Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kizlar ;)

esrablgn

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2014
264
6
4gundur kremleyip lavabo pompayla 5-10 dakka yapiuorum biraz hafif bi dolgunluk var sanki yavastan ins buyrler dolgunlasmaya devam edip

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

4gundur kremleyip lavabo pompayla 5-10 dakka yapiuorum biraz hafif bi dolgunluk var sanki yavastan ins buyrler dolgunlasmaya devam edip

:KK30: lavabo pompasımı :KK70: işe yarıyomu ki ya:KK70: yoksa geçici birşeymiii oluyor birdee krem ne kremi özel bişey mi yoksa nrmal bi kremmi:KK52:

Evet burda bi arkadasimiz demisti :) deniyorum iste bi kac gundur evet normal krem gunde bir bardak adacayo iciyorum ama osa cok fazla tuketince kısırlik yapiyormus bide aksamlati rezene iciyorum :)

ilk defa sesli güldüm lavabo pompasi off ne hale geldik yaaa

Aglanicak hale guluyoruz ama ise yariyor sanki 2 santim ust buyidu ama neyden yediklerim mi pompami iictiklerim mi bilemiycem gunluk beslenmemi de ona gore ayarladim ben cunku bebe yagini yediriyorum masaj yoluyla pompayla nadiren vakumluyorum

Canim ya sarkma falan oluyomu bende denemek istiyorum ama olmayab gogus sarkiktan iyidir bence sarkma olursa buraya yazar misin

Çok enteresan ya bende denemek istiyorum sarkarmi acaba çok merak ediyorum

Bilmiyorum deniyorum hala bi on gun gecsin yazicam sonuclari

İnek memesi gibi olmasin diye de sık sık yapmiyorum nadiren masajlara agirlik verin bence kesin programa yaz sonu basliycam simdi oyle nadiren arada yapiyorum

İnek memesi gibi olmasin diye de sık sık yapmiyorum nadiren masajlara agirlik verin bence kesin programa yaz sonu basliycam simdi oyle nadiren arada yapiyorum

Canım sen devam ediyor musun? Nasıl oldu?

Ayni hala bi gelisme alamadim henuz bu ara iyice bossladim zaten cnm

X