Kuaförde ağda yaptırdığımı kocam öğrenince tartıştık.

Canim ben yaptirdim tamamen bitmisti ama gebe kalinca tekrar cikti hatta daha cok cikti ilk aylar özellikle doktoruma sordm hormonlardandir dedi gebelik donemi bitince dökülür dedi bakalim inşallah geçer çünkü cikmayan yerlerimdede çıktı doktorum kafana takma kalmayacak diyor ne zorms bu gebelik :KK43:(
Kolay bişeyse ben de yaptırmayı düşünebilirim. Ağda sırasında yolunmuş tavuğa dönüyoruz valla. Acı da çekiyoruz. En iyisi lazerle kökten halletmek. Bu konuyu araştırıcam. Eve hamilelik zor yaa. O yasak, şunu yapma, doktor nasihatleri falan, bilmişlik taslayanlar, bunalıyo insan.:44:

Kolay bişeyse ben de yaptırmayı düşünebilirim. Ağda sırasında yolunmuş tavuğa dönüyoruz valla. Acı da çekiyoruz. En iyisi lazerle kökten halletmek. Bu konuyu araştırıcam. Eve hamilelik zor yaa. O yasak, şunu yapma, doktor nasihatleri falan, bilmişlik taslayanlar, bunalıyo insan.:44:

Evet herkesin bir fikri var. Ayy kilo almissin nasil verecen falan insanin piskolojisini bozuyorlar. Canim lazerde cok acitiyor ya agdadan cok fazla ben agrisi azalsn diye sogutucu kullaniyordm cok azda olda ise yarıyor

mrb kızlar ben evli değilim eşimde yok:) bu olaya nasıl yorum yapayım bilemedim ama benimde koca bi göbeğim var bende ilk başlarda tuhaf karşılıyodum kuafmörde ağda olayını ama mecbur kaldım 3 yıldırda yaptırıyorum bende memnunmuyum değilim ama mecvurum bi yerde biz bayanız permatik kullanamızda en kötüüs o yüzden devam

bu kadın özelidir koca ne karışır anlamadım. kıllarımın hesabınıda ona verecek halim yok. benim kocam neden kuoföre gittiğimi ne zamanlar gittiğimi artık az çok öğrendi ama bir gün bana demediki neden gidiyorsun zaten desede ben tuhaf karşılar oha derim herhalde.

Kızla tabi ki özgürlük her insanın ruhunda var ama evlilik farklı bir müessese. dinde kadın kadına da görmesi gereken yerler göğüs üstü ve diz kapağı arası. kalan yerleri görmesi haram. eğer ağda yağtığınız yerler bunlar dışındaki yerlerse eşinizin izni olmadan yaptırmanız doğru değil. demem o ki gitmeyin kocanız bu konuda haklı. insan ağdaclarda kendinden bişeyler kaybediyor farkında olmadan. lütfen birbirinizi üzmeyin. orta yolu bulun.

Son düzenleme:
mrb kızlar ben evli değilim eşimde yok:) bu olaya nasıl yorum yapayım bilemedim ama benimde koca bi göbeğim var bende ilk başlarda tuhaf karşılıyodum kuafmörde ağda olayını ama mecbur kaldım 3 yıldırda yaptırıyorum bende memnunmuyum değilim ama mecvurum bi yerde biz bayanız permatik kullanamızda en kötüüs o yüzden devam
Tabi ki canım. Jiletle falan uğraşacak halimiz yok. Kuaförde yaptırmak gerçekten çok rahat ve zahmetsiz. Sonuçta bu işi yapanlar bayan. Utanmaya falan hiç gerek yok bence. Bu arada eşim de yumuşadı. Sen neden memnun değilsin ki?

Tabi ki canım. Jiletle falan uğraşacak halimiz yok. Kuaförde yaptırmak gerçekten çok rahat ve zahmetsiz. Sonuçta bu işi yapanlar bayan. Utanmaya falan hiç gerek yok bence. Bu arada eşim de yumuşadı. Sen neden memnun değilsin ki?

senin adına sevindim canım:) benim memnun olmama konum bazen farklı kuaföre gitmem gerektiğinde konu hemen kiloma geliyo ve ben kendimi daha kötü hissediyorum özelliklede daha yaşlı göründüğüm söylendiği zamna:KK43::KK14:

Ne var sekerim bunda, cogu hanim zaten kuafore gidiyor bu is icin, bu isi yapan bayanlarin da meslegi bu onlar da aliskin.......ne kiskanmasi anlamadim, agdaci kadindan mi kiskanmis:KK53::KK53: Sacmalamis bence:KK53::KK53:

valla benim arkadaşımında kocası izin vermiyordu. duyunca şok olmuştum. bekarım eşim öyle bişi dese zıtlaşırım. kol bacak kendim yaparım eyvallahta özel bölgeye geldimmi dur anacım yapamam. o konuda kabiliyetim yok. ya beni permatikle alınmış 4x4 1000 beygir gücünde kıllarımla kabul eder yada gitmeme ok der. seçim onun yanii

Ben lazere gidiyorum, eşim hiç kızmadı. Sadece doktorun bayan mı dedi, evet dedim. Erkek olsaydı izin vermezdi, tabi ben de istemezdim orası ayrı...
Eşin çok baskıcı biri midir, sen hiç eşine istemediği Konularda taviz verdin mi?
Her yasağına tamam canım dediysen adam alışmıştır borusunu öttürmeye.

Ben lazere gidiyorum, eşim hiç kızmadı. Sadece doktorun bayan mı dedi, evet dedim. Erkek olsaydı izin vermezdi, tabi ben de istemezdim orası ayrı...
Eşin çok baskıcı biri midir, sen hiç eşine istemediği Konularda taviz verdin mi?
Her yasağına tamam canım dediysen adam alışmıştır borusunu öttürmeye.
Yok canım. Fazla taviz verme taraftarı değilim ben. Beni seven olduğum gibi sevmeli. Mesela nişanlılık dönemimizde sigara içmeme karşı çıkıyodu, bırakmam için baskı yapıyodu. Ama ben bırakmayı kabul etmiyordum.:KK19: Beni seviyorsan katlanacaksın canım diyodum. O da en sonunda kabullendi. Artık karışmıyor sigarama falan.:KK1:

evde yapmak herkesin yapabileceği bir şey değil ki. epilatörle uğraşınca çoook uzun sürüyor acıdan. ağdayı da mesela ben koluma bile yapıştırsam geri çekemiyorum. :KK53:

eğer kendin yapamıyorsan sal gitsin bakalım ağdaya git diyecek mi demeyecek mi. çok sinir valla. ya da jiletle al, eşinin işine gelirse. çok kolay bir şey sanki. acı çekip üstüne azar işitmek hoş olmamış.

evde yapmak herkesin yapabileceği bir şey değil ki. epilatörle uğraşınca çoook uzun sürüyor acıdan. ağdayı da mesela ben koluma bile yapıştırsam geri çekemiyorum. :KK53:

eğer kendin yapamıyorsan sal gitsin bakalım ağdaya git diyecek mi demeyecek mi. çok sinir valla. ya da jiletle al, eşinin işine gelirse. çok kolay bir şey sanki. acı çekip üstüne azar işitmek hoş olmamış.
2 gün sonra hatasını anladı ve seni kırdıysam özür dilerim dedi. Kocam önce kızar, olmaz falan der, erkekleşir, sonra da yumuşar, süt dökmüş kedi gibi olur.:KK1:

Ne güzel, çok anlayışlı ve iyi bi kocan var. Bence madem eşin de izin veriyor, bundan sonra kuaföre git. Hiç evde kendin uğraşmana değmez canım. Eşim hatasını anladı galiba. Dün yanıma gelip, seni kırdıysam özür dilerim dedi.:nazar: Evet, konuştuk. Bi sürü insan bunu yaptırıyor dedim. Bu işi yapanlar da uzman bayanlar dedim. İşlerini yapıp paralarını alıyolar falan... Şimdilik konu kapandı gibi.:KK34: Bu arada hayırlısı olsun canım. doğumuna çok az kalmış. 41 haftalık doğurucan, 41 kere maşallah sana...:KK49:

sorunu çözmenize çok sevindim.böylesine küçük ve önemsiz bir konudan çiftlerin tartışması da çok üzücü oluyor.aslında gitsem giderim ama benden kaynaklanıyor biraz çekiniyorum,yapabildiğim kadar kendim yapma taraftarıyım,allah elden ayaktan düşürüp kimseleri kimselere muhtaç etmesin.
evet çok az kaldı ama paşamızın gelmeye niyeti yok gibi artık çok sabırsızız babasıyla onu biran önce koklayıp kucaklamak istiyoruz,pazartesi son günümüz doktorumuz o gün olmazsa salı sabah burda ol dedi,hayırlısıyla inşallah salı günü kucaklıycaz paşamızı:nazar:

sorunu çözmenize çok sevindim.böylesine küçük ve önemsiz bir konudan çiftlerin tartışması da çok üzücü oluyor.aslında gitsem giderim ama benden kaynaklanıyor biraz çekiniyorum,yapabildiğim kadar kendim yapma taraftarıyım,allah elden ayaktan düşürüp kimseleri kimselere muhtaç etmesin.
evet çok az kaldı ama paşamızın gelmeye niyeti yok gibi artık çok sabırsızız babasıyla onu biran önce koklayıp kucaklamak istiyoruz,pazartesi son günümüz doktorumuz o gün olmazsa salı sabah burda ol dedi,hayırlısıyla inşallah salı günü kucaklıycaz paşamızı:nazar:
Bence kocan problem yapmazsa, kuaföre ağda yaptırmaya git derim canım. Gerçekten evde uğraşmana hiç değmez. Utanıp çekiniyorum diyceksin ama, oradakiler bu işe alışmışlar. Bizler gibi onlarca kadın gidiyo hergün. Ben de ilk çekiniyodum. Bi gün cesaretimi toplayıp yaptırmaya karar verdim. O gün bugündür de gidiyorum. İlk seferden sonra çekingenliğini atıyosun zaten. Ondan sonrası normal geliyor artık. Bence gidersen pişman olmazsın. Keşke daha önceden gitseymişim dersin.:KK49: Bebeğinizi Allah sağlık ve mutlulukla kucağınıza almanızı nasip etsin inşallah.:KK49:

kizlar orta yolu bulmaya calismak her zaman en iyisi zaten. benim nacizane tavsiyem, hamileyken mumkun mertebe cok egilmek icin zorlamayin kendinizi. esinize de durumu anlatmaya calisin. bebeginizi riske atmaya degmez :)

X