Hamile kalmak isteyenler ve şüpheleri olanlar :)

Merhaba kızlar bişey sorcam ya benim adetim 4 gün gecikti ve 3 gündür böyle iğne gibi batmalar oluyor hamilemiyim acaba :KK5:

geçen ay benimde batmalarım çok oldu. bikaç belirti daha yakalayınca baya havaya girdim galiba hamileyim diye. bayram temizliği bile yapmadım ağır bişey kaldırmadım temizliğe eşim yardım etti falan baya kendimi inandırdım ama sonunda havamı aldım :))
ama aldığım bilgilere göre bu belirtilerle vücut kendini hamileliğe hazırlıyormuş :)
ve belirtiler kişiden kişiye değişiklik gösteriyormuş. Hiç belirtisi olmadan hamileliğini öğrenen de var.
tüm belirtileri yaşayıp hiçbişey çıkmayan da var :)
sen en iyisi mi biraz daha bekle ve 10-15gün gecikmeden sonra kan testi yaptır en garantilisi :)
ama inş bebiş vardır :) :emir_bebek::emir_bebek:

geçen ay benimde batmalarım çok oldu. bikaç belirti daha yakalayınca baya havaya girdim galiba hamileyim diye. bayram temizliği bile yapmadım ağır bişey kaldırmadım temizliğe eşim yardım etti falan baya kendimi inandırdım ama sonunda havamı aldım :))
ama aldığım bilgilere göre bu belirtilerle vücut kendini hamileliğe hazırlıyormuş :)
ve belirtiler kişiden kişiye değişiklik gösteriyormuş. Hiç belirtisi olmadan hamileliğini öğrenen de var.
tüm belirtileri yaşayıp hiçbişey çıkmayan da var :)
sen en iyisi mi biraz daha bekle ve 10-15gün gecikmeden sonra kan testi yaptır en garantilisi :)
ama inş bebiş vardır :) :emir_bebek::emir_bebek:

Evet kişiden kişiye değişiklik gösteriyormuş hiç bi belirti olmadan hamile olanda var bütün belirtileri yaşayıp hamile olmayanlarda var dediğin giibi aslında birazda psikolojikmen etkileniyoruz çok istediğimiz için.Evet bekleyeceğim biraz daha Canım ya inşallah vardır ama Rabbim sanada tüm isteyenlere de nasip eder inşallah :)

Merhaba kızlar.
Ben henuz 34 gunluk evliyim. Sorunum su ki yaklasik 3 gundur süregelen karinn daha doğrusu kasik agrilarim var. Reglimin yarin baslamasi gerekiyor. Normalde regl duzenim normal gununden 3gun erken ya da gec olmak suretiyle oynayabiliyor.

Daha evvel de regl öncesi kasiklarimda agri ve goguslerimde hassasiyet şişkinlik vardi simdiki gibi ama bu gibi durumlarda sadece bir kere dahikullanmamla tum regl surecimi rahat gecirmemi sağlayan bu.......pan adli ilac simdi ise yaramıyor. Kasiklarima saplanan bazen sizi bazen sanci seklinde devam eden belirtilerle uyaniyorum.kivraniyorum. bahsettigim ilaci veys bir agrikesiciyi ictigimi takip eden iki saat boyunca rahat oluyorum ama sonra tekrar başlıyor. Normalde o ilac cok etkiliydi.

Idrar yolları enfeksiyonu degil. Cunku daha evvel yaşadığımdan tum belirtilerini biliyorum -akinti vs.- ondan ihtimal vermiyorum.

Gebelik belirtileri ile regl belirtileri ayniymis. Acaba diyorum bu her zaman ise yarayan ilacın bile faydasiz kaldığı bu sancilarin sebebi gebelik olabilir mi ?

Bu tur sikintilari yasayan ya da yasamis olan birileri varsa bana yardimci olsun lütfen sürekli ilacc içmek istemiyorum. :KK43:

Evet kişiden kişiye değişiklik gösteriyormuş hiç bi belirti olmadan hamile olanda var bütün belirtileri yaşayıp hamile olmayanlarda var dediğin giibi aslında birazda psikolojikmen etkileniyoruz çok istediğimiz için.Evet bekleyeceğim biraz daha Canım ya inşallah vardır ama Rabbim sanada tüm isteyenlere de nasip eder inşallah :)

amin canım inş en yakında gelir bebişlerimiz.
çok nazlı çıktı bunlarda canım bekle bekle yaşlandık valla :))
evet psikolojik hamile oluyoruz biz. ben geçen ay yok biliyrm hissediyorum ama yine de acaba var mıdır diye sormadan edemiyorum.
hayırlısı bakalım bu ay neler olacak :))

Arkadaşlar ben hamile olduğumdan supheleniyorum yani his işte bi kaç belirti de var bilemiyorum adet geciktirici hap kullanmam lazım tatile gidicez ama hamileysem diye korkuyorum adetime kac gun once gebelik testi yapsam belli olur ki

Arkadaşlar ben hamile olduğumdan supheleniyorum yani his işte bi kaç belirti de var bilemiyorum adet geciktirici hap kullanmam lazım tatile gidicez ama hamileysem diye korkuyorum adetime kac gun once gebelik testi yapsam belli olur ki

Adetine 3-4gun kala kan testi yaptirirsan gorursun diyorlar. Idrar testi ise adet gecikmesinden 1hafta 10gun sonra anca cikiyor.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kuzucum ne oldu sana neden kabga ettınız kı ahh ya oyle deme tatılın tadını cıkar bak ozlemıssındr aılenı. Hem onlara bellı etme esınle tartstgnzı uzulurler snra sızı hep boyle sanarlar

olan oldu be canim donunce ozelden konusuruz cok skntili geciyor int sorunum var

Şimdiye kadar hiç kür yapmadım kızlar .Aktara gidecem yarın diyorlar ki civanperçemi aslanpençesi hayıt tohumu cay gibi demleyip için .
Erkekler ise çaksır otu diyorlar bir bilginiz var mi kızlar ?

Kızlar yine geldi regl sinirim cok bozuldu giremedim buraya .
Öfff çok bunaldım valla ağlayasım var :KK43:

Benım de aglayasım var sabah bır uyandım yataktan kalktım eşimmm aaa dıye bagırdı hemen arkamı bır dondum carsaf falan hep kan rezilligimemi yanayım hala kanamamın gelmesıne mı

Benım de aglayasım var sabah bır uyandım yataktan kalktım eşimmm aaa dıye bagırdı hemen arkamı bır dondum carsaf falan hep kan rezilligimemi yanayım hala kanamamın gelmesıne mı

Aaay bu ay hepiniz husranlardayiz ya :KK43: nolcak bu boyle yok mu bir hamis ya

oyy canim yaa kiyamam :KK43:bize neoluyor boyle boyle

Ahhh canım bir bilsem dun bır arkdsmla bulustuk neyse otrduk bır cafeye kı ben hıc sevmem turk kahvesı canım cektı ıctım faldan nefrt ederım aldım kapadım fıncanı arkdsımda hıc anlamaz ya espırı olsun dıye :KK9: Çektım fıncanın fotosunu attım face.... Bır baktım yorum kuzenım fıncanı gorms falına bakmsta altına yorumu döşemıs kadın herseyı bıldı aynen dedıgı cumle su ''Bırı yalvarıs derecesınde bır seyı çok ıstıyor''

Ahhh canım bir bilsem dun bır arkdsmla bulustuk neyse otrduk bır cafeye kı ben hıc sevmem turk kahvesı canım cektı ıctım faldan nefrt ederım aldım kapadım fıncanı arkdsımda hıc anlamaz ya espırı olsun dıye :KK9: Çektım fıncanın fotosunu attım face.... Bır baktım yorum kuzenım fıncanı gorms falına bakmsta altına yorumu döşemıs kadın herseyı bıldı aynen dedıgı cumle su ''Bırı yalvarıs derecesınde bır seyı çok ıstıyor''

Biri degil deseydin birileri hatta onlarca kisiyiz bunu isteyen deseydin :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ay deli oluyoz deli hayattan zevk alamiyiruz kirip dokuyoruz herseyi yikiyoruz cunku mutsuzuzzz :KK43:

X