetteydın vs derler hem utanma dıyet her yıgıdın harcı degılll :KK24:

meraba canım sana basarı dılemıcem emonımkı verırsın hem yas hem ınanc sayesınde bende dıyetteyım hatta bı guruba uyeyım ama sennlede burdan paylaşım yapmak ısterım dıyetteyım de bence bu senn vazgecmemenı saglar cunkı vazgecersen aaa sen hanı dıyetteydın vs derler hem utanma dıyet her yıgıdın harcı degılll :KK24:

Tesekkür edelim tabiki birlikten kuvvet doğar hep beraber verelim bu kiloları 💪💪

Canim sen bu sene kilo ver ama seneye deslerini aksatma 😉😃

Aksatmıycam konsantre oluyorum zaten bu sene diş hekimliği tutuyor tahminen ama ben tıp istiyorum onu tutturabilmek istiyorum ☺️

Ben yine buradayım ☺️ sabah güzel kahvaltımı yaptım. Birazdan yemek için de ızgara köfte hazırladım ☺️

X