Ceydanın Günlüğü

Merhabalar....

Bugün sabah tartıldığımda 67,7 gördüm. Bugün de bozma günümdü. Sabahtan itibaren sadece Ayvalık tostu patates kızartması ve kola tükettim. Yarın diyete dönüyorum.

iPhone5s Cihazın' den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Merhabalar....

Bugün sabah tartıldığımda 67,7 gördüm. Bugün de bozma günümdü. Sabahtan itibaren sadece Ayvalık tostu patates kızartması ve kola tükettim. Yarın diyete dönüyorum.

Aynı menüye benzer ben de hamburger tükettim :) pişman değilim tok halimle adet bitişi 77.1 çıktım :)

Bambaşka renklerimiz var bizim bir araya geldiğinde tek renge dönüşen..

Aynı menüye benzer ben de hamburger tükettim :) pişman değilim tok halimle adet bitişi 77.1 çıktım :)

Bakalım yarın diyete devam edicem neler olacak :) bugün resmen 30 beden pantolona girdim vena da hemen de aldım iki tane çok mutlu oldum ya :)

Ceyda gunlugunun cok buyuk bi kismini okudum tebrik ederim oncelikle. Duraklamada ben de sairtma yapmistim ise de yaramisti ama bi sonrakinde diyete geri donedim dikkatli olmani oneririm bi de menu degisikligi ve et agirlikli beslenmek de duraklamani kirabilir. Ben de su 2 haftadir dikkat ederek basladm 2 kilo verdim ama cok sık kacamaklarim oluyor. Cips kola makarna ozellikle umarim durmaz :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bakalım yarın diyete devam edicem neler olacak :) bugün resmen 30 beden pantolona girdim vena da hemen de aldım iki tane çok mutlu oldum ya :)

Voov süpersin canım bnm :) şaşırt şaşırt da seninle uğraşmak neymiş görsün kilocuklar :)

Yok canım duraklamayı atlamak için yapıyorum yarın diyete dönüş :)

:) anladım canım bizde tucecikle 2 gün bedeni rahatlatalım dedik ve kilo aldık

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ceyda gunlugunun cok buyuk bi kismini okudum tebrik ederim oncelikle. Duraklamada ben de sairtma yapmistim ise de yaramisti ama bi sonrakinde diyete geri donedim dikkatli olmani oneririm bi de menu degisikligi ve et agirlikli beslenmek de duraklamani kirabilir. Ben de su 2 haftadir dikkat ederek basladm 2 kilo verdim ama cok sık kacamaklarim oluyor. Cips kola makarna ozellikle umarim durmaz :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım teşekkür ederim uyarın için çok doğru söylüyorsun geri dönmek önemli :) evet dönünce protein ağırlıklı yapmayı düşünüyorum ben de o da mantıklı.
Cips ve kola için bi şey diyemiycem ama makarna için şöyle diyorlar. Makarna değil sosları kilo aldırırmış. Makarna yesen bile domates biberli sosla ya da yoğurtla yersen makarna kaçamak olmaktan çıkabilir tabi bi de porsiyonu küçültmek lazım :) kola yerine de meyveli sodayı tercih edersen süper olur. Cipsten vazgeçmeni öneririm ama yapamam diyorsan forumumuzda ev yapımı sağlıklı cipsler var onlara bi bakabilirsin bence :) bi gün akşam yemeği olarak tüketebilirsin iki patatesle yaptığın cipsi ki yaklaşık 250 kalori olur güzel de olur. :)

Voov süpersin canım bnm :) şaşırt şaşırt da seninle uğraşmak neymiş görsün kilocuklar :)

Aynen hepimiz göstericezzzz :)

Yürüyüşten geldimmmm

Çok tempolu nerdeyse koşu gibi 50 dk yürüyüş 👍👍👍👍

Simdi de karpuz yiyorum doya doya ohhh

Ay bu duraklama işime geldi sanırım ☺️☺️☺️ canımın istediği şeyleri yedim bu gazla bi iki ay daha diyete devam ederim artık ☺️☺️

Unutmadaaaan yarın diyet günüüüü 🙋🙋

Yaşasın meyve ya 🙋🙋🙋
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406061349.773025.jpg

X