Moda Haberleri Ucuz bikini

Bi de bogaya cikarken sateen magzasinin ustunde bi yer var orda da cok uygun bikiniler.Hatta iki tane onar liraya almistim cok hos :KK70:

İnternet sitelerinden bakabilirsin. Hem çeşit çok, hem daha uygun fiyatlı.
Reklam içerikli konu veya mesaj

Ben bunu çok beğendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
bugün kızılayda gördüm alt üst 10 tl idi
perşembe pazarı gibi değildi tek tek askıda
ama nerde gördüm unuttum telefonla konuşuyordum iyi mi:44:

indirimde tankini tarzı olursa kızlar yazarmısınız Bende öyle almak istiyorum şortlulardan ama şu an çok pahalı

bikinileri intagramda satan biri var ben aldım çok memnunum ithalstore diye biri . hemen teslim yapıyor. tavsiye ederim . yada gittigidiyordan alabilirsiniz. yardımcı olduysam ne mutlu

internette de bakabilirsiniz, güzel markaların ucuz modelleri geliyor. markafoni.com n11.com modasor.com bunlarda güzel modeller oluyor. Hem de kalitesi kesindir pazar malı gibi olmaz.

Hasanpaşa salı pazarında güzel bikiniler vardı beş liraya straplez renk renk çeşit çeşit fiyatını duyunca sasirmistim hala varmı bilmiyorum ama bi bak istersen ben görünce almadigima pişman oldum simdi gidemiyrm yerini karistiriyorum çilek sokağa gidiyrm hep

Bu arada benim dediğim bikini alt üst bes lira. Hala satiyolarmi bilemiyorum. Kozyatağı optimum outlette koton var oraya da bakabilrisin. Ama orası göztepe köprüsüne yakin e5 den gecen otobüslere binmek lazim ikinci perondan kalkıyor galiba 13otobuslerinin kalktığı peron

X