Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri arkadaşlar nişan elbiselerine bakar mısınız??

happymaryy

Guru
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2009
439
213
arkadaşlar öncelikle merhaba bu ayın sonunda nişanım var küçük bir salon tuttuk 40-50 kişi olacak inşallah netten bulduğum bazı elbise modelleri var fikir verir misiniz çok mu sönük bu modeller. biraz kabarık model mi seçsem fikir verirseniz çok mutlu olurum :)
[/ATTACH] $bordo.jpg $mavi.jpg

Eklentiler

• $pdraa.png
    $pdraa.png
    117,2 KB · Görüntüleme: 284
  • $yeþl.jpg
    $yeþl.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 276
  • $yeþl.jpg
    $yeþl.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 270
  • $mercan.jpg
    $mercan.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 275
  • $pudra.jpg
    $pudra.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 313
Son düzenleme:
ikinci fotograftaki ilk pembe elbise çok hoş yani 3.

Son düzenleme:
bizim insanımız düğüne nişana giderken abartır yani siz çok uçuk sade olmayın.. siz parlamalısınız:)

ten renginizi saç renginizi bilmiyorum ama canlı kabarık birşey güzel olur gibi..

bizim insanımız düğüne nişana giderken abartır yani siz çok uçuk sade olmayın.. siz parlamalısınız:)

ten renginizi saç renginizi bilmiyorum ama canlı kabarık birşey güzel olur gibi..

haklısınız aslında ben de o yüzden sönük kalmak istemiyorum.başta pudra tonları diyordum ama şimdi canlı renk mi tercih etsem diye fikrim değişti.esmerim canlı renkler daha hoş olur diyor ailem bilmiyorum :KK54:

haklısınız aslında ben de o yüzden sönük kalmak istemiyorum.başta pudra tonları diyordum ama şimdi canlı renk mi tercih etsem diye fikrim değişti.esmerim canlı renkler daha hoş olur diyor ailem bilmiyorum :KK54:

esmersen daha kolay olur renk seçimi,,, su yeşili mesela.. aşırı kabarık olmamalı ama kabarık ve tül olması iyi olur.. kırmızı kına gecesi rengi bana göre nişan için fazla.. elbisenin renginde kravatı da unutma damat beye:) resimlere çok bakma aklın karışır.. gidip biriki farklı model giy üzerinde görünce tam ne istediğini buluyor insan..

evet o elbiseyi ben denemiştim :) yalnız yakasındaki tül kısmı kalınlaştırmayı düşünüyorum model bozulurmu acaba
kızlar hesabımı dondurmuştum şuan konu nerden açılıyor bilmiyorum bi tarif eder miainiz lutfen

esmersen daha kolay olur renk seçimi,,, su yeşili mesela.. aşırı kabarık olmamalı ama kabarık ve tül olması iyi olur.. kırmızı kına gecesi rengi bana göre nişan için fazla.. elbisenin renginde kravatı da unutma damat beye:) resimlere çok bakma aklın karışır.. gidip biriki farklı model giy üzerinde görünce tam ne istediğini buluyor insan..

önerilerin ve hatırlatman için teşekkür ederim canım kravat aklımda :)

arkadaşlar öncelikle merhaba bu ayın sonunda nişanım var küçük bir salon tuttuk 40-50 kişi olacak inşallah netten bulduğum bazı elbise modelleri var fikir verir misiniz çok mu sönük bu modeller. biraz kabarık model mi seçsem fikir verirseniz çok mutlu olurum :)
[/ATTACH]Eki Görüntüle 1147826 Eki Görüntüle 1147825

1. ve 2.güzel.. Benim seçimim 2. den yana olurdu. Şık olmak için illa kabarık olmasına da gerek yok ayrıca. 2. elbise asil, şık, gösterişli ve tam da nişanlık :)

X