Lekeler, Çiller Dermaroller sonrası kararma

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Altschmerz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2014
107
45
Kızlar merhaba. 19 yaşındayım her yerim çatlak dolu, son çare dermaroller kullanayım dedim. Daha 2 kere kullandım ki ne göreyim! uyguladığım yerler kapkara olmuş. kabuk bağlamıştır dedim ki öyle dr olmuş. cildim soyulmaya başladı ben de kararma da öyle gider diye düşündüm. hatta iyice gitsin diye de kese yaptım. ama bugün baktığımda hiçbir etkisi yok her duşta kese yapıyorum ama kararmalar olduğu gibi duruyor :KK43: çatlaklardan kurtulayım derken bi de cilt sorunu çıkardım başıma galiba. Fakat dermaroller ın da göğüslerimdeki çatlaklarda faydasını gördüm. Sizce devam etmeli miyim yoksa birakmali miyim? cildimdeki kararmanin geçmesi için ne yapmalıyım? tecrubelerinizi ve fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar merhaba. 19 yaşındayım her yerim çatlak dolu, son çare dermaroller kullanayım dedim. Daha 2 kere kullandım ki ne göreyim! uyguladığım yerler kapkara olmuş. kabuk bağlamıştır dedim ki öyle dr olmuş. cildim soyulmaya başladı ben de kararma da öyle gider diye düşündüm. hatta iyice gitsin diye de kese yaptım. ama bugün baktığımda hiçbir etkisi yok her duşta kese yapıyorum ama kararmalar olduğu gibi duruyor :KK43: çatlaklardan kurtulayım derken bi de cilt sorunu çıkardım başıma galiba. Fakat dermaroller ın da göğüslerimdeki çatlaklarda faydasını gördüm. Sizce devam etmeli miyim yoksa birakmali miyim? cildimdeki kararmanin geçmesi için ne yapmalıyım? tecrubelerinizi ve fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim

Bende iyileşme sürecinde kabuk bağladığını ve zamanla iyileştiğini duymuştum. Bir sure daha dene cunku bu isler düzenli kullanım ve sabır gerektirir mucize beklememeli ama kararmalar konusunda bisey diyemiyorum

...

Evet ben de öyle düşündüm sadece yaptığım yerler bronzlaşmış gibi duruyor aman geçirsin de sonra bakarım bir çaresine. Teşekkür ederim yorumunuz için :)

Ben de göğüs çatlaklarım için dermaroller kullanıp, fayda görmüştüm ama hiçbir şekilde cilt rengimde koyulaşma olmadı. Üstelik çok beyaz ve hassas bir cildim olmasına ragmen... Bir şeyleri yanlış yapıyorsun. Dermaroller uygulamasından sonra güneşe maruz kalmışsan böyle koyulaşmalar olur. Başka bir ihtimal gelmiyor aklıma.

Ben esmer olduğumdan galiba. Zaten ne kadar iğrenç olay varsa beni bulur :KK43: bir işe de yaramadı psikolojim bozuldu iyice.

Benim de dermaroller'i ikinci kullanışım. Gece kullandım, akşam yüzümde kızarıklık vardı sabah kalktığımdaysa yüzümde hafif bir kararma olduğunu hissettim. İnternette bazı yorumları okudum. Yorumlarda söz konusu durumun geçici olduğunu, kızarıklık sonrası kararmanın vücudun yaraya verdiği bir tepki olduğunu ve durumun 4-5 gün içinde geçeceğini söylemişler.
Sizin kararmalarınız geçti mi son durumunuz nedir acaba ?

Benim de dermaroller'i ikinci kullanışım. Gece kullandım, akşam yüzümde kızarıklık vardı sabah kalktığımdaysa yüzümde hafif bir kararma olduğunu hissettim. İnternette bazı yorumları okudum. Yorumlarda söz konusu durumun geçici olduğunu, kızarıklık sonrası kararmanın vücudun yaraya verdiği bir tepki olduğunu ve durumun 4-5 gün içinde geçeceğini söylemişler.
Sizin kararmalarınız geçti mi son durumunuz nedir acaba ?

Düzenli kullanmıyorum kafama estikçe yapıyorum, kabuk bağlamaya bağlı kararma olmuştu. fakat şimdi ne kadar kese yaparsam yapayım yaptığım yerler bronzlaşmışım gibi kaldı. vücudumu dinlendirmeye başladığımda geçer diye düşünüyorum. yüzüme de yapmayı düşündüm ama karardığını görünce vazgeçtim:44:

Düzenli kullanmıyorum kafama estikçe yapıyorum, kabuk bağlamaya bağlı kararma olmuştu. fakat şimdi ne kadar kese yaparsam yapayım yaptığım yerler bronzlaşmışım gibi kaldı. vücudumu dinlendirmeye başladığımda geçer diye düşünüyorum. yüzüme de yapmayı düşündüm ama karardığını görünce vazgeçtim:44:

Ben yeni aldım düzenli kullanıyorum. hafta da bir kere yapıyorum. Cildimde olan kararma 2 gün içinde geçti eski halıne geldi. sonraki hafta bir daha yaptım yine kararma oldu ve sonra ertesi gün düzeldi..

devam et derim fakat dermaroller eski ise değiş hayatım. kaş yapıyım derken göz çıkarmayalım. zaten şimdi uygunlar yenisini al derim. dermacild roller hem uygun hem süper 2 senedir ara ara farlı sorunlara uyguladım. yüzde 100 sonuç alamazsın bu hicbirşey için gecerli değil fakat gözle görülür değişim yakalarsın canım. 201502.jpg

X